Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53569 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #75 -: 5 Декември 2020 08:29:10, Събота »
Вчера ми се случи нещо странно и реших да го опиша.Моята колежка излезе в майчинство.Понеже е криза шефът реши да не назначава нов човек ,а да разхвърли нейните задължения върху всички други  във фирмата.За това всички получихме бонус по 100 лева до края на майчинството й.Бях описал 100 лв в сигила си ,но знам,че не ги получих от причинно следствените връзки/аз ги наричам опорни точки/ ,които бях заложил в моята магия.Как мислите дали това е чиста случайност или вселената търси решението движейки се по най-малкото съпротивление.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #76 -: 5 Декември 2020 09:03:45, Събота »
Когато програмираш нещо не задавай причинно следствени връзки. Т.е. не казвай от къде точно искаш каквото там. Остави вселената да реши от къде да ти го даде. Като решиш от къде искаш нещо ти налагаш волята си над други хора, а това не е добра идея.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #77 -: 5 Декември 2020 10:24:35, Събота »
Ужас,ти направо ме обърка.Мислех,че при програмиране на събитието най важното са причинно-следствените връзки.Никога не съм налагал волята си над някого нито физически ,нито ментално.Просто фиксирам събития ,които могат да променят мнението/не е манипулация/ свободната воля е негова. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #78 -: 5 Декември 2020 11:49:17, Събота »
Не се шашкай! Идеята ми е, че като програмираш нещо, не трябва да казваш точно от къде да дойде.
Ето ти и пример:
Преди години исках миялна машина. Ама малка, за да я сложа на плота. Програмирах си я, видях точно къде ще я поставя и изстрелях желанието. Понеже трябва да се включи и действие си разчистих място за миялната. Само след седмица ми звъни бившият шеф и ми предлага да ми подари своята миялна, че си купили нова и голяма.Т.е. аз не програмирах ще си я купя ли или някой ще ми я даде, а просто къде ще я сложа.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #79 -: 5 Декември 2020 13:33:00, Събота »
Права си за последното при програмирането.Миялната събра ли се на посоченото от теб място,защото вселената някога се " забавлява" с нас.Привличаш кола ,а тя е без мотор,привличаш къща ,а тя без стълбища.За това за мен са важни  опорните точки .
1.Искам ли я
2.Трябва ли ми.
3.Какъв модел.
4.Какъм цвят.
5.Какъв двигател
6.Какво ше стане със старата кола.
7.Мога ли да си я позволя.
8.Как ще върви.
9.Ще е широка и ще събира много багаж.
10.Дали въобще ще ми трябва тази кола.
и т.н.
И естествено без действие не става.
Аз не програмирам как ще дойде или кой ще я купи/това е работа на вселената/ ,а как я карам.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #80 -: 5 Декември 2020 15:04:40, Събота »
Твърде много подробности...Какво ще стане със старата? Ми това не ти трябва при програмиране на новата. Има и още, ама не ми се пише сега...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #81 -: 9 Декември 2020 07:19:06, Сряда »
Продължавам да практикувам инвокация земя.Преплитам се силно със земята .Силни и дълги корени.Вдишвам дълбоко и бавно .Усещам как енергията влиза през тазовата област преминава през щялото ми тяло чак до 7 чакра .Когато издишам  пълня сфера с енергия,която държа в ръцете си.В началото беше трудно,но с течение на времето усетих как сферата се пълни с бледа аморфна течност.Вдишах и издишах .Продължавах да пълня сферата.Усетих как течността във сферата се сгъстява все повече  и повече.Усетих напрежение, натиск и тежина   във вътрешната част на дланите ,с които държах сферата.При  леко свиване  на пръстите на лявата ръка  усетих натиск във вътрешната страна на десните пръсти.Невероятно е .За първи път физически  усетих проявлението на енергията. [witch]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #82 -: 11 Декември 2020 10:03:10, Петък »
Днес ще се опитам да  материализирам енергията .С инвокация на земя ше почна да пълня визуолизираната си сфера с енергия.Днес обаче реших преди да почна да я концентрирам да изпиша един сигил върху нея.Нещо бързо /Да се удвой оборота днес спрямо вчерашният на един от фирмените ни магазини/.Вдишване на енергия от корените на земята и издишване към сферата с визуализирания сигил.Опростих сигила  с цел лесна вигуализация.Ше чакам до 19 ч когато излизат опис продажби.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #83 -: 11 Декември 2020 19:24:26, Петък »
Не се получи ,макар,че беше близо.Не се чувствам радостен.Все пак живота е пред нас .Ще пробвам наново.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #84 -: 12 Декември 2020 23:38:08, Събота »
Лозето не ще молитва Феникс,
  иска мотика!
Много практики, много информация
 и накрая Вселената да свърши работа.
 Всъщност я вършим ние, не Бог!
Съзнанията ни са свързани и си влияят
 - на пуста планета няма кой да пие вино.
Една молба - запиши се в школа за Цигун. :) 
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #85 -: 13 Декември 2020 08:08:36, Неделя »
Вчера пак го направих и не ми достигнаха само едни 10лева за да се почуствам удовотворен,че съм на прав път.
Лозето не ще молитва Феникс,   иска мотика! Много практики, много информация
Така е знание,практика и опит.

Една молба - запиши се в школа за Цигун.

Не  съм чувал за нея ,но с радост ще се разровя за нея в нета.Благодаря.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #86 -: 13 Декември 2020 14:38:13, Неделя »
Mobilis in mobili
- ти си творецът,
 но и теб те творят.


 Празно няма! [taunt]

Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #87 -: 13 Декември 2020 15:40:33, Неделя »
Mobilis in mobili - ти си творецът,  но и теб те творят.  Празно няма!

Прав си.Причината и следствието и,че всичко е свързано взаимно .Трепетът на крилцата на малкото колибри в южното полукълбо може да доведе до стихиен  ураган в северното полукълбо.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #88 -: 14 Декември 2020 18:50:37, Понеделник »
Днес вадихме ситата на винооцедвача и така ми премръзнаха краката,че умирах за една врял душ в банята.Реших обаче да направя инвокация на стихията  огън.Вдишване и издишване на огън в посока на краката.Две три минути нищо ,но след това краката ми горяха.Учуди ме много ,че краката ми горяха ,а външно кожата ми бе хладна.На някого случвало ли се е това.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #89 -: 15 Декември 2020 01:30:43, Вторник »
Аз малко късно да се включа, ама не обичам да пиша в чужди дневници... За усета на енергия, Соломомче ако реши и прецени може да те научи на уникална практика.