Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53465 пъти)

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #45 -: 14 Ноември 2020 20:07:08, Събота »
Разбррах,ще чакам да дойде времето му.
С чакане не става...за да се научиш да рисуваш - хващаш четката и почваш!
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #46 -: 14 Ноември 2020 20:19:33, Събота »
Феникс, очаквам в дневника ти описание на процеса по който достигаш до медитация, до транс и усещанията ти през въпросния процес.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #47 -: 15 Ноември 2020 07:42:23, Неделя »
Бях го описал по горе ,но ще го повторя по подробно.Искам да е тихо/и ако може сам/ не знам ,но звуковете ме разсийват.Заставам в легнало положение свити крака и разперени пръсти на ръцете. През пръстите на краката и ръцете визуализирам изтегляне на потоци  енергия от земята към първа чакра.След това ги придвижвам до седма чакра.Някой път става за хилядна от секундата,някой път става бавно чакра по чакра.Може би   зависи от физичното ми състояние.Започвам с вдишването и усещам как енергията тече през мен.С вдишването произнасям една моя любима мантра .Това го правя минимум 10-15 пъти ,а съм достигал над стотина пъти /не съм ги броил де/.Тогава върху мен падат седем обръча от светлина/ не съм ги броил ,но в съзнанието ми изплуваха  толкова/ .Започвам да се издигам нагоре и нагоре.Минавам някакъв бял слой незнам ,защо ,но е бял.Нагоре и нагоре изведнъж  се отваря вихров тунел и се оказвам на друго място.Когато има светлина от другия край изпадам от вихъра, незнам защо.Усещам  как тялото ми става по леко то не се движи.Това ,което виждам са безброй бели точки .Подобно на открития космос.Нямям ясновидски способности ,но за мен те са души.Нямам комуникация с тях.Просто летя през тези тунели  завихрят те и те засмукват , а след това се рееш–красота.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #48 -: 15 Ноември 2020 11:05:04, Неделя »
Това което описваш не е медитация, а по-скоро транс. Пробвай при това състояние да програмираш нещо малко без да даваш подробности как трябва да се случи. Програмирай например как на другият ден излизайки от къщи ще намериш 5 лева на пътя или нещо такова.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #49 -: 15 Ноември 2020 11:31:42, Неделя »
Ок, ще пробвам .Ами каво да кажа от медитация изпадам в транс.Нещо можеш ли ми обясниш за тези вихрови тунели или всичко е плод на моето въображение.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #50 -: 15 Ноември 2020 12:25:55, Неделя »
Та понеже е дневник и ще пиша,това което ми мина през ум след днешния транс.
SOLOMON може да се отпусне и да разкаже за опорните точки ако му е на сърце   де. [yahoo] .Много ме влече.
Ако имаме три проекции /минало ,настоящи и бъдеще/.Тези проекции си ги представям визуално  като вертикални  плоскости само ,че това е на пръв поглед.Те вибрират също могат да се изменят или да се сгъстяват или разреждат.Да се свиват и разтягат.В случаи дори да се препокриват в определени моменти.Та какво ми хрумна.Ако изградим визуално четвърта плоскост,която допълнително може да фиксира останалите три.Тогава и другите опорни точки  в системата  ще са по стабилни.Обаче как  тези опорни точки  се фиксират върху проекцията.Как да ги заковем с пирон не става [shok] .Може би има техника ,която не знам все  още.Това за пирона е интересно
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #51 -: 15 Ноември 2020 14:51:36, Неделя »
Ами каво да кажа от медитация изпадам в транс.Нещо можеш ли ми обясниш за тези вихрови тунели или всичко е плод на моето въображение.
Вихровите тунели са плод на въображението. При мен се отзовавам в космоса където е къщичката на моята душа. :) Един вид съм си у дома...
Грешката ти при медитация е, че тръгваш да визуализираш разни неща. При медитация се отпускаш в удобна за теб поза (аз лежа) и оставяш мислите си на произвола. Те преминават една след друга и отминават. Не задържаш никоя да я нищиш. В един момент просто свършват и умът ти остава без грам мисъл в него и си почива. Това е и идеята на медитацията.

"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #52 -: 15 Ноември 2020 23:33:29, Неделя »
Вихрови тунели - плод на твоето въображение...


feniks75, реално нещата не стоят така...както и да си ги визуализираш, та дори и с диамантени пирони за забиваш плоскости и да фиксираш, реално нищо не правиш, по никакъв начин не въздействаш и не взаимодействаш с пространство-времето...това си остава една визуализация на нещо, което дори не изглежда така...


За опорните точки - дори нямаш нужда от тях...но те са подобни на нещото, което все искам да опиша в секцията за програмиране на ситуация, но все не мога да си го конструирам и да си го обясня с думи...то е нещо есенциално в програмирането...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #53 -: 16 Ноември 2020 07:26:06, Понеделник »
Каквото горе такова и долу.
За мен да работи една бутилираща линия е необходим синхрон между отделните звена .Ако пълненето зе забавя  то затварящата глава ще чупи бутилките и етикетите ще са на криво.Ама как става синхрона между  отделните времевите проекции все още не знам.
Та за опорните точки или там каквото е може би по стабилни ще станат -ако ги преживееш.Преживаването си мисля,че зарежда повече от визуаллизацията.Та ако решиш да пишеш за програмирането ,моляте пиши ми.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #54 -: 16 Ноември 2020 10:08:52, Понеделник »
Преживаването си мисля,че зарежда повече от визуаллизацията.Та ако решиш да пишеш за програмирането ,моляте пиши ми.
Преживяването не помага за това, което си мислиш...обяснениятй ти нямат общо с реалността, по-добре гледай да се отърсиш от такива обяснения...
Аз писах някъде за какво помага...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #55 -: 16 Ноември 2020 10:31:32, Понеделник »
Вече, разбрах ще я карам по полека.В желениета ми да наваксам явно доста греша. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Светлина

Re: Дневника на feniks75
« Отговор #56 -: 16 Ноември 2020 12:30:06, Понеделник »
Аз исках да направя чист експеримент и хвърлях монети с цел 70℅ резултат ези. 10 монети. Също помолих приятел, който се намира в друг град да познае върху коя негова ръка си съсредоточавам вниманието.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #57 -: 18 Ноември 2020 07:17:22, Сряда »
Невероятно.Понеже  се събуждам много рано дари и да съм легнал късно.Реших да направя медитация върху числото 1 не знам ,защо избрах него.Между 10-15 минути и направих инвокация на елемента земя описан във форумът.Успях да направя осъзнатото сънуване.До сега не ми се бе случвало.Местихме дървени пейки ,които бяха номерирани .Можех да вземам решение и да ги размествам на сън.Изпълнен съм с желание да пробвам и с другите елементи.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #58 -: 21 Ноември 2020 07:51:19, Събота »
Когато прочетох за стихийте елементи без да се замислям изплува -земя.Обичах химията още от ученик.Бях в изумление сред посещението в природо-научния музей.Минералите взеха погледа ми и  не можех да спра да ги разглеждам .Исках ги всичките.Реших,че трябва да си направя колекция,но по онова време нямаше да се продават.Вече пораснах и имам над стотина вида.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #59 -: 21 Ноември 2020 09:03:11, Събота »
При последната инвокация на земя ми се случи следното преживяване.При вдишването  усетих как пръстите на ръцете и краката ми се вкореняват в земята все по дълбоко и по дълбоко.Усетих  струя от камъни, пръст ,дървета дори нефт.Всичко това влизаше в мен.Незнам защо ,но при издишване  си отварям устата широко за да излязат  камъните.След това съм леко замаян.Искам да попитам нормално ли е това състояние,което изпадам.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми