Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53524 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Дневника на feniks75
« -: 24 Октомври 2020 17:01:57, Събота »
Ще споделя една моя практика ,която ноправих преди години.Бях силно матерялен.Живота ми като дете беше изпълнен с лишения и несгоди свързани с безпаричието.Така,че след като завърших взех живота си в собствените си ръце.
1.Намерение да получа 100 000 лв .Как и от къде беше работа на вселената.
2.Действие -напълних  10 литра морска вода и я оставих да се изпарява.Всеки ден водата намаляваше и се получаваха малки кристали сол.Всеки ден изричах ще получа  100 000 лв
3. Зареждах кристалите  с тази мантра.Ден след ден-кристал по кристал.Материята се трансформираше и аз я препрограмирах.Имах чувството ,че всеки кристал има своя вибрация.Повтарях ще получа  100 000 лв
4.След 2 или 3 месеца имах около 1 кг морска сол .Отидох до течаща вода от извор и изсипах солта във течащата вода .Така милионите кристали,които аз препрограмирах се върнаха в земята и започнаха вибрират с чистотата на моята мантра ,която им бях закодирал.След 3  или 4 години получих 123 000 лв ,но парите вече не ме  влечаха.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #1 -: 25 Октомври 2020 13:01:33, Неделя »
Днес написах сигил с фосфорисцираща боя  върху солорен  фенер така ,че вечер свети дори и да угасне светлината.Винаги съм се интересувал,как мога да намаля инерционният момент на магията.Заявяваш,твориш и чакаш.Чакането именно този инерционнен момент някои са го овладели.Как подсъзнателно може да се активира или дори катализира този инерционнен момент.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #2 -: 25 Октомври 2020 14:45:29, Неделя »
Браво, Феникс!
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #3 -: 25 Октомври 2020 15:15:52, Неделя »
Заявяваш,твориш и чакаш.Чакането именно този инерционнен момент някои са го овладели.Как подсъзнателно може да се активира или дори катализира този инерционнен момент.
Когато заявяваш си определяш и срок за изпълнение. Ден, седмица, година - ти си решаваш. После спираш да го мислиш.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #4 -: 25 Октомври 2020 18:01:33, Неделя »
Цеци,кажи ми честно спазвали вселената точната дата на заявената от теб дата за изпълнение.Казваш година ама става след две.Може би има начин да се прецизира по точно.Моята практика, която  мисля,че действа е следната.Създавам поне десет събития като проекция- визуализация  около това събитие.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #5 -: 25 Октомври 2020 22:51:42, Неделя »
честно спазвали вселената точната дата на заявената от теб дата за изпълнение.
Вселената нищо не спазва. Аз правя магията и аз задавам срока! ако дам дата и час то нареченото ще стане точно преди да изтече зададеното време. Ако не стане, значи нещо не съм направила както трябва.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #6 -: 28 Октомври 2020 20:49:07, Сряда »
Така,нека  на кантара да сложа свободното воля и магията.Кой какво ще  избере.Правите ли разлика.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #7 -: 28 Октомври 2020 21:44:29, Сряда »
Зачитането на свободната воля е основен принцип.







Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #8 -: 29 Октомври 2020 07:20:54, Четвъртък »
Напоследък почнах да практикувам йога.Жена ми много се смя като видя килимчето ,което си купих.Страшно много се тунизира човек.Започнах да изричам мантри при вдигането на енергията.Изведнъж в съзнанието ми се отвори силен вихров тунел.Преминах през него и се оказах в друг свят може би на подсъзнанието ми.После и в друг.При някого случвало ли се е това явление.Ще пробвам да пренеса сигил  през вихровият тунел.Ще ми е интересно ефекта.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #9 -: 29 Октомври 2020 10:35:13, Четвъртък »
Светът в който влизаш е сътворен от твоето съзнание. Явно това е мястото където можеш да програмираш ситуации. Вместо да вкарваш сигил, пробвай да го създадеш там и си дай срок за изпълнението му.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #10 -: 29 Октомври 2020 10:37:20, Четвъртък »
Супер ще го пробвам.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #11 -: 29 Октомври 2020 10:43:54, Четвъртък »
Как без химикал и лист.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #12 -: 30 Октомври 2020 18:04:01, Петък »
Успях да го направя на подсъзнателно ниво когато излязох от  вихърът,но за много кратко .Изведнъж се получи страхотно пропадане.Може би енергията ми не е стигнала.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #13 -: 1 Ноември 2020 09:13:46, Неделя »
Наскоро гледах един документален филм, в които в една затворена система е изтеглен въздуха демек вакуум.Облъчена с вълни  в този вакуум се появяват фотони.Невероятна трансформация на енергията от вълни в материя.Така,че и аз пробвах с един стар сигил ,кото го очертах и нарисувах кран ,от които мисловно  изтеглих въздуха.Във вакуум мисловната форма може да има по силен ефикт.Ще чакам да видя.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #14 -: 1 Ноември 2020 18:03:00, Неделя »
Чета по дневниците на колегите,как колко може да е сложен сигила.Ама завъртъци ,ама линий или сложни фигури.Мисля,че съзнанието  не се интересува колко е сложен сигилът ,а как действа на подсъзнателно ниво.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми