Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53436 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #30 -: 7 Ноември 2020 12:45:14, Събота »
Понеже съм тъп и упорит ще продължа.Вреве е да раздвижим потенциала.Нова задача ,нова цел.
"Да намеря  нов клиент ,от когото ще получа премия от 100 лева на месец.Краен срок до кроя на 2020."
Да си направим сигил.Бих го показал ,но нещо не се получава да го кача.Една красива полуспирала пресечена с линия.Обичам да стилизирам сигила.Време е да го сложим във вакуум и  да засилим действието му.
Нека да засилим енергията му като я свържем с оргонита,който направих.Обичам оргонитите красиви са.Как живата и неживата материя се трансформира една в друга.
Време е да го представим на вселената.Все пак неино е задължението да го изпълни.Затварям очи и се издигам, и издигам .Отварям вихровия тунел и се пренасям в друг свят от звезди и после пак.При всеки скок оставям сигилът ми да вибрира  в тази пространствена проекция.Обичам филма farscape.
Отпускам се сам на тъмно.Не мисля за друго освен за времевия вихър през,които минавам.
Време е да се обърна към моя стар приятел "Финансовият поток"Всяка вечер преди да заспя ще произнасям по 10-15 пъти "Аз привличам финансовият поток посредством продажби на вино от изба Б......... .
Всека сутрин ще докосвам оргонита и ще произнасям същата мантра.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #31 -: 8 Ноември 2020 16:33:27, Неделя »
Време е да проектираме векторните точки за моето бъдещо събитие.Не мога да прикача картинато ,но тя изглежда  ,като номерирани  точки свързани със събитието в различни времеви проекции/минало,настояще и бъдеще/.Наричам ги опорни точки.Така успявам мисловно да "застопоря"събитието в дадено време.Колкото повече опорни точки толкова  събитието е по стабилно.Та нека да започнем.
1.Случайно влизам в магазина до моят офис поработа.
2.Спира скъпа кола-голяма ,черна,чиста ..
3.От нея слизат двама човека мъж и жена.
4.Мъжът на около  над 50 е облечен спортно може би скъп анцунг.
5.Момичето младо около 20-25 обечено за околовръсното.
6.Влизат говорейки за някаква случка.
7.Магазинерката ги посреща ичтиво.
8.Всички са с маски.
9.Колежката ме вика да й помогна .
10.Учтиво ги поздравявам и разбирам,че искат да ни станат клиенти.
11.Разбирам ,че са пили от нашето вино и са го харесали.
12.Залива ме водопад от задоволство.
13.Започвам да им разеснявам за вината и отстъпките.
14.Давам им рекламна брошура.
15.Те я разглеждат набързо.
16.Предлагам им да дегустират нещо.
17.Момичето изразява желание да пробва розето.
18.Сипвам й в стъклена чаша ,като пренебрежително махам пластмасовите.
19.Разбираме се ,че дадат заявка до дни .
20.Давам им визитката си.
21.Излизат и се качват на колата сега виждам ,че номерът е варненски.Благодаря на вселената.
22.След два дни затънал в работа ми звъни непознот номер.
23.Ядосвам се не е непознот,но се радвам ,като разбирам,кои е .
24.Вече имаме нов клиент.Благодаря на вселената.
25.Дава ми заявка и аз търся нервно химикал и лист.
26.Пиша я със задоволство.
27.Нася я на колежката в офисът .
28.Листът е мръсен и почеркът ми е неразбираем.
29.На другия ден давам телефоният номер на нашият нов  клиент на дистрибуторът ни.
30.Преглеждам стоката как е подредена.
31.След две седмици звъни пак за доставка.
32.Давам му  телефоният номер на колежката ми в офиса с извинение,че не винаги имам обхват в избата.
33.Получавам заплатата си плюс бонусът ,който чаках.
Стигал съм 100-120 опорни точки събитието събитието винаги се случваше.



Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #32 -: 11 Ноември 2020 17:50:51, Сряда »
Сега най-трудното действие  за мен.За да подсиля енергията на подсъзнанието се лишавам от нещо,което много харесвам или обичам.Ще се лиша от обичаната напитка след работа за една седмица.Лишението или въздържанието от нещо ме кара да стана супер активен.Мисълта за него ,че трябва да прескоча някаква граница ме кара да усетя вълна от топлинна енергия по цялото тяло.Според някои трябва да дадеш жертва реципрочно на полученото,но аз не смятам ,че е така.Ако е така моля споделете мнение.Макар,че във вселената има равновесие и тя се стреми да го подържа.Вселената е безкрайна и неизчерпаема батерия от енергия ,която ни принадлежи по право.Тя не се стреми да ни накаже или възнагради.Тя просто чака нашите действия.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #33 -: 13 Ноември 2020 18:12:09, Петък »
Отдавна ме мъчи един факт .Как при температурен контраст тялото може да се лекува.Амплитуда /горещо ,студено/.Тялото някак си се мобилизира и се справя с доста болести без външна намеса -халове.За мен нивата и силата  на енергията  се вдигат.Може ли тази енергия, след като е стимулирана и активизирана да опази тялото да се насочи в посока на притежателя й.Крие ли опасности за самото ни здраве.Може би има определена техника-макар,че не съм виждал маг да сменя кранчетата на водата/ в кръгът на шегата/.Моля за мнение ако има запознат с това -все пак се уча на принципа /проба -грешка/.Благодаря.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #34 -: 13 Ноември 2020 23:45:19, Петък »
За това с опорните точки - там, както аз направих, когато бях новобранец във форума, се опитваш да направиш програмиране на ситуация. И както Сянката ми беше отговорил тогава, ти казвам, че за програмиране на ситуация си има определени неща, които трябва да бъдат спазени...до тук с причинно-следсвените връзки май ти се получава...не мога да преценя съвсем, защото...ами защото не съм ти, нали, не съм в твоята ситуация...Но за програмирането си трябват и други неща - тях, в закрити секции ще ги научиш. Тук практиката е за омагьосване - демек да направиш нещо простичко, като например да промениш нещо в себе си чрез магия и за целта да използваш магическият транс (можеш да прочетеш за него из Хаос магия).


За въпроса ти - при боледуване, енергията не се увеличава, а се преустановява в посока борба с болестта...или още можем да кажем, че се преустановява към увеличаване на защитната енергия, за сметка на енергията нужна за другите функции на организма...Затова, примерно, когато сме болни, нямаме апетит - именно защото организмът един вид иска да пести от енергията, която ни е нужна за да разградим хранителните вещества и да я насочи към защитата на организма...
А иначе енергията използвана по погрешен начин (в твоя случай - да си мислиш, че енергията се увеличава когато боледуваш), естествено крие опасности за здравето. Аз например, когато съм болен, се въздържам от всякакви магически дейности...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #35 -: 14 Ноември 2020 07:23:03, Събота »
В закритите секции не ме допускат.Така,че експериментирам ,както казах работя на принципа  проба-грешка.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #36 -: 14 Ноември 2020 07:29:06, Събота »
Нямах предвид да се разболяваш,че да вдигаш енергия.Просто да симулираш такава среда,в която организма ти реагина -така да се изразя на стресова ситуация.Здрав си ,но с по висока енергия.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #37 -: 14 Ноември 2020 07:50:32, Събота »
SOLOMON,благодаря,че коментира моите опити и практики.Все пак аз се развивам на сляпо.Чета книги  и гледам различни лекции,но все още трудно разпознавам красотата от фалша.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #38 -: 14 Ноември 2020 10:03:34, Събота »
В закритите секции не ме допускат.
Да, все още...Ама и ти не правиш нищо, за да бъдеш допуснат...Тръгваш със сложното и се пънеш като магаре на баир да го направиш на принципа проба-грешка, понеже видиш ли не ти дали достъп сега и веднага.Това е все едно първокласник дето още учи две и две да иска да му дадат да решава задачи от висшата математика.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #39 -: 14 Ноември 2020 12:39:05, Събота »
Ех, висшата математика ,как ни късаха в института доц Пенка -точката.Нека се посмеем малко с лаф от студентските години-алкохола и математиката не прощават на никого.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #40 -: 14 Ноември 2020 13:10:13, Събота »
Цеци,като каза да отворя страница -дневник го направих.Изчетох почти  целият форум .Споделях всичко ,което съм правил и практикувал,но явно не е достатъчно.Разбирам.
Тръгваш със сложното и се пънеш като магаре на баир

Нищо така го разбирам аз.Колкото по трудно ,толкова по лесно ще практикуваш.Сигурен съм и вярвам ,че съм готов за знания и може би ще ги получа.Вече гледам  доста руски сайтови е трудно ми е с руския/добре, че като ученик съм го учил/.Много интересни школи.Просто търся знания .Не упреквам никога и никого просто искам да се развивам.Доста години бях силно погълнат от материята ,но вече е друго.Когато  вече нямаш нужда от пари , жени ,храни или основните черти -оцелявай,храни се ,размножавай се.Търся друго
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #41 -: 14 Ноември 2020 16:26:33, Събота »
Нямах предвид да се разболяваш,че да вдигаш енергия.Просто да симулираш такава среда,в която организма ти реагина -така да се изразя на стресова ситуация.Здрав си ,но с по висока енергия.
Долу-горе разбрах какво имаш предвид...в Хаос магия има такава практика, която ти позволява това, отчасти...Има и техники за увеличаване на енергията...Дишането е един от факторите, които влияят на нивото на енергия, както и сам би се сетил...


Напротив, не се учиш на сляпо. Форумът ти тава доста добра представа какво е възможно и какво не...дадени са основни техники, а това как ще ги сглобиш си е твоя работа... :)


Искам да ти кажа, както Цеци каза, че да се хвърляш на по-сериозните занимания без да си усвоил основите, няма как да ти се получи...За да правиш магия, както някъде наскоро писах, не е достатъчно да знаеш само техниката, но трябва и да си изградил нужната енергийна конфигурация...Както писах - магията е като рисуването. Хващаш ли четката за първи път - не очаквай да нарисуваш шедьовър, дори и да знаеш цялата история на великите художници...ще изрисуваш хиляди картини, преди да си нарисуваш шедьовъра - просто е въпрос на практика...Е, вярно е, че има и хора, които още при първият опит успяват, но на тях им е дадено, унаследено е...


Личен пример - на теория знам как да докарам някому инсулт, примерно (знам, че не е най-добрият пример за даване, но го давам защото реално принципът е прост)...но не бих могъл да знам дали наистина го мога, без да съм пробвал дали имам нужната сила да го направя, тоест дали имам нужната изградена енергийна конфигурация...


С две думи - и да влезеш в закрити секции, пак ще си на същото място, защото няма да имаш изградената сила, за да използваш дадените техники...А другото, което е - в повечето случаи не се дава техника "за да направиш еди-кое си" конкретно, а са дадени основни техники от магията, които сам трябва да се сетиш как би могъл да ги използваш...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #42 -: 14 Ноември 2020 16:52:21, Събота »
но трябва и да си изградил нужната енергийна конфигурация
Разкажи,моля те повече за това или поне ме насочи /нещо да прочета/.Успявам да вдигна кундалини енергия по чакрите.Често съм се замислял за енергийна структура ти го наричаш  конфигурация .Дори съм си правил  енергийни щитове.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #43 -: 14 Ноември 2020 19:48:36, Събота »
Конфигурация се изгражда като се правят практики...чрез упражняване на концентрацията, волята, менталните ресурси и т.н. Именно практиките в Хаос магия и в закрити секции са за това. Процесът е бавен и нещата стават постепенно..

Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #44 -: 14 Ноември 2020 19:54:18, Събота »
Разбррах,ще чакам да дойде времето му.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми