Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53454 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #240 -: 9 Юли 2021 19:01:46, Петък »
Руната "Иса" буквално означава лед.Често се възприема като негативна.Време на стагнация.Да получиш покой и да насочиш вътрешното си състояние намирайки равновесие ,и вътрешен катарзис.Замръзване на егото със силата на волята.
Сънят ми бе в град тъмен,мрачен заледен.Навсякъде се разхождаха зомбита.Аз се движех между тях с ледено спокойствие.
Жена ми излезе с приятелки на купон.Изведнъж усетих ревност.Почуствах как мощно магнитно поле ме облъчи и наелектризира всека моя клетка.За секунди се вцепених.Това не беше моята вибрация и аз не я исках.Трябваше да се очистя от нея.За да се очистя от нея направих разбор,в кой момент беше въведена в моето съзнание,защо не съм развил противодействие,защо съм позволил тя да задвижи  функцията на егото.Създаденото усещане  черпи от енергия от тялото ни и ни кара да го  преживява ме емоционално.Визуално прекъсвах тези връзки с умът ми.Не стана лесно,но успях.За да получите резултат трябва да инвестирате  във време.
Поех дълбоко въздух .Вдигах енергията от първа чакра до седма около 3-5 минути, а след това я спусках обратно, като визуализирах късането на връзките на това усещане с моето съзнание ,Получи се ,а от ревността не остана и помен.
[size=78%]Благодаря ти Иса.[/size] [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #241 -: 16 Юли 2021 18:12:21, Петък »
Руната Йера означава година,реколта ,завършване на определен цикъл.За древните хора четирите сезона били много важни.Най-важното еда се засати и  да се събере реколтата.Да се съберат даровете на плодородната земя.Природата е равновесие за мен.Разновесие между това ,което си посадил и това,което ще пожънеш,между даването и вземането,между   отношенията  на двамата партньори,между теб и социумат.
Невероятно след като я начертах си пуснах тв и там вървеше филм за генезисът на земята преди милиони години.Милиони тонове маса се сблъскваха  и отделяха енергия непонятна за нашите умове.Творение на красота и удивление.
Днес откъснах първият си домат мое производство.Чувството е уникално.Мисълта огън се слива с материята земя и дава плодове/реколта/.Връзката е уникална.
Благодаря ти Йера. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #242 -: 17 Юли 2021 18:12:29, Събота »
Активиране на руни -състояние и желание.
За да се потопя в стихията са нужни два важни сегмента.Описвам ги както аз ги възприемам.
1.Нулиране /очистване /на съзнанието.Спирането на вътрешният диалог.Някога става бързо друг път не се получава.
2.Хармонизиране на състоянието със съответната стихия .Тук ползвам инвокацията на огън.Използвам три помощни канали.
усещане- допир до огънят / от лек топъл полъх през търпимост на огън до болка от изгаряне.
асоциация- от малка искра през пламъкът в камината до горяща клада.
спомени-палене и поддържане на огън.
В началото получих болка в сърдечната област,но с времето отшумя.
Практика ,която при мен сработи.След изпълнението на горе написано поставяш ръка над горяща  свещ.Ръката на ниво леко парене.Вдишваш дълбоко и изтегляш огънят в теб.Вдишваш и издишваш.Усещаш ,че няма парене и ръката слиза по надолу ,а пламъкът намалява.Време е енергията да се изтреля към желаната руна. [wizard] [size=78%]Бъдещето се формира от мисловните образи на настоящето.[/size] [wizard]



Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #243 -: 19 Юли 2021 20:05:16, Понеделник »
Това силно ме впечатли и ми се искаше аз да го измисля,но го копирах.
[/size]Вземете химия, добавете енергия и ще получите живот.[/color] [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #244 -: 21 Юли 2021 18:21:23, Сряда »
Руната Айваз означава тис/дърво/.Пазител на деветте свята -дървото Иддграсил.От това дърво/Тис/ се правят лъкове.В ръцете на хората лъкът може да се използва за нападение и защита.Именно за това руната Айваз символизира мощна защита.Вариантите за защита са два.
Първият е пасивна защита.Състояние на покой.Капсулиране  в собствената си среда.Неразбиране на светът ни прави монотомнни и посредствени.Ограничава нашите възприятия до ниво първично усещане.
Вторият е атаката.Най-добрата защита е нападението.Да си отворим очите.Да ограничим страхът и повдигнем воалът на Изида.Така е по трудно ,но духът е свободен.Защита на духовният ни път от илюзиите и самоизмамата.
В личен аспект, след като я изписах пуснах тв и там започваше филмът"Великата стена".След анализ на моите защити видях как и двете съм ги изживял.
Търпях 16 години една тиранична ,зла и алчна шефка.Търпях обиди всеки ден,но бях на работа .Затворен във фалшивото си равновесие.Страхът от безпаричието беше страшен, а мисълта да бъда  безработен ме вцепеняваше до лудост.
От 6години обаче избрах вторият вариант .Напуснах и излязох от порочният кръг  на страхът.Красотата на светът се откри за мен във всичките си  аспекти.
Благодаря ти Айваз. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #245 -: 28 Юли 2021 18:08:16, Сряда »
Руната Перто е символ на прераждането.Представлява разкриване на тайни  и нови възможности.В духовен аспект самосъзнание и преодоляване на егоизмът си.Развитие на психологическите способности.
В личен аспект разбрах тайната на активирането на руни с деветте свята/богове/.Това са вид програми състояния на енергията във вселенският разум.Дървото Иггдрасил показва образно светове,богове,герои и магични същества-представляват модел на вселената.Показващо житейски,философски и морални принципи разкриващи мощни знания за управлението на реалността.
Например светът Ванхайм е населен с боговете Вани.Те са покровители на природата и земеделието.
Когато започваме работа с тях влизаме в определени състояния,определени мирогледи.Развиваме способности и качества присъщи на тези светове.Във всеки от нас има по няколко свята.В различни ситуации попадаме в различни светове.При сближаване на световете става сблъсък на състояния.
Зареждаме руните със своя жизнен ритъм.Така тя получава личен отпечатък върху себе си.
Благодаря ,ти Перто [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #246 -: 4 Август 2021 17:47:16, Сряда »
Мина една седмица с руната Алгуз.Тя означава защита от"боговете" и природата.Символизиращо човек събиращ се в едно/дух,душа и тяло/.
В личен план ми се случиха няколко "съвпадения".След бурен вятър програмите на Булсатът спряха и аз прехвърлих тв на интернет да послушам музика .Песен след песен и изведнъж Hammer fall зад рокаджийте се появяваха каменни   стени с руната Алгуз.Бях вцепенен и преди съм гледал клипът ,но руната не ми е правила впечатление. [yahoo] .След като дойде тв пуснах си карибски пирати и там ужас -направиха върху гърдите на един пират разрез същата руна Алгуз с шпага.След това цяла   седмица получих пълно безразличие към руните.Схващане на мускулите.Нежелание да чета и да се развивам.Разбрах,че това е моята вътрешна защита на подсъзнанието.Его се защитаваше ,защото усещаше ,че състоянието ми трансформира в нещо по различно от приетото.То се мъчеше да предостави други картини ,изживявания и усещания различни от моят път.Тук вече е мястото на волята,защото без нея ще изгубим ориентир. [wizard]
Благодаря ти Алгуз.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #247 -: 5 Август 2021 21:05:21, Четвъртък »
Когато започнах инвокация на огън/за активиране на руна/ в началото получавах болки в сърдечната област.Това не ме отказа и продължих/макар,че баща  ми почина от сърце/.На тавана моето лично пространство  беше горещо.Когато  правих инвокация много се потих ама нали е топло.Жена ми с децата пътуваха до майка й .Дано не се върне с фабричните настойки.Свалих си на етажът всички "партакеши"/свещ ,сандалови пръчици,кристали и др. патерици/.Започнах инвокацията на огън.За мой комфорт усилих климатикът на 22 градуса.Странно ,но потенето не спираше .Започваше осезаемо от челото до под очите през брадичката и през цялото тяло. [shok] Мисля,че успях да заредя/активирам/ една руна ,но ще изчакам до края на месецът да видя как ще реагира тя. [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #248 -: 5 Август 2021 23:03:31, Четвъртък »
Съветвам те да отидеш на кардиолог...болки в сърдечната област и потене - хич не е на шега...

Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #249 -: 6 Август 2021 04:28:50, Петък »
Потенето и вдигането на температупа е реакция на организмът .Защитна реакция.Притесних се за вирус и си измерих 2 пъти температурата с 2 различни термометри и тя беше 36,1градуса.С дланта усещах излъчване на топлина когато беше на около 2-3см от тялото ми ,а докосна  ли го беше хладно. [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #250 -: 6 Август 2021 10:38:56, Петък »
Потенето и вдигането на температупа е реакция на организмът .Защитна реакция.
Обаче болката в сърдечната област не е защитна реакция на организма.

Освен това не си имал и температура.

Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #251 -: 11 Август 2021 16:31:05, Сряда »
Измина една седмица с руната Суоло.Душа и слънце.Пишат ,че тя олицетворява вътрешната светлина ,която се разкрива пред вас от всеобщата тъмнина.За мен е както когато влезеш в кино салон и филмът е започнал.Пълен мрак,но с течение на времето разпознавате силуети,а после цялата картина на салона.Вече можете да намерите място и да гледате филмът от близо.Ако обаче се уплашите от мракът и дадете кръгом обратно ще изпуснете не само началото ,но и целият филм.Суоло поражда активността на всяко живо същество да възприеме скритото.Веднага ми направи впечатление руната Суоло в песента на Найтуиш "два орела" ,че шаманът е изписан с девет руни Суоло по лицето и дрехите.
Споделям нещо което прочетох-Всяка руна е хранилище на трансцеденталния потенциал първоначално присъщ на природата и на нас самите,който определя качествата и характеристиките на силите,които действат  на физическият свят и извън него.
Руната Суоло е символ на слънцето.Господствощ елемент,лидерство.Слънцето е мощно то може да затопли ,но може и да изгори.
В личен план ми се случи нещо интересно.
С един от работниците се разбирахме много добре.В много трудни за мен моменти ми е помагал.Аз също съм му помагал почти реципрочно,че и повече.Само,че изгуби ориентир ,че аз съм му началник.Започна да пие на работа ,за което имах упрек от собственикът.Покривах го ,но той започна да прави каквото си иска.Направих му забележка и той си пусна отпуска баш преди гроздоберната кампания .За да покаже колко ми е нужен ,че без него не мога.В единия случай трябваше да го помоля да остане,в другият случай можех да не му разпиша отпуската.Аз обаче избрах лидерският път и да свърша всичко сам.Знам,че ще ми е трудно ,но мисля ,че постъпвам правилно.След това ми действие той се пречупи и ми се извини,а отпуската щеше да вземе след кампанията.Лидерството за мен не е да мачкаш хората , а да си пред тях първи да дърпаш каруцата /трудностите/.
Благодаря ти Суоло [umnik]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #252 -: 19 Август 2021 18:01:30, Четвъртък »
Днес приключих седмицата с руната Тейваз.Тя е символ на мъжкото начало.Олицетворява мъжеството постоянството,чувството за дълг и отговорност.Руната Тейваз е безусловното постигане на целта.Растеж,победа и решаване на проблемите.
Тя при мен тя се прояви като натоварване,напрежение и куп проблеми.Решенията на проблемите/ремонтите/ставаше трудно и с много усложнения.Все едно се въртях в объркан кръг.Наложи ми се да изостря тонът и да налагам мнение.
Сънят ми обаче ме върна в юношеските ми години с моята първа приятелка.Бяхме на 16 и всичко беше красиво ,а аз трябваше да се сблъкам с мъжествеността и отговорността,за която не бях подготвен
Благодаря ти Тейваз :::)

Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #253 -: 28 Август 2021 17:29:56, Събота »
Руната Беркана е символ на женското начало.Олицетворява семейното огнище,любимият дом.Също и майчината сила,бременност и раждане.Дословно означава брезова клонка.
В личен аспект тя се прояви ,като пуснах нова тв и там вървеше публицистично предаване за забременяването,раждането ,изкуственото оплождане и репродуктивните проблеми на  жените при детеродна възраст  и за тези по късен етап.
Пътувах до роднини и като се върнах усетих истинската топлина на домът ми.
Дори и в любимата ми предаване "как се прави" даваха производство на дамски превръзки.
Сериалът "Викинги " започва с руните  Тайваз и Беркана.
Май ми идва в повече тази руна,но все пак ти благодаря Беркана. [shok]

Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #254 -: 31 Август 2021 18:24:21, Вторник »
Днес си взех шамански барабан с големи очаквания дори за транс.Уви ,не ,ама нищо.Просто думкане, а в клиповете ,които гледах като затворя очи усещах бягащ леопард ,шумът на змиите,полетът на птиците,планини,равнини и потоци.И тук ще трябва работа. [yahoo]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми