Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53599 пъти)

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #165 -: 24 Февруари 2021 12:01:38, Сряда »
Вече втори ден се забавлявам с тази техника.Достигнах до почти точни резултати.Само ,че концетрацията върху ударът ми куца малко,а и трудно задържам за дълго самото изграждане на кристалът.Помогнете със съвет. [wizard]
Феникс, понеже искаш съвет...
"Грешката" ти е там, че се концентрираш върху патерицата (изграждането на кристала) вместо главната цел...това би създало едно напрежение заради прекомерно впрягане на менталните ресурси и то в грешната посока. Всичко трябва да се случва с една такава...лекота...и едно такова...спокойствие. Аз когато го правя, един вид се сливам със ситуацията, която искам да контролирам - чувствам ситуацията като част от себе си, даже толкова добре, като примерно както си чувствам ръката като част от мен...и просто "движа" ситуацията, както бих раздвижил ръката си чрез волята - никакъв напън, никакво напрежение, просто насочване на волята, все едно бавно по бавно раздвижвам пръстите си, докато не получа желаната форма. Но това изисква дълга практика, определена конфигурация, налична достатъчна енергия и т.н. Първите пъти винаги е налучкване - я се получи, я не...И другото което е - не го правя чрез визуализация и концентрация да усещам нещата точно по този начин...това усещане само си дойде с практиката...


Казвам "грешка" в кавички, защото всеки си има свой собствен подход - ти описваш нещо, но някъде във вътрещният ти свят, на фонов режим може пък да се случват други работи, които няма как да се опишат с думи...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #166 -: 6 Март 2021 08:54:03, Събота »
Ще може ли някой да ми поразясни има ли значение припокриването на усещането в съзнанието при различни състояния на дишане.Моля споделете някоя практика. [shok] [shok] [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #167 -: 6 Март 2021 10:51:53, Събота »
Не разбрах въпроса ти, Феникс...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #168 -: 6 Март 2021 11:18:18, Събота »
За мен усещането в съзнанието  е инструмент за промяна на  действителността.Може ли при различни практики на дишане този процес да се катализира.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #169 -: 6 Март 2021 14:09:22, Събота »
За мен усещането в съзнанието  е инструмент за промяна на  действителността.Може ли при различни практики на дишане този процес да се катализира.
За какво усещане точно говорим?
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #170 -: 6 Март 2021 15:12:16, Събота »
Примерно ,ако имам нужда от пари започвам да чувствам усещане за вече получени пари в съзнанието ми  .От мои спомени примерно от получаването на парична премия или дори  печалба от капачка на бира.Все още трудно структурирам усещанията си.Та въпросът ми е дари ще се усилят тези усещания при различно дишане. [wizard]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #171 -: 6 Март 2021 20:42:59, Събота »

Изгледай филма. Това си е уроци по програмиране на ситуация.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #172 -: 6 Март 2021 20:49:54, Събота »
Тази филм ме вдъхнови да се занимавам магия преди години ,но там няма практики техники  за дишане.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #173 -: 6 Март 2021 20:53:53, Събота »
Дишане ти трябва при медитация.Не мога да схвана, защо гледаш да усложниш всичко???Като програмираш ти трябва визуализяация и усещане, че вече се случва програмираното.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #174 -: 6 Март 2021 20:55:51, Събота »
Просто експериментирам.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #175 -: 6 Март 2021 20:58:58, Събота »
Просто експериментирам.
И аз експериментирам, но с идея да стават по-бързо магиите - не да ги удължавам до безкрайност. :)
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #176 -: 6 Март 2021 21:08:20, Събота »
Анализирам и структурирам съзнанието си .Това води до структурирането на усещанията ми.Това го правя в началото ,когато привличам  определен вид поток енергия .От там нататък усещанията и визуализацията се по лесни и по бързи.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #177 -: 6 Март 2021 21:18:55, Събота »
Анализирам и структурирам съзнанието си .
Това не го прави точно преди програмиране. Прави го когато медитираш. И когато го докараш до положение да достигаш до нужното състояние на съзнанието за секунди ще правиш и бързи и ефикасни програмирания.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #178 -: 11 Март 2021 17:48:43, Четвъртък »
Реших да повиша енергийната си вибрация ,като си задам повече цели.Не желания ,а цели.Има разлика макар ,че някога се препокриват.От достижими през трудни до много трудни но осъществими.Дадох срок на всяка една цел.Записах ги в дневника и реших  всеки ден да ги преглеждам и ако има действие или развитие да го описвам.Ако мислите ,че 20 цели са малко пробвайте с 40.Зададената цел ме изкарва от монотонният живот и ми дава енергия за действие.Честотата на трептенията ми силно се покачи.Почувствах се по работоспособен. [shok] ::O
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #179 -: 11 Март 2021 21:00:52, Четвъртък »
Струва ми се, че си вдигнал амплитудата. За “повишаване на честотата” се изискват едни други практики. Може и да греша.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.