Автор Тема: Дневника на feniks75  (Прочетена 53470 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #15 -: 4 Ноември 2020 20:17:40, Сряда »
Стара моя практика да изписвам сигилът всекидневно върху хартия. Даваше доста добрър резултат.Изписвах денят ,а после сигилът.Даваше невероятни резултати в точната дата.Чудно ми е какво ще кажат админите за това.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #16 -: 4 Ноември 2020 20:47:44, Сряда »
Ами пробвай. Задай нещо със срок, изписвай сигила и после отчети станало ли е в определеният срок.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #17 -: 5 Ноември 2020 07:11:01, Четвъртък »
Това съм го правил стотици пъти и се получаваше.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #18 -: 5 Ноември 2020 16:47:05, Четвъртък »
Тогава си избери нещо което не си правил и го направи като опишеш целият процес!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #19 -: 6 Ноември 2020 17:45:29, Петък »
Уф, и понеже е дневник реших да си споделя лекото си  разочерование .Писах и описах  всичките си теории и практики ,които сам съм стигнал до тях.С четене  или гледане .Явно админите доста ревностно пазят своите знания.Мисля, че не съм профан-човек извън храма.Това ми напомня за един отминал период от моя живот.Бях млад току-що бях завършил висшето си образувание, ослужих и живота беше пред мен пълен с мечти и желания.Времето обаче беше кризистно инфлация,безработица и лишения.Не можах да си намеря работа като инж.технолог и започнах като техник винар.Теоретично бях подготвен много добре ,но практиката бях почти нула.Техноложката моята пряка началничка нищо не казваше.Сама си слагаше консумативите и криеше опаковките им в един кашон в кабинета си под ключ.Така аз мъкнах маркучите  ,пълних ,откалявах ,но мисълта ,че не напредвам ме натъжаваше.Само ,че един ден съдбата беше на моя страна.Минаваше гроздоберната кампания и кашона с опаковки пречеше .Моята началничка реши тихомълком да го изхвърли в контейнера и това беше моят миг.Сега има интернет и лесно се информираш дори и за доста специфични неща,но тогава беше друго.Цяло лято разучавах тези опаковки и вече свързах теорията и практиката.а за следващата кампания бях готов  дори леко вътрешно злорадствах като сбърка в дозите.Минало-свършено .Сега имам млади колеги ,на които всичко обяснявам от 21 годишният ми стаж.Знам,че като си готов за знанията те сами идват при теб.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #20 -: 6 Ноември 2020 18:33:35, Петък »
Дано последният ми пост не е прозвучал като  искрено и лично .Няма драма просто живот.
Направих си сигил ,как сменям буквите и зачертавам други по моя система ще си го оставя за мен.Новият ми експеримент е да го сложа на дъното на един оргонит,които сам направих.Може ли според вас да се съчетая оргонитната енергия с мисълта или всичко е патерица.Ако не друго -красиво  изглежда.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #21 -: 6 Ноември 2020 18:59:24, Петък »
Като те гледам от практиките си се занимавал само със сигили. И общо взето пишеш, че ставало или не, но нищо описано като начин на действие от твоя страна.Сянка ти каза, че тук учители и ученици НЯМА. Идеята на дневниците и подробното описване на всяка практика е да се учим един от друг. Защото ако аз "изстрелвам" сигила през слънчевиятъ сплит, то друг го прави през очите, трети през ръцете и т.н. И когато се четем един друг из дневниците се учим един от друг.А в хаос магията има и друго освен сигили. Има гадаене, има контрол над мисълта. Има евокация и инвокация...И да! Много си пазим скритите секции. В тях имат достъп шепа хора. И ги пазим защото материалите там са авторски. Сянка и Майселф са отделили много време и енергия да ги направят, а и ние останалите сме допринесли не малко. И повярвай ми никак не е приятно докато се ровя из нета да видя как някой им е копирал труда и е лепнал своето име отдолу. Съответно докато не се убедим, че можем да вярваме на някого не го допускаме там.Другата причина е, че в скрити секции има и бойна магия която в неправилните ръце носи вреда на добри хора. Съответно, за да има човек достъп до това знание, трябва не само да е с нужния морал, но и с много уравновесен характер. Защото и най-добрият човек когато е гневен и не може да си контролира нервите може да използва тези знания, за да навреди.А ти за сега не ми показваш нито работа, нито търпение. Това, че казваш колко можеш... Ами опиши кое и как правиш. Следвай практиките и работи описвайки действия и резултати. Като пример погледни дневника на Соломон в хаос магията.
Той е единственият който допуснахме във форума преди да навърши 18г, но момчето работи упорито и систематично и след няма и две години влезе не само в скрити секции, но стана и модератор.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #22 -: 6 Ноември 2020 19:36:57, Петък »
Тук съм да уча ,а не да крада и плагиатствам.Тук искам  да се развивам .Крадецът ще си носи белегът на послошта.Когато сам стигнеш до определени истини бъди готов да ги споделиш.Ако пък не недей.То знанието  ще се появи другаде и при друг  в друго време.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #23 -: 6 Ноември 2020 19:49:47, Петък »
Тук съм да уча ,а не да крада и плагиатствам.Тук искам  да се развивам
Ами учи и се развивай. Защо си се заял за скрити секции? Аз лично още не съм сигурна ако те науча на зловредна магия дали няма да я използваш срещу добри хора. Да ми философстваш насреща с клишета от нета няма да те доближи до скрити секции. Или учи, или недей, проблема е твой!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #24 -: 6 Ноември 2020 19:55:50, Петък »
Добрите хора си имат защита.Няма отрицателна  сила ,която може да повлияе на положителните намерения.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #25 -: 6 Ноември 2020 19:59:57, Петък »
Не взаивствам клишета от нета -те просто идват и ги пиша.Благодаря ти все пак ,че прочети поста ми.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #26 -: 6 Ноември 2020 20:03:13, Петък »
Извинявай,няма да чуеш повече за скритите секций от мен.Все пак животът си върви и се развива.Бъди благословеннна.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #27 -: 6 Ноември 2020 20:13:48, Петък »
Добрите хора си имат защита.Няма отрицателна  сила ,която може да повлияе на положителните намерения.
И понеже добрите хора имат защита, затова ги сполетяват системно лоши неща...
Аз като имам изщита, това опази ли ме преди вече 6 години от идиота който ме преби на улицата?
И ако реша да атакувам някого дали добрите му намерения ще ме спрат?
Ти осъзнаваш ли, че магията е управление на енергията? И като я насочиш тази енергия в нужното количество тя поразява. Магията е като нож ако щеш. С него можеш да отрежеш хляб, но можеш и да наръгаш човек.
Та добрите хора са си добри, но това не ги пази от атаки.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #28 -: 6 Ноември 2020 20:29:34, Петък »
Съжелявам,за  това престъпление върху теб.Не знам как  се  вършат такива престъпления срещу   хората и как заспиват.Гневът е атаката да ножът  ,а моралът е щитът.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневника на feniks75
« Отговор #29 -: 6 Ноември 2020 20:34:03, Петък »
Остави престъплението срещу мен. Опитвам се да ти обясня, защо докато не те опознаем и не видим реална работа по практиките от теб, няма да имаш достъп до скрити секции.Искам да видя реални практики.Хаос магията е лесна. Тя е най-лесната и достъпна до всеки магия. Практикувай и пиши.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен