Автор Тема: Творение без творец  (Прочетена 22106 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Творение без творец
« Отговор #75 -: 15 Юли 2021 22:24:10, Четвъртък »
Макар,че сега сме взели материалният вектор аз вярвам ,че сме правилният избор на вселената.

Дано си прав, защото аз мисля, че сме най-голямото зло за горката земя. Само я рушим и съсипваме. Ако изчезнем като вид на земята ще настъпи РАЙ!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Творение без творец
« Отговор #76 -: 15 Юли 2021 22:41:22, Четвъртък »
Земята съхранява всяка наша" мисъл-деиствие" и щом живеем Тя е намерила нещо в нас .Ей ,така нещо от нея.Майката не убива детето си.Тя го гълчи ,наказва го,лишава го ,но не го убива.Аз като родител го  възпримам разбираемо.Аз бях далеко от земята ,но тя ми показа своето съвършенство.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Творение без творец
« Отговор #77 -: 16 Юли 2021 18:00:32, Петък »
Земята съхранява всяка наша" мисъл-деиствие" и щом живеем Тя е намерила нещо в нас .Ей ,така нещо от нея.Майката не убива детето си.Тя го гълчи ,наказва го,лишава го ,но не го убива.Аз като родител го  възпримам разбираемо.Аз бях далеко от земята ,но тя ми показа своето съвършенство.
Тук съм много съгласна...ако не трябваше да ни има, нямаше да ни има.
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Творение без творец
« Отговор #78 -: 31 Юли 2021 18:18:34, Събота »
Дано си прав, защото аз мисля, че сме най-голямото зло за горката земя. Само я рушим и съсипваме. Ако изчезнем като вид на земята ще настъпи РАЙ!
Рай е човешко творение на умът свързан с моралът и мирогледът му през вековете.Дали това си мисли "горката земя"незнам,но ако се припокриваме значи сме неразделна част от нея. [shok]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Uchiha Madara

Re: Творение без творец
« Отговор #79 -: 31 Юли 2021 22:28:07, Събота »
Макар,че сега сме взели материалният вектор аз вярвам ,че сме правилният избор на вселената.

Дано си прав, защото аз мисля, че сме най-голямото зло за горката земя. Само я рушим и съсипваме. Ако изчезнем като вид на земята ще настъпи РАЙ!


Не съм съгласен с теб, Най-вероятно имаш предвид онази част от обществото, което е така да кажем непотребна, вредно и опасно. По принцип човекът е създаден да твори и създава, но някои хора се отклоняват от това и тръгват по лошата пътека. За мен те не са хора, а животни - действат само по инстинкти без мисъл и разум, всичко интуитивно.
Няма нищо случайно на този свят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Творение без творец
« Отговор #80 -: 31 Юли 2021 22:58:35, Събота »
В природата няма нещо ката непотребно.То е тук да извърши баланс.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Uchiha Madara

Re: Творение без творец
« Отговор #81 -: 1 Август 2021 04:10:45, Неделя »
В природата няма нещо ката непотребно.То е тук да извърши баланс.


Някои хора са непотребни за обществото. Но тук сте прав. Щом той е тук, значи че има дадена мисия, която да изпълни, но пътят по койото трябва да върви е изкривен
от фалшив мироглед. Все пак, аз не мога да кажа кой човек е непотребен, но светът би бил по-хубав, ако някои индивиди ги е нямало.

Няма нищо случайно на този свят.

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Творение без творец
« Отговор #82 -: 1 Август 2021 20:35:09, Неделя »
Все пак, аз не мога да кажа кой човек е непотребен, но светът би бил по-хубав, ако някои индивиди ги е нямало.

+1
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."