Автор Тема: Молба за помощт за изчистване  (Прочетена 4893 пъти)

Неактивен Vasil84m

Молба за помощт за изчистване
« -: 30 Юли 2021 21:30:19, Петък »
Има ли хора тук които са на ТИ с магиите и тяхното неутрализиране?Говоря за тежките такива направени от живак,мъртвешка вода и такова гадости.Ще се радвам да намеря човек който може да помогне.Благодаря ви!

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1692
  • Total likes: 200
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Молба за помощт за изчистване
« Отговор #1 -: 31 Юли 2021 01:25:58, Събота »
Здравейте, Vasil84m.
Може ли да обясните по-подробно за какво точно става въпрос?
Къде намерихте предметите и под каква форма?


По-лесно ще е ако пратите и снимки.
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Vasil84m

Re: Молба за помощт за изчистване
« Отговор #2 -: 31 Юли 2021 13:09:59, Събота »
Преди 2г и 8м бившата ми заяви че ме напуска,детенцето ни беше на 10м,много го искахме,зарадвахме се че живота ни потръгва...за 3м станаха разправии,кавги,дори до посягане се стигаше..събра си багажа  и се премести в родитвлите и.Викам си ще се оправим,временно е,от доста сълго съм с нея и сме нямали проблеми.Да обаче от както се махна тя,след седмица започнаха да ми се случват мевероятни мизерии,буквално на всяка крачка.Останах без работа,без кола,като се прибирах в къщи имах чувството че влизам в ада.Тогава се светнах че няма как всичко да ми тръгне така надолу.Няма как да е случайно.Намерих една ясновидка.Отидох при нея,описа ми всичко все едно е живяла в къщи с нас,само точни попадения.Каза че в саксиите имам живак за развод,каза да и ги занеса.В последсвие се оказа обаче че в ясновидството е много добра,но в развалянето не.После попаднах на друг човек,дойде и изакара две муски от перваза на входната врата.Вътре имаше пробидено пилешко сърце с игла,муски с моето и на майка ми името,черупки,конци,пилешки крак,черен чипер и още куп гадости.Тоя човек ги обезвреди,олекна ми след една седмица,започнах да спя по спокойно,кучето сря да вие,а преди това не спираше.След това си направих сметка че ония изрод дето ги прави,е чакал да бившата да се изнесе,и то заради детето и да ни умори с майка ми.Започнах едно обикаляне из цяла България в опит да си спася семейството но уви..В последствие от други врачки разбрах че ми е напръскан матрака за самота,и вярвам,верно година ми трябваше да се утърся от раздялата,но го преглътнах.Започвам ново начинание,срещах се а момичета излизахме всичко беше супер,но след няколко излизания всичко свършваше,без причина...както се явяват така и изчезват.Тоя матрак го държа още по простата причина че искам да намер човек който наистина да се справи.И не на последно място,с това последното момиче преключихме преди месец,пресни сме,много ще се радвам някой да ми помогне за нея защото ми е много на сърце,и някъде вътре в мен имам чувството че не е просто поредната...Благодаря ви!

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1692
  • Total likes: 200
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Молба за помощт за изчистване
« Отговор #3 -: 1 Август 2021 00:15:28, Неделя »
Здравей отново...


(ще ползвам "ти", тъй като е по-удобно)


Някой си мисли, че ти прави магия, но...тц...не му се получава. Нека си пилеят парите по баячки и врачки, мислейки че ти вършат зло...то такива магии не се правят под път и над път, така че спокойно...никаква магия не те е достигнала. Спри да си мислиш, че магията, която се опитват да ти правят ти действа, че да не си затваряш късмета още повече.


Ако това ще те успокои - иди при някоя баба да ти лее куршум, да се изчистиш...Ама не при онези дето взимат по 50лв на леене и всякакви други там сеанси, а при някоя, която би ти го направила и за без пари...


Консултация с психолог ще е най-добрият вариант, ако считаш, че е необходимо. Ще ти олекне още повече.


И май-май бившата ти жена е склонна да преустанови контакта си с тебе...


Успех ти желая!



Магията е само наука, която все още не разбираме...