Автор Тема: Бар "Таласъми, вампири и други твари"  (Прочетена 54979 пъти)

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #135 -: 26 Март 2021 18:26:32, Петък »
Цеци, со кротце со благо.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #136 -: 26 Март 2021 18:32:51, Петък »
Феникс, аз со кротце, со благо. Можеше да ги направя смешни в почивката като ги питам за чий ми е да го омагьосвам идиотина примерно?! И да направя сравнение между него и мъж ми, нали? Защото мъжът ми до скоро беше в Чехия и всички го видяха, висок, чаровен и много умен, а оня льохман е нисък и прост до премала. Има завършен 8-ми клас и пише неграмотно. Аджеба за чий ми е да го омагьосвам?
Ама те сами се навряха на вихронравата вещица между шамарите и си го отнесоха.
Аз само се защитих от несъстоятелните обвинения на квалитата. Е... после бях за малко вампир, ама само за днес. Утре ако се кротнат няма.
Пък и някой трябва да възстанови баланса все пак.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #137 -: 26 Март 2021 19:01:26, Петък »
Мислех,че енергийните вампири са лоши същества.Имах шефка активен енергиен вампир.Гледах да я избягвам , но тя го усети и искаше всяка сутрин оперативка.Така опъваше нервите на всички без причина.Казваше раздала съм им "пижами" на всичките.Минаваше час докато успея да върна настроение.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #138 -: 26 Март 2021 19:12:29, Петък »
Мислех,че енергийните вампири са лоши същества.Имах шефка активен енергиен вампир.Гледах да я избягвам , но тя го усети и искаше всяка сутрин оперативка.Така опъваше нервите на всички без причина.Казваше раздала съм им "пижами" на всичките.Минаваше час докато успея да върна настроение.

Има разлика между това вампиризма да бъде използван в качеството си на техника от сферата на бойната магия и това човек да се поддържа по този начин. Ето какво бях писал за едни други същества, с уговорката, че определението си остава в сила, за вампири които са такива по природа или стават такива впоследствие и не се спират. Обикновено такива хора, повечето са неосъзнати за способностите си и какво точно правят, какво реално причиняват на човека отсреща, заслепени от крайния резултат, се превръщат в неспособни изобщо някога да спрат. След преминаването на определена граница просто е невъзможно...
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #139 -: 26 Март 2021 19:20:39, Петък »
Ей,криете ги тези работи.Споделете някоя техника бре .
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #140 -: 27 Март 2021 05:15:32, Събота »
Ей,криете ги тези работи.Споделете някоя техника бре .
Ей,криете ги тези работи.Споделете някоя техника бре .
Не ти трябва да ставаш вампир. Има опасност да почнеш да го правиш несъзнателно когато ти липсва енергия или си ядосан и да вредиш на другите.

На мен ми се е случвало преди време несъзнателно да го направя при разговор с друг от форума и добре, че той се усети и ми каза да спра. От тогава когато съм превъзбудена или ядосана не забравям да се контролирам, че иначе ставам токсична.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Veleroth

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 242
  • Total likes: 11
  • Karma: +7/-0
  • Ако няма да кажеш нещо умно, по-добре мълчи
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #141 -: 27 Март 2021 21:48:33, Събота »
Има една книга, Енергийни Вампири на Албърт Дж. Бърдстайн, да попитам, тя валидна ли е ?
Видях я за последен път,
за един миг и тогава,
осъзнах колко я обичам...

Думите са бледи сенки на забравени имена. Както имената имат сила, така и думите имат сила. Думите могат да запалят огън в съзнанието на хората. Думите могат да изкълчат сълзи от най-твърдите сърца

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #142 -: 27 Март 2021 22:10:36, Събота »
Има една книга, Енергийни Вампири на Албърт Дж. Бърдстайн, да попитам, тя валидна ли е ?


Не съм я чела и нямам представа.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #143 -: 27 Март 2021 22:13:57, Събота »
Не ти трябва да ставаш вампир. Има опасност да почнеш да го правиш несъзнателно когато ти липсва енергия или си ядосан и да вредиш на другите.
Ей,все лошо мислиш,че ще свърша.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #144 -: 27 Март 2021 22:36:29, Събота »
Ей,все лошо мислиш,че ще свърша.

Казах, че може да започнеш да го правиш несъзнателно. Усещаш ли разликата?
Аз също съм го правила и не съм осъзнавала, че го правя докато Последен не ми го каза и от тогава не спирам да се наблюдавам и контролирам, защото не искам да вредя.

А ти като толкова искаш търси литература по въпроса, но аз лично няма да рискувам да те науча докато не се убедя, че няма да навредиш на никого с наученото.

Не напразно споделих проблема си с колегите и развръзката тук в бара. Можех да не чакам 3 месеца и с магия да реша нещата за три дена, но предпочетох да ги реша без магия (като изключим вампиризма накрая), за да не им нанеса големи вреди.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #145 -: 30 Март 2021 13:35:37, Вторник »
Има една книга, Енергийни Вампири на Албърт Дж. Бърдстайн, да попитам, тя валидна ли е ?
Не е.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #146 -: 4 Април 2021 11:49:27, Неделя »
             
          Утро е...



 Хляб препечен - ръчно месен,
 две оранжеви яйца.
 Шепа чери помидори
 и парченца сини сирена.


Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #147 -: 4 Април 2021 12:41:41, Неделя »
Не, че хороскопите са ми топ, ама Везни съм... Един ден ми тежи добрината, друг ден - по-голямата добрина (и чувам онзи "зъл" смях на Соломон от ъгъла в бара  ;D ). Идвам да пием по едно магьоснико, не се смей  [witch]


Та... Тролчета, клюкарчета, интригантчета... Нейсе... Навсякъде ги имало (тука ми иде една българска, ама ще си я спестя).
И мен напоследък ме замесиха в такива неща, че чак се учудвам до къде стига фантазията на хората. Само че ги предават през човек (все скрит) и никой не идва в очите да ми го каже. Ми страх ги било? Е, та чудя се... Аз бяла, руса, глупава блондинка минавам ли за черна вещица? Тей страшна ли съм?  ;D


Цеци, ти си ги редиш наред, по принцип... И пак с цялото си вихронравие, присъщо за нежната ти същност, не си изменила на нрава си. Ама нека ученика да те научи на още нещо  ;D  Дразнят се като им кажа: "Колкото повече ме одумвате (мразите, клюкарите според случая), толкова по-красива (или каквото си избера) ставам."  ;D ;D ;D  Опитай...


Ице, стихотворно...
Тихо утро, пустий град,
влажен кучи нос блести.
Кафе с ухаен аромат,
магия - в моите очи...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #148 -: 4 Април 2021 12:59:38, Неделя »
Дразнят се като им кажа: "Колкото повече ме одумвате (мразите, клюкарите според случая), толкова по-красива (или каквото си избера) ставам."  ;D ;D ;D  Опитай...

То не е лъжа. Колкото повече ми ядат краката, толкова по-буйна ми става косата. Вече имам не коса, а косище.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #149 -: 13 Май 2021 21:09:40, Четвъртък »
Това е призив към Cernunnos, който явно ме урочаса с неговите ясновидски сънища - моля те, вземи си ги обратно [taunt]
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."