Автор Тема: Бар "Таласъми, вампири и други твари"  (Прочетена 5228 пъти)

Активен feniks75

Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #135 -: 26 Март 2021 18:26:32, Петък »
Цеци, со кротце со благо.
Всяка причина има следствие , всяко следствие има причина.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 10038
  • Total likes: 113
    • Профил
« Отговор #136 -: 26 Март 2021 18:32:51, Петък »
Феникс, аз со кротце, со благо. Можеше да ги направя смешни в почивката като ги питам за чий ми е да го омагьосвам идиотина примерно?! И да направя сравнение между него и мъж ми, нали? Защото мъжът ми до скоро беше в Чехия и всички го видяха, висок, чаровен и много умен, а оня льохман е нисък и прост до премала. Има завършен 8-ми клас и пише неграмотно. Аджеба за чий ми е да го омагьосвам?
Ама те сами се навряха на вихронравата вещица между шамарите и си го отнесоха.
Аз само се защитих от несъстоятелните обвинения на квалитата. Е... после бях за малко вампир, ама само за днес. Утре ако се кротнат няма.
Пък и някой трябва да възстанови баланса все пак.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Активен feniks75

« Отговор #137 -: 26 Март 2021 19:01:26, Петък »
Мислех,че енергийните вампири са лоши същества.Имах шефка активен енергиен вампир.Гледах да я избягвам , но тя го усети и искаше всяка сутрин оперативка.Така опъваше нервите на всички без причина.Казваше раздала съм им "пижами" на всичките.Минаваше час докато успея да върна настроение.

Активен Astaroth

• Специален достъп
  • Sr. Member
  • Публикации: 262
  • Total likes: 38
    • Профил
« Отговор #138 -: 26 Март 2021 19:12:29, Петък »
Мислех,че енергийните вампири са лоши същества.Имах шефка активен енергиен вампир.Гледах да я избягвам , но тя го усети и искаше всяка сутрин оперативка.Така опъваше нервите на всички без причина.Казваше раздала съм им "пижами" на всичките.Минаваше час докато успея да върна настроение.

Има разлика между това вампиризма да бъде използван в качеството си на техника от сферата на бойната магия и това човек да се поддържа по този начин. Ето какво бях писал за едни други същества, с уговорката, че определението си остава в сила, за вампири които са такива по природа или стават такива впоследствие и не се спират. Обикновено такива хора, повечето са неосъзнати за способностите си и какво точно правят, какво реално причиняват на човека отсреща, заслепени от крайния резултат, се превръщат в неспособни изобщо някога да спрат. След преминаването на определена граница просто е невъзможно...
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Активен feniks75

« Отговор #139 -: 26 Март 2021 19:20:39, Петък »
Ей,криете ги тези работи.Споделете някоя техника бре .

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #140 -: 27 Март 2021 05:15:32, Събота »
Не ти трябва да ставаш вампир. Има опасност да почнеш да го правиш несъзнателно когато ти липсва енергия или си ядосан и да вредиш на другите.

На мен ми се е случвало преди време несъзнателно да го направя при разговор с друг от форума и добре, че той се усети и ми каза да спра. От тогава когато съм превъзбудена или ядосана не забравям да се контролирам, че иначе ставам токсична.
 Последен

Неактивен Veleroth

• Специален достъп
  • Full Member
  • Публикации: 239
  • Total likes: 10
  • Ако няма да кажеш нещо умно, по-добре мълчи
    • Профил
« Отговор #141 -: 27 Март 2021 21:48:33, Събота »
Има една книга, Енергийни Вампири на Албърт Дж. Бърдстайн, да попитам, тя валидна ли е ?
Видях я за последен път,
за един миг и тогава,
осъзнах колко я обичам...

Думите са бледи сенки на забравени имена. Както имената имат сила, така и думите имат сила. Думите могат да запалят огън в съзнанието на хората. Думите могат да изкълчат сълзи от най-твърдите сърца

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #142 -: 27 Март 2021 22:10:36, Събота »
Има една книга, Енергийни Вампири на Албърт Дж. Бърдстайн, да попитам, тя валидна ли е ?

Не съм я чела и нямам представа.
 Последен

Активен feniks75

« Отговор #143 -: 27 Март 2021 22:13:57, Събота »
Не ти трябва да ставаш вампир. Има опасност да почнеш да го правиш несъзнателно когато ти липсва енергия или си ядосан и да вредиш на другите.
Ей,все лошо мислиш,че ще свърша.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #144 -: 27 Март 2021 22:36:29, Събота »
Ей,все лошо мислиш,че ще свърша.

Казах, че може да започнеш да го правиш несъзнателно. Усещаш ли разликата?
Аз също съм го правила и не съм осъзнавала, че го правя докато Последен не ми го каза и от тогава не спирам да се наблюдавам и контролирам, защото не искам да вредя.

А ти като толкова искаш търси литература по въпроса, но аз лично няма да рискувам да те науча докато не се убедя, че няма да навредиш на никого с наученото.

Не напразно споделих проблема си с колегите и развръзката тук в бара. Можех да не чакам 3 месеца и с магия да реша нещата за три дена, но предпочетох да ги реша без магия (като изключим вампиризма накрая), за да не им нанеса големи вреди.
 Последен

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 6115
  • Total likes: 23
    • Профил
« Отговор #145 -: 30 Март 2021 13:35:37, Вторник »
Не е.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен posleden

• Практици
  • Hero Member
  • Публикации: 2696
  • Total likes: 112
    • Профил
« Отговор #146 -: 4 Април 2021 11:49:27, Неделя »

Утро е...

Хляб препечен - ръчно месен,
 две оранжеви яйца.
 Шепа чери помидори
 и парченца сини сирена.

Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Активен listentothewild

• Практици
  • Hero Member
  • Публикации: 1097
  • Total likes: 23
    • Профил
« Отговор #147 -: 4 Април 2021 12:41:41, Неделя »
Не, че хороскопите са ми топ, ама Везни съм... Един ден ми тежи добрината, друг ден - по-голямата добрина (и чувам онзи "зъл" смях на Соломон от ъгъла в бара  ;D ). Идвам да пием по едно магьоснико, не се смей  [witch]

Та... Тролчета, клюкарчета, интригантчета... Нейсе... Навсякъде ги имало (тука ми иде една българска, ама ще си я спестя).
И мен напоследък ме замесиха в такива неща, че чак се учудвам до къде стига фантазията на хората. Само че ги предават през човек (все скрит) и никой не идва в очите да ми го каже. Ми страх ги било? Е, та чудя се... Аз бяла, руса, глупава блондинка минавам ли за черна вещица? Тей страшна ли съм?  ;D

Цеци, ти си ги редиш наред, по принцип... И пак с цялото си вихронравие, присъщо за нежната ти същност, не си изменила на нрава си. Ама нека ученика да те научи на още нещо  ;D  Дразнят се като им кажа: "Колкото повече ме одумвате (мразите, клюкарите според случая), толкова по-красива (или каквото си избера) ставам."  ;D ;D ;D  Опитай...

Ице, стихотворно...
Тихо утро, пустий град,
влажен кучи нос блести.
Кафе с ухаен аромат,
магия - в моите очи...

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #148 -: 4 Април 2021 12:59:38, Неделя »
Дразнят се като им кажа: "Колкото повече ме одумвате (мразите, клюкарите според случая), толкова по-красива (или каквото си избера) ставам."  ;D ;D ;D  Опитай...

То не е лъжа. Колкото повече ми ядат краката, толкова по-буйна ми става косата. Вече имам не коса, а косище.
 Последен