Автор Тема: Бар "Таласъми, вампири и други твари"  (Прочетена 54970 пъти)

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #120 -: 20 Март 2021 18:38:29, Събота »
Лъзнете, аз ще взема едно две родопски одеала - вътрешно!
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #121 -: 20 Март 2021 18:40:10, Събота »
И честит празник на всички Тодори и Тодоровци!!
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #122 -: 20 Март 2021 19:09:52, Събота »
Събота вечер е да му лъзнем по едно питие,а на когото му се услажда по две.

Наздраве, Феникс!
Наздраве,Шогуне.

Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #123 -: 24 Март 2021 04:18:24, Сряда »
Що няма дежурен барман по нощите?
Мога да си налея и сама, но на кого да си изплача мъката? Щото те нали барманите са за това...
Ха, едно таласъмище седи в ъгъла.  Имам си слушател...
По Коледа комшията в общежитието ме обяви за черна вещица. Аз не отрекох щот не обичам да лъжа. До тук добре, но ме обвини и че съм му правила черна магия. И колкото и да го питах какво съм му направила отговор не получих. Само със жена си спряха да ми говорят и после се изнесоха. Ама работим заедно по дяволите и ми се налага да ги гледам ежедневно. Съответно последните три месеца видиотеното семейство не пропусна да информира и чехи и българи каква съм вещица гадна. Чехите паднаха от смях, защото при тях всеки втори се занимава с магия и както ми обясни едната колежка (познайте как се разбрахме с моя лош чешки)... Та колежката ми каза, че видяла, че вдигам защита само при атака, но иначе съм като отворена книга и можела да види, че не си ползвам способностите за вреда. Много се впечатлих между другото и се уговорихме като падне карантината да се срещнем и обменим опит.Българите обаче се вързаха на семейство идиоти и в понеделник вечер шофьорина ни само дето не наби жена си, че дошла в моята стая да пие кафе с черната вещица видиш ли. И крещя като изумен. Аз пък стоях и го гледах и се чудех дали пък да не го предизвикам да ме удари и после да ми плаща цял живот, защото тук дето имат закони, ами ги и спазват. Ама ми дожаля за жена му и детето, защото тея пари ще ощетят тях...
И днес за капак кифлата от семейство идиоти не ме вижда в почивката, че съм зад нея и обяснява на друга една българка, че съм направила магия на мъж и да ме сънува и бълнува. Като чух се задавих с кафето. Ама поне научих какво си мисли идиотина, че съм му направила. И първата ми мисъл беше да попитам кифлата на кого да направя магия да ме сънува и бълнува? На некъпаният и мъж (живяхме в един апартамент и... ами къпят се веднъж седмично) дето е с осми клас и е кух като лейка ли? Ако ще карам някой да ме сънува ще е някой умен, интелигентен и чистоплътен. Ама в крайна сметка си премълчах, за да не я злепоставя кифлата.
И сега стоя по нощите и не мога да заспя от бяс. Бяс срещу мене си, че съм станала такава мекушава патка и вместо да ги отвея всичките, аз съм се загрижила за тях...
Май ми е време да вляза в бойна магия и да си развия малко злоба.
И още едно говедо ме ядосва и ми иде да му откъсна главата, ама приятел и го обичам по дяволите та се въздържам... Само почвам много да се съмнявам в магическите му способности. А може пък водката да му идва в повече и вместо да ми надникне в душата да си провери съмненията се доверява на алкохолните делюзии.
Изплаках си болката. От утре ставам ЗЛА!!!
На шофьорина и колегите дето съм им черна вещица свят ще им се завие от мен. Изобщо няма да ползвам магия да им навредя, мога да го направя само като си отворя голямата уста и започна да говоря и аз. Тея глупаци не си струват енергията ми.
За говедото дето ми е приятел ще ползвам цялата си магия не за друго, а да го залича от съзнанието си. Не ми трябват приятели които не ме познават!
Лека ви нощ!



"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #124 -: 24 Март 2021 07:12:31, Сряда »
Бих ти предложил вариант да им станеш шеф.Това истински ще ги вбеси [wizard] или поне ще спрат да говорят така явно.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #125 -: 24 Март 2021 09:40:41, Сряда »
Аз вече не искам да ги спирам, искам да разчиствам сметки. Т.е. ще отвърна огледално. Само дето те говорят зад гърба ми, а аз ще го правя в очите им и на висок глас, за да чуят всички наоколо. Това го мога!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #126 -: 24 Март 2021 10:15:07, Сряда »
Интересно ще ми е да чуя развръзката.Не че сък клюкар.Просто аз много рядко ама много рядко повишавам тон.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #127 -: 24 Март 2021 10:31:01, Сряда »
Аз повишавам тон само на хора които обичам. Овиквам ги по всички правила и те влизат в пътя.С такива гадове подмолни дето ми говорят зад гърба не повишавам тон. Там просто с усмивка обяснявам на всички каква е ситуацията от моята камбанария. Съответно онея ще почнат да се пенят и крещят, а аз ще продължа да се усмихвам и да питам "До тук нещо излъгах ли?".
Цар съм на провокациите! И предимството ми е, че винаги казвам истината, че мога и да я докажа.Съответно нали се сещаш, че днес като отида на работа и пред всички кажа, че вчера най-на края съм разбрала каква направила на колегата и после питам най-невинно "На тоя неграмотния ли да му правя магия? Като ми гледате мъжа, дали бих погледнала него, че и магия да му правя?" и всички ще легнат от смях, а семейство идиоти ще побеснеят.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #128 -: 24 Март 2021 10:40:24, Сряда »
Аз повишавам тон само на хора които обичам. Овиквам ги по всички правила и те влизат в пътя.С такива гадове подмолни дето ми говорят зад гърба не повишавам тон. Там просто с усмивка обяснявам на всички каква е ситуацията от моята камбанария. Съответно онея ще почнат да се пенят и крещят, а аз ще продължа да се усмихвам и да питам "До тук нещо излъгах ли?".
Цар съм на провокациите! И предимството ми е, че винаги казвам истината, че мога и да я докажа.Съответно нали се сещаш, че днес като отида на работа и пред всички кажа, че вчера най-на края съм разбрала каква направила на колегата и после питам най-невинно "На тоя неграмотния ли да му правя магия? Като ми гледате мъжа, дали бих погледнала него, че и магия да му правя?" и всички ще легнат от смях, а семейство идиоти ще побеснеят.
За жалост, тролчета има навсякъде... Аз пък обичам да ги изучавам, преди да жиля, ако жиля. А най-забавен е момента, когато събеседника сменя рязко вълните и почне да говори неща противоречиви на нещо друго, което преди няколко секунди е казал и се оплита  [taunt] Нямат угодия обаче, ако сам не се светне каквото и да му правиш, то магарето запънало.
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #129 -: 24 Март 2021 10:43:27, Сряда »
От Коледа насам ги изучавам и чакам. Чаках момента в който да разбера в какво точно ме обвиняват. Защото съгласи се такова общо обвинение, че съм черна вещица не е сериозно.А в случая ще ги заболи само от публична подигравка. Горките много ги вълнува какво мислят хората за тях. И аз там ще ударя. Да боли!!!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #130 -: 24 Март 2021 10:52:23, Сряда »
Защото съгласи се такова общо обвинение, че съм черна вещица не е сериозно.
Простотия от всякъде...

Мисълта ми беше, че моментно ще си решиш проблема, а тролчетата впоследствие ще започнат да хвърлят кал по тебе. И то големи буци. Ще си била омагьосала и хората около теб, представи си, да ходели да тормозят същите тия тролчета, примерно. Абе, вещицата иска сите да ви вари в казана става положението... Параноята е голям демон, особено съчетан с чувство на безсилие. 
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #131 -: 24 Март 2021 10:56:50, Сряда »
Ами тролчетата могат да филмират само останалите българи, защото чехите могат да мислят и както споменах масово се занимават с магия. На 130 души в завода българите сме 12 човека. Дали ще могат да ми навредят?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #132 -: 24 Март 2021 11:02:23, Сряда »
Определението тролчета пасна като по поръчка значи. Те нали и по филмите седят на малки групички докато им капят сополите и цедят лиги. Действай го, стига да не се опръскаш и ти самата  [loony]
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #133 -: 24 Март 2021 11:34:02, Сряда »
Аз ще се забавлявам. Не напразно чаках да разбера защо ме плюят и още ден да ми минат бясовете.
Или както казват близките ми, аз като се пеня и викам не съм страшна. Страшна съм като почна да говоря тихо и спокойно, а като почна да се забавлявам със ситуацията ставам ужасна.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Бар "Таласъми, вампири и други твари"
« Отговор #134 -: 26 Март 2021 18:10:43, Петък »
Зла съм.... И като съм зла всичката магия ми помага!  [pumpkin]
Онея двамата (семейство идиоти) успели да надъхат квалитата (ОТК), че съм черна вещица. И малката кифла решава да ми гони цаката. Разваля се машината ми, викам техници и понеже казаха, че ще се бавят забих в склада да зачиствам разни части от отрепи (прелята извън формата пластмаса). Връщам се след половин час, машината таман пусната, а малката кифла ми крещи като изумена, че не можело да ходя да пуша докато не ми работи машината. Посегнах да и кажа, че съм работила, но то криво и не ми даде думата а продължава да крещи и да ме заплашва как при втори такъв случай ще ме уволни. Че като ми светна вихронравието, че като се развихрих. Награбих я да ходим веднага при директора да ме уволнява и тя няма на къде тръгна подире ми. И....

Отиваме при шефа, аз я оставям да ме плюе на провал, а шефа ме пита защо не съм и казала, че бях в склада и той също е бил там, даже сме говорили. Казах му, че тя така крещи, че просто не съм успяла да взема думата. Че от седмица се държи така ежедневно и аз нямам идея защо го прави. И оная се охълца. Ама сме при шефа и няма как да не му обясни на какво се дължи тази и агресия към мен. И хъката мъката си каза, че и казали, че съм черна вещица и за това. А шефа хем го напушва на смях, хем бесен викна и семейство идиоти и ги награби и тях. На дроб-сърма ги направи и тримата и заяви, че ако още веднъж хване който и да е от завода да плете интриги то интриганта ще изхвърчи скоропостижно от работа.

До края на работния ден, квалитата си върна старото нормално държание към мен, а онея двамата ме убиваха с поглед. Аз пък вместо да си пусна защита минах на режим енергиен вампир и сега аз се прибрах презаредена, а те си отидоха изцидени.
ЗЛА СЪМ!!!

Моля следващият...


"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен