Автор Тема: Чужда топлина  (Прочетена 8213 пъти)

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Чужда топлина
« Отговор #15 -: 30 Юли 2020 22:32:04, Четвъртък »
Отделно:
Е, па как мъже да не намесят момичешка топлина? 
;)
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Jadis

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 144
  • Total likes: 15
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Чужда топлина
« Отговор #16 -: 31 Юли 2020 08:27:10, Петък »
Гнуслива съм и то много и от малка не обичах да сядам на седалки в градския транспорт, току що освободени от някого. Не знам дали точно това с топлината е гнус, но да го кажем неприятно. Иначе ми става лошо от човешки миризми на немито, нечистоплътно тяло. От животни не ме е гнус, дори и да миришат.

Неактивен Skully

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 39
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Чужда топлина
« Отговор #17 -: 2 Август 2020 00:48:49, Неделя »
Според близка, "запозната" с тези неща съм урочасана.  [wizard]
Или доста чувствителна към чуждото присъствие?


Възможно е и това да е. Но е трудно да убедиш човек, вярващ в уроки и магии с конци и кокоши крака, в това че те натоварва емоционално някоя кофти личност.

Неактивен Jadis

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 144
  • Total likes: 15
  • Karma: +8/-0
    • Профил
Re: Чужда топлина
« Отговор #18 -: 2 Август 2020 13:32:43, Неделя »
Аз съм изключително чувствителна към чуждото присъствие и няма нищо общо с урочасване и пр.глупости. Просто "усещам" хората и техните настроения. Това, както е хубаво, така и не толкова, защото някак се отдръпваш от контактуването, спираш да ходиш по места, където има събирания на много хора и ставаш не толкова социален. Преди не бях така, но с годините осъзнах, че вместо да се набивам да контактувам с хора, с които не се харесваме и да се опитвам да ги карам да започнат да ме харесват, просто спрях да контактувам с тях. В последствие и да създавам нови приятелства. Не изпитвам нужда да нося чужд емоционален товар. Все така се случва, че ме ползваха за кошче за душевни отпадъци и ме натоварваха много. Поне да бях станала психотерапевт и да си изкарвам парите от това, така и така ме товарят.  :))