Автор Тема: Моля за Вашата помощ  (Прочетена 5392 пъти)

Неактивен Elderwood

Моля за Вашата помощ
« -: 22 Май 2020 18:52:28, Петък »
Здравейте на всички и благодаря че ме приехте във форума! Искам да Ви споделя моята история, защото вече нямам на кого да споделя, камоли да искам съвет. Млад мъж съм на 27г, цял живот съм бил доста сензитивен (шесто чувство, сънища), смея да твърдя че винаги съм бил голям късметлия, както и че вярвам от малък в Господ!! От няколко години насам нещата не вървят както трябва, в началото на 2018 (Януари) загубих баща си, а година по-рано майка ми се разболя, от тогава не могат да я излекуват напълно. Похарчих огромна сума пари, която бях заделял с години в чужбина и резултат никакъв. Ходене по мъките, доктори, накратко казано майка ми от 3г. агонизира и не могат да установят какво се случва с нея. В този период тя претърпя множество операции без положителен краен резултат, но не сме спирали да се борим. От няколко месеца насам нещата се задълбочиха започнах да губя приятели, познати. Станах изключително нервен, каквото се захвана всичко се проваля, усещам силно негативно влияние в живота ми, като започнем от мисли и свършим с действията. Аз винаги съм бил изключително позитивен човек, но от известно време насам постоянно ме връхлитат силно негативни мисли, изгубих си вярата, изгубих силата да се боря с живота, започнах да изпадам в емоционално депресивни състояния което не е характерно за мен. Започвам силно да се тревожа, защото усещанията ми подсказват че нещо ме "дърпа" назад и не мога да си обесня защо се получава така. В смисления си живот до сега не съм вършил престъпления или лоши неща, с които да си обесня примерно че това може да е кармата която имам да чистя. Реших да търся помощ, опитах се да отида "гледачка" няколко пъти и все нещо се проваля, или ги нямаше, или не си вдигаха телефона или когато стигнех до там не можех да вляза, сякаш нещо ми казва "Момче не си за тук"... Моля Ви с цялото си сърце и душа помогнете ми, дайте ми съвет какво да правя, при кого да отида, усещам че има нещо нередно, това не съм АЗ, това не е моя живот... Моля Ви помогнете ми по някакъв начин, няма да остана длъжен нико му, благодаря Ви предварително!

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Моля за Вашата помощ
« Отговор #1 -: 22 Май 2020 23:33:15, Петък »
Здравей,
Много съжалявам за всичко, което ти се случва... За жалост, животът понякога е неблагосклонен и ни изпраща предизвикателства от всякакъв вид. Това обаче да не те отчайва! Всички тези главоболия ти се струпват на куп, за да те провокират да извадиш най-доброто от себе си, да ги преодолееш и да излезеш от тях като една по-силна, усъвършенствана версия на самия себе си.
Колкото и клиширано да звучи, моят призив към теб е да се опиташ да мислиш положително... Всяка сутрин се поглеждай в огледалото и казвай сам на себе си, че днешният ден ще бъде по-хубав от вчерашния. Отдели си време за размисъл. Помисли дали тези хора, с които сте се отдалечили, действително са твои съмишленици и дали от тях си имал по-скоро полза или вреда... Нямам предвид полза/вреда в буквалния смисъл, а по-скоро какви емоции е пораждало в теб общуването с тях. Дали наистина са ти били близки, или просто хора, с които сте прекарвали заедно времето си, за да не бъдете сами?
Мобилизирай се! Не позволявай на мрачните мисли да те завладеят, а ги пребори до една... Опитай се не просто да се завърнеш към "старото себе си", но и да създадеш една още по-оптимистична личност, изградена от неволите на настоящото ти аз. Можеш да си помогнеш, като напишеш на един лист всичко, което те тормози, и после да изгориш листа - огънят има пречистваща сила и ще изпепели насъбралите се около теб неволи.
И последно, но не и на последно място... Съветвам те да говориш по-скоро с психолог, отколкото с врачка, защото първият има умението да ти представи практични решения на проблема, докато вторият по-скоро може да те обърка. Също така знай, че една истинска вещица никога няма да ти вземе пари, за да ти гледа....  [victory]
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Моля за Вашата помощ
« Отговор #2 -: 23 Май 2020 13:43:12, Събота »
Здравей,
чувството на безсилие, нервността, избухването от най-малкото и натрапчивото усещане, че някой ни влияе с негативна енергия са ми до болка познати. Аз се грижих 8 години за болните си баба и дядо. Бях придружител по болници, разправях се с лекари, къпех, хранех, чистих и ревях всяка нощ от безсилие.
Съжалявам, че не мога да те успокоя, но... Когато ти дойде в повече си помисли, че на майка ти и е още по-зле. Че тя се чувства като тежест в ръцете ти и това и тежи. Мен тези мисли ме спасяваха и ми даваха сили.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Elderwood

Re: Моля за Вашата помощ
« Отговор #3 -: 23 Май 2020 14:57:59, Събота »
Блгагодаря Ви за куража, който ми давате но аз държа да се свържа с човек, който може да ми каже дали наистина имам нещо направено. Сърцето или шестото чувство никога не ме заблуждавало, предпочитам ако имам нещо то бъде развалено. Напълно разбирам и Вашата гледна точка, гледам позитивно и не съм спрял да се боря, просто това негативно влияние е реално, така го усещам.. Можете ли да ме насочите към някого, който наистина разбира от такива неща, независимо в коя точка на България ?? Още веднъж благодаря за хубавите думи и куража.  [ok]

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Моля за Вашата помощ
« Отговор #4 -: 23 Май 2020 15:39:12, Събота »
Аз съм потомствен черен маг с дългогодишен опит в черната магия...

Те и другите тук във форума, ще отговорят същото на въпросите Ви имате ли направено нещо, но и аз да се включа, таковата...

Нямате направено абсолютно нищо... Но ако продължавате да вървите в посока на самонавиване, че имате направено нещо, тогава ще си направите автомагия... Автомагията - това е да си направите магия сама на себе си- получава се от прекомерно оторачване в проблеми в комбинация със самонавиване, че външна сила (примерно чужда магия) е причината за всичкото лошо, което се случва... И ще имате направено нещо- но няма да е от друг, а ще е от Вас самата...

Автомагиите са не по-малко страшни и неприятни, когато се случат... Защото ще Ви се случват постоянно и постоянно лоши неща, а разни фалшиви врачки и ментета-магове ще могат от Вас да източат пари, ако се навиете да им ги дадете, но няма да Ви решат проблема, понеже той ще е във Вас самата и Вие ще сте тази, която ще го подновява отново и отново...

И това подновяване на автомагията, което споменах, по мои наблюдения, може да се точи с години наред... Може да стане още по-зле, когато се попадне на цяла група организирани ментета - магЪзници и те почнат да подхвърлят предмети след влизане с взлом в дома, само и само да приберат едни пари... Всъщност една жена след като години наред беше дойна крава за такава групировка, чак като фалира и я убедих, че и трябва полиция, се освободи от автомагията си, а групичката свърши арестувана... Но... Що и трябваше да стига чак до там, нали? Можеше просто да спре с автомагията и да започне да си гледа живота...

На думи е лесно да го кажа... Но знам и на дела колко е трудно... Затова и Ви написах историята на тази жена... Да си я имате предвид, преди да решите, че тук Ви будалкам нещо, само и само да Ви е гадно, ей те така те...

За Вас и е най-добре да се възползвате от препоръките, които по-горе Ви дадоха... И да спрете да се опитвате да се обзаведете с автомагия...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Elderwood

Re: Моля за Вашата помощ
« Отговор #5 -: 23 Май 2020 15:46:25, Събота »
Бллагодаря за бързия отговор, само едно ми отговорете ако искате и на лично не е проблем, Как така без да знаете името ми или без да сте ме виждали знаете дали имам направено нещо или не?! Питам от чисто любопитство защото в тази насока "Магия" не разбирам абсолютно нищо.  [victory] [yes]

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Моля за Вашата помощ
« Отговор #6 -: 23 Май 2020 16:08:30, Събота »
Няма нужда от отговор другаде, не е някаква тайна... Отговарям директно тук...

Името Ви няма значение... Не ми е необходимо и да Ви виждам... Дали е направена или не магия се личи не по името и не по външния Ви вид... И определено не по финансовото Ви състояние...

Разбира се, точно това е от значение за ментетата - да Ви видят... Как сте облечена - ако е по-обикновено, значи няма да могат да Ви измъкнат кой знае колко пари... Ще Ви преценят и претеглят по външния вид и на база него ще Ви приказват небивалици. Може да ви смъкнат по-малка сума, ако сте по-скромно облечена и с по-раздрънкано возило се явявате на "гледането"... Но ако е по-така от към дрехи и от към возило... Еха, тогава не една, може и 2000 черни магии да се окаже, че имате... Че и коя от коя по-страшни, по-опасни...

Името Ви е от значение за ментетата - чрез обръщане към Вас с името Ви се печели доверие... И е лесно да споделите неволно покрай текущите Ви неприятности и информация, която да Ви прави уязвима... И тогава... Примерно само... За себе си може би не мислите, но сте готова на всичко за близките Ви? Ами те, ментетата, с удоволствие ще го използват това срещу Вас... Я някоя родова магия, я проклятие срещу близките Ви хора... Я някаква друга идиотия...

Всичко това ще е свързано с искания за пари...

А на мен не ми трябва финансовото Ви положение, та затова и как сте облечена, с какво возило сте и прочие- ми е без значение... И името Ви не ми трябва - аз нямам намерение с измама да Ви спечелвам доверието...

Аз не планирам да Ви вземам пари...

Трябва ми само какво Ви се е случило - което и вече описахте... Това ми е предостатъчна, за да установя на база познанията ми по черна магия (имам доста години опит) - имате ли нещо, нямате ли... И веднага да Ви отговоря, че нямате... Както и да Ви отговоря, че Ви застрашава автомагия...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Elderwood

Re: Моля за Вашата помощ
« Отговор #7 -: 23 Май 2020 16:48:37, Събота »
Благодаря за изчерпателния отговор theshadow, ще се опитам да успокоя себе си и мислите си, пък каквото трябва да се случва то ще се случи. Дори и да имам нещо направено, тежко и горко на хората които са замесени, Господ си знае работата!! Хубав ден, бъдете благословени!

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Re: Моля за Вашата помощ
« Отговор #8 -: 24 Май 2020 00:12:37, Неделя »
В живота понякога ни изглежда така, че сме попаднали в черна дупка - случват се все неприятни неща. И какво ни остава? Еми да слезем до най-долу и вече само да се изтласкваме нагоре...
Съжалявам за нещата, които са ви се случили. Нормално е след загуба, а и болест да попаднете в едни негативни последователности и мисли. Разбираемо е, защото ние самите сме вглъбени в болката и живота ни не тече с радостта, която е била преди.


Ще ви дам ситуация от моя живот, която съвсем не се докосва до вашата, но има някаква допирна точка. Аз обожавам животни. Та, преди 2 години, когато моето 10-годишно зайче направи инсулт, бях изпаднала в ситуация, подобна на вашата. Справях се с клиниките и лекарите сама, научих безброй докторски неща (а мен страшно ме е страх от това). Та, излизах, работих, но все нещо ме спъваше някъде. Сега си мисля, че са били болката и безсилието...
И пак ви казвам... Ще ви се стори далеч като кажете просто едно животинче, но... Помислете!


Искрено се надявам да се мотивирате, да отсеете правилното от грешното и да не се подведете именно  по менте-вещици, които да вземат пари от вас, и това ще е най-малкото... Мислите, които един шарлатанин може да ви наговори, могат да имат неблагоприятен ефект върху вас и наистина да се автоомагьосате.
Говорете за тия неща с хората, освободете страховете от себе си. И никога не е късно да срещнете нови близки хора... Живота и интересите ни са променливи, но пък и в отскоро познатите ни, понякога могат да се крият добри приятели.
И да... Психологът винаги е по-добър приятел от непознати вещери...


Всичко ще се нареди...  :)