Автор Тема: Психипески дисбаланс  (Прочетена 4322 пъти)

Неактивен ASGARDIAN

Психипески дисбаланс
« -: 24 Януари 2020 20:00:48, Петък »
Здравейте. Имам проблем с нестъбилна, податлива на дисбаланс и тревожност психика. Забелязал съм, че често позволявам на събития в ежедневието или някои реално притеснителни проблеми с които трябва да се справя да ме изкарат извън равновесие. Вместо да стъпя стъбилно на земята и да се справя с проблемите, аз се поддавам на страх и на премисляне на моменти които не са от значение. Аз със самите си размишления върху тях ги правя по влиятелни от колкото са. Когато излезна от подобни състояния разбирам колко глупаво съм разсъждавал, но въпреки това ми е трудно да задържа баланса дълго време. Така при мен се редуват полужителни и отрицателни състояния.

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Психипески дисбаланс
« Отговор #1 -: 24 Януари 2020 21:39:44, Петък »
При психолог ходи ли?
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен ASGARDIAN

Re: Психипески дисбаланс
« Отговор #2 -: 25 Януари 2020 00:28:36, Събота »
Отдавна, но по други причини. Честно казано изобщо не ми хареса и според мен не беше важен фактор психолога. Реших си тогава проблемите, но не заради психолога. По актуалния проблем не съм ходил.

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Психипески дисбаланс
« Отговор #3 -: 25 Януари 2020 13:12:21, Събота »
Ами отиди... ;;)
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Veleroth

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 242
  • Total likes: 11
  • Karma: +7/-0
  • Ако няма да кажеш нещо умно, по-добре мълчи
    • Профил
Re: Психипески дисбаланс
« Отговор #4 -: 25 Януари 2020 21:25:38, Събота »
Според мен, обърни се към теб самия за да можеш да разбереш корена на всичките тези дисбаланси и се опитвай с трезво мислене да намериш решение на проблема. Щом не можеш да задържиш баланса з дълго време, това означава, че проблема не е решен.
Видях я за последен път,
за един миг и тогава,
осъзнах колко я обичам...

Думите са бледи сенки на забравени имена. Както имената имат сила, така и думите имат сила. Думите могат да запалят огън в съзнанието на хората. Думите могат да изкълчат сълзи от най-твърдите сърца