Автор Тема: Развиване на дарби  (Прочетена 5424 пъти)

Неактивен Uchiha Madara

Развиване на дарби
« -: 24 Юли 2021 11:40:47, Събота »
Здравейте! Аз съм на 17 години, и притежавам сили, които не знам как да използвам. Още от малък сънувам ясновидски сънища, но когато навърших четиринайсет тези сънища започнаха да стават много чести, от сорта на две предсказания на седмица, докато  те не започнаха да стават все повече и повече. Сега в момента аз всяка вечер сънувам бъдещето. Освен сънуването на бъдещето, в сънищата ми се разкриват и още неща. Като например в съня ми се явяват ангели и демони, веднъж в съня ми се яви и Иисус. Най-честото животно, което сънувам е змията, която всеки път се опитва да ме удуши, но не успява. Също сънувам и една вещица, която ме преследва и ми казва, че все още не може да ме надвие но в бъдеще ще успее. Странните неща не свършват до тук, котките винаги ме гледат странно и дори когато се опитам да ги уплаша те не помръдват, стоят вкочанени  и ме гледат в очите. Това е много плашещо за мен. Другата ми дарба е да контролирам събитията, това съм го правил много пъти, когато поискам нещо то се случва. Имам чувството, че светът, съдбата работи за мен. Около мен се случват толкова много странни неща в точното време и всички те са свързани с моето добро.  След като вече знаете моята история, можете ли да кажете какво съм аз, или да ме упътите към това как да усъвършенствам моите умения.
Няма нищо случайно на този свят.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 148
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Развиване на дарби
« Отговор #1 -: 24 Юли 2021 12:23:37, Събота »
Намери си гадже вместо да плашиш котките. [taunt]
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Развиване на дарби
« Отговор #2 -: 24 Юли 2021 13:53:02, Събота »
Моят съвет е да намалиш гледането на анимета и да се ориентираш към друг жанр. Макар че героите са изградени доста детайлно, характерите им притежават дълбочина и философията да изглежда доста стойностна (факт е, че може да бъде много поучителна), все пак сюжетът е художествена измислица, а уменията на героите са далеч отвъд предела на едно човешко същество.
Не влизай в такива заблуди, защото можеш сериозно да навредиш на психиката си. Не губи връзка с реалността!

Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Развиване на дарби
« Отговор #3 -: 24 Юли 2021 14:59:18, Събота »
Uchiha Madara, писах ти на лични.  :::)
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Solar

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 286
  • Total likes: 166
  • Karma: +27/-1
  • "Better a witty fool than a foolish wit." - W.S.
    • Профил
Re: Развиване на дарби
« Отговор #4 -: 24 Юли 2021 21:41:44, Събота »
Добре дошъл! Надявам се да намериш полза от форума ни! [wizard]
"If you hold me without hurting me, you'll be the first who ever did."