Автор Тема: Манипулация на енергия  (Прочетена 4743 пъти)

Неактивен Veleroth

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 242
  • Total likes: 11
  • Karma: +7/-0
  • Ако няма да кажеш нещо умно, по-добре мълчи
    • Профил
Манипулация на енергия
« -: 29 Септември 2019 23:54:49, Неделя »
Здравейте, от известно време ми се иска да се задълбоча в манипулацията на енергия, но поради недостиг на информация ми е доста сложно. Мога да кажа, че знам и практикувам основите (мога да усещам енергията, да я насочвам кум определена точка и да накарам човек до мен да я усети, но до там стигам), но ми се иска да се науча на много повече неща, има ли някой който може да ми обърне "специално внимание" да ми прати информация и да ми покаже техники ?
Видях я за последен път,
за един миг и тогава,
осъзнах колко я обичам...

Думите са бледи сенки на забравени имена. Както имената имат сила, така и думите имат сила. Думите могат да запалят огън в съзнанието на хората. Думите могат да изкълчат сълзи от най-твърдите сърца

Неактивен Llure

Re: Манипулация на енергия
« Отговор #1 -: 30 Септември 2019 09:31:46, Понеделник »
Поста ти ми прозвуча като "Търся частен учител по магия" [biggrin] (шегувам се, да не се обидиш).
Предполагам, че и другите тук биха ти препоръчали да започнеш някой практикум, съответно можеш да поискаш достъп до закритите секции. Не знам какво точно имаш предвид под "специално внимание", но тук всички помагат и ти обръщат внимание, стига да питаш. Има и препоръчана литература, ако се поровиш.
 :::)
...ще изгоря,
невидимо,
като Дон Кихот в своя приказен свят,
нежен звук,
или пулс,
без път се лутам пак под дивата луна...

Неактивен Veleroth

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 242
  • Total likes: 11
  • Karma: +7/-0
  • Ако няма да кажеш нещо умно, по-добре мълчи
    • Профил
Re: Манипулация на енергия
« Отговор #2 -: 30 Септември 2019 10:34:24, Понеделник »
Поста ти ми прозвуча като "Търся частен учител по магия" [biggrin] (шегувам се, да не се обидиш).
Предполагам, че и другите тук биха ти препоръчали да започнеш някой практикум, съответно можеш да поискаш достъп до закритите секции. Не знам какво точно имаш предвид под "специално внимание", но тук всички помагат и ти обръщат внимание, стига да питаш. Има и препоръчана литература, ако се поровиш.
 :::)



Предполагам, че звучи така, но не го ша с такава мисъл. Понеже е сложно да се намери достоверна информация, моля източници. Още чакам за достъп до практиките
Видях я за последен път,
за един миг и тогава,
осъзнах колко я обичам...

Думите са бледи сенки на забравени имена. Както имената имат сила, така и думите имат сила. Думите могат да запалят огън в съзнанието на хората. Думите могат да изкълчат сълзи от най-твърдите сърца

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Манипулация на енергия
« Отговор #3 -: 30 Септември 2019 14:42:15, Понеделник »
 :)
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Манипулация на енергия
« Отговор #4 -: 30 Септември 2019 21:10:02, Понеделник »
Велерот, виждам, че вече имаш достъп до скрити секции, но според мен трябва да почнеш с практиките в хаос магията, която е в открита секция.Искаш достоверна информация... Ами целият форум е пълен със действащи и достоверни техники.Като си избереш практика си направи дневник в съответната секция и модератора който я води, а и остналите ще помагаме ако срещнеш затруднения.Луре, ти защо още не си поискала достъп? Вярно, че рядко пишеш, но мисля, че ти е време...  [ok]
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Veleroth

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 242
  • Total likes: 11
  • Karma: +7/-0
  • Ако няма да кажеш нещо умно, по-добре мълчи
    • Профил
Re: Манипулация на енергия
« Отговор #5 -: 30 Септември 2019 23:40:02, Понеделник »
Велерот, виждам, че вече имаш достъп до скрити секции, но според мен трябва да почнеш с практиките в хаос магията, която е в открита секция.Искаш достоверна информация... Ами целият форум е пълен със действащи и достоверни техники.Като си избереш практика си направи дневник в съответната секция и модератора който я води, а и остналите ще помагаме ако срещнеш затруднения.Луре, ти защо още не си поискала достъп? Вярно, че рядко пишеш, но мисля, че ти е време...  [ok]



Благодаря ти много, време е, наистина  ;D
Видях я за последен път,
за един миг и тогава,
осъзнах колко я обичам...

Думите са бледи сенки на забравени имена. Както имената имат сила, така и думите имат сила. Думите могат да запалят огън в съзнанието на хората. Думите могат да изкълчат сълзи от най-твърдите сърца