Отворена дискусия > ШАРЛАТАНСТВОТО В МАГИЯТА

Мними магове

<< < (2/14) > >>

Цеци_Вихронрав:
И аз така предположих, но пиши всеки път от къде е цитата, за да не даваме повод да ни подведат под отговорност.

Astaroth:
 [yes]

Rider22:
Именно от тва са ми нервите и главоболието.И ай моля ви се проявете малко разбиране.И вие да бъдете на мое място ще искате да го смачкате тоя.Искам да му съсипя репутацията.Да не ходят повече хора при него.Защото той не помага,а взима само пари и замазва очите,когато питаш нещо.И все казва,че не знае.Чушки знае.И не бил виновен той,че казал едно,а то станало друго.Боксьор съм,така ще го смеля,че направо пушек се вдига.Който чете това искам да го предупредя да не се занимава с тоя путьо.Той лъже и само взима пари.Нито помага,нито нищо.Има си някаква тактика с която успява да лъже.Споделяйте и на стената в социалните мрежи за този човек,ако някой случайно е от Варна.Да знаят хората,да не ходят при него.Всичко,което казва е 9% истина.Колкото да му повярвате.Всичко е измама.Нищо не знае тоя.И най-много ако ви каже нещо,после ще ви поиска пари.Не се занимавайте с подобен екземпляр.

Цеци_Вихронрав:

--- Цитат на: Rider22 в 21 Август 2019 09:06:58, Сряда ---И вие да бъдете на мое място ще искате да го смачкате тоя.Искам да му съсипя репутацията.
--- Край на цитат ---
Аз точно за това ти казах да пишеш по социалните мрежи.
А ако се разровиш и адреса му ще намериш, но физическата саморазправа няма да те удовлетвори, най-много тоя да тръгне да те съди.

Отделно... Аз съм ясновидец, но не обичам да гледам, защото ясновидството не е точна наука и всяка промяна в навиците, поведението и дори странични фактори могат да  променят съдбата на човек.

Astaroth:

--- Цитат на: Rider22 в 20 Август 2019 21:50:21, Вторник ---Абе някак си нещо все негативни мисли са ми в главата и не се чувствам спокойно. Може и да има нещо общо с този маг.
--- Край на цитат ---
Мислите ти изграждат реалността в която живееш, Rider. Промени мислите си...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия