Автор Тема: Мними магове  (Прочетена 18760 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #30 -: 21 Август 2019 16:55:55, Сряда »
Запознанството ни стана случайно там,където работя и от тема на тема стана въпрос за това,че е ,,маг“.
Те шарлатаните така си избират жертвите. Кофти е, че се е възползвал от нещастието ти, но уви не си единствения.
Имам приятелка с която всъщност се запознах преди 12г. по повод на това, че си пръскаше парите по врачки и баячки. Близки ни запознаха и ми отне много време докато я убедя, да не дава пари на шарлатани. Беше толкова отчаяна в него момент, че като и кажа нещо което не и харесва и си търсеше врачка дето да и каже това което иска да чуе. След това идваше и си признаваше грешката, но... Докато я отуча от даването на пари по шарлатани изхарчи с хиляди.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #31 -: 21 Август 2019 16:57:02, Сряда »
Не е магия за любов.Пфф да бе.То ако беше магия за любов щеше сигурно 1000 лв да иска.Друга е причината ако искаш на лично съобщение мога да ти кажа какво е.

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #32 -: 21 Август 2019 17:04:26, Сряда »
Скъпа Либричке.Като не знаеш наистина каква е причината не се меси в темата.Казах ти веднъж,казвам ти го и втори път.Няма да ме издразниш с това,че се хилиш през екрана на тела и,че си решила да се бъркаш и да даваш акъл,където не ти е работа и да сме наясно,че аз в магии не вярвам и не се занимавам с такива мръсни неща,с каквито явно ти се занимаваш.И да знаеш,че ако човек прави магии накрая му се връща всичко като бумеранг и му отнема най-скъпото.Жива и здрава,права и корава мацко.Всичко хубаво ти желая.Ври си носа някъде другаде мойто момиче.❤️💋👅

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #33 -: 21 Август 2019 17:09:52, Сряда »
Ридър 22, чакам да ми пишеш на лични. Пък знам ли... Може и да мога да ти помогна.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Мними магове
« Отговор #34 -: 21 Август 2019 19:18:17, Сряда »

да сме наясно,че аз в магии не вярвам и не се занимавам с такива мръсни неща,с каквито явно ти се занимаваш.И да знаеш,че ако човек прави магии накрая му се връща всичко като бумеранг и му отнема най-скъпото
Човек, който не вярва в магия, дал пари на магьосник да му помогне...
Вулгарния ти език няма да го коментирам, но обръщенията "мацко" и "мойто момиче" не ги отправяй към мен, ако обичаш...  :)
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #35 -: 21 Август 2019 19:23:51, Сряда »
Вулгарен е,защото вече не знам за кой път те моля да напуснеш темата.

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #36 -: 21 Август 2019 19:24:48, Сряда »
Как мога да те блокирам тук,че ми писна да ми спамиш

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #37 -: 21 Август 2019 19:26:47, Сряда »
Охо на 17 години и си много отворена нещо.Имам повече житейски опит от теб.Не е нужно да ми се бъркаш.

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Мними магове
« Отговор #38 -: 21 Август 2019 19:27:27, Сряда »
Имам повече житейски опит от теб.
И със сигурност по-висока култура...  :)
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #39 -: 21 Август 2019 19:30:36, Сряда »
Ридър 22 и Либра, спрете да се държите като пубери, че ще ви насмета с голямата метла!!!  [phil]
Форума не е място за заяждане и не искам да чувам оправдания кой почнал пръв, пък кой не могъл да преглътне и т.н.
Темата Стенли я приключихме!!!
Аз лично ще имам грижата повече народ да научи какъв е шарлатанин.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Мними магове
« Отговор #40 -: 21 Август 2019 19:32:42, Сряда »
Ама Цеци, аз съм си пубер...  [crazy]
Недей така с метлата... Че и голямата си взела, не ни щадиш хич... Ох, че боли! Ще слушам вече, обещавам!  [zname]
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #41 -: 22 Август 2019 07:57:23, Четвъртък »
Идеята ми е някой от вас да му пише на тоя във фб,че иска да си гледа и да го пита къде може да се уговори среща,без обаче да казва кой го е пратил да му пише.На срещата ще се появя аз и ще го смеля.Само чакам да дойде краят на септември и да се прибере тоя във Варна.Моля някой от вас да ми съдейства.
А моята идея е да си наемеш адвокат, вместо да правиш глупости. Достатъчно шарлатани от този тип лежат ефективно в затвора в България. 
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #42 -: 22 Август 2019 10:26:36, Четвъртък »
Астарот, мисля, че ясно казах да спрете със заяжданията!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #43 -: 22 Август 2019 11:48:34, Четвъртък »
Шарлатани се срещат често и навсякъде. Затова и ние тук винаги призоваваме хората да не дават пари за "направа" или "разваляне" на магия. Останалите са прави, че физическата саморазправа няма да реши нищо, най-много да си навлечеш проблеми, на които после "върви обяснявай, че нямаш сестра". Наеми си адвокат и... може пък и да си върнеш взетите, поне пари.


И просто като съвет... Влизаш тук с остър и груб език, а искаш помощ. Така не се прави! Разбирам яда и желанията ти, но... Добрата дума отваряла железни врати. Либра е готино хлапе, което сигурна съм не само не е искала да те обиди, но и е опитала да помогне.

Неактивен volk22

  • Практици
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 294
  • Total likes: 1
  • Karma: +19/-1
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #44 -: 22 Август 2019 16:37:59, Четвъртък »
аз в магии не вярвам и не се занимавам с такива мръсни неща,с каквито явно ти се занимаваш.И да знаеш,че ако човек прави магии накрая му се връща всичко като бумеранг и му отнема най-скъпото.
1. Защо тогава си прибягнал до "услугите" на такъв (независимо настоящ или псевдо)?
2. Както сам казваш - всяко действие е наказуемо. Приеми това, че са те измамили, за своето наказание.
Бих могъл да се изразя и по-деликатно, но тонът ти е определено неприемлив.
Libertas cogitandi agendique.