Автор Тема: Мними магове  (Прочетена 18751 пъти)

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #15 -: 21 Август 2019 15:05:26, Сряда »
Идеята ми е някой от вас да му пише на тоя във фб,че иска да си гледа и да го пита къде може да се уговори среща,без обаче да казва кой го е пратил да му пише.На срещата ще се появя аз и ще го смеля.Само чакам да дойде краят на септември и да се прибере тоя във Варна.Моля някой от вас да ми съдейства.

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Мними магове
« Отговор #16 -: 21 Август 2019 15:08:08, Сряда »
Така ставаме съучастници и ако се стигне до съд, и ние ще го отнесем, нали се сещаш? Недей го прави това, няма смисъл... Като пребиеш един шарлатанин, нито ще го накараш да се промени, нито ще спреш шарлатанството като цяло... Не си създавай проблеми без нужда...
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #17 -: 21 Август 2019 15:15:28, Сряда »
Libra абе кого ще съди тоя плъх бе.Разбрах,че веднъж даже вече са го пребивали и тоз избягал.Все всичко до съд опира.Що мен да ме съдят дето съм честен и търся справедливост,а тоя педал дето прибира парите на хората и ги изнудва,да не получи наказание.То го има черно на бяло с какво се занимава.И в профила му пише и статии има за него.И чатове имам,които също мога да покажа.

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #18 -: 21 Август 2019 15:18:55, Сряда »
Rider, бил съм на твое място и знам какво ти е... довери ми се, не е сега момента, ще сбъркаш!
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Мними магове
« Отговор #19 -: 21 Август 2019 15:23:19, Сряда »
'Щото като има нанесени телесни повреди, добрите ти намерения отиват по дяволите... Разбира се, щом си решил така, ние не можем да те спрем, но поне не замесвай и други хора в престъпление...
Освен това грешката е донякъде и твоя - ти доброволно си му дал парите, не са били взети насила...
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #20 -: 21 Август 2019 15:53:19, Сряда »
Напротив,насила бяха.Иначе каза,че няма да помогне.Каква телесна повреда.Такива като него заслужават да вземеш един стол и да му го счупиш в главата.Не ме е страх,че ще ме осъди.Да бе и да се сгуши в гъза си и да си пази на топло паричките,а аз кво,да седя и да чакам съдбата да го накаже.Ебал съм му мамата ти казвам.Той в момента продължава да взима парите и на други хора.За разбита уста и нос ли ще ме съди.Друг път.Чакам я да се върне тая мижитурка и ще го духа здраво.

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Мними магове
« Отговор #21 -: 21 Август 2019 15:57:27, Сряда »
Напротив,насила бяха.Иначе каза,че няма да помогне.
Това не е насила...  [taunt]
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #22 -: 21 Август 2019 16:15:09, Сряда »
Е не бате.Ти кво очакваш да ми насочи пистолет в главата и да ми каже:Давай парите.Как очакваш да е насила и не намирам нищо смешно.Не знам кое намираш за толкова забавно.И на теб може да се случи подобно нещо.

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #23 -: 21 Август 2019 16:19:25, Сряда »
Либра неволно ритна тубата с бензина върху огъня...  [umnik] Всичко е в реда на нещата, Rider. Каквото и да правиш просто недей да ни споделяш.
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Мними магове
« Отговор #24 -: 21 Август 2019 16:31:47, Сряда »
И на теб може да се случи подобно нещо.
Ще ме убиеш, честно... [yahoo]
Мен няма как магъзник да ме изшани за пари първо защото ако ми трябва магия, ще си я направя сама. Второ, ако не мога аз, има към кого да се обърна и за без пари... връзкарка съм понеже, таковата... И трето, най-важно, достатъчно акъл имам в главата, за да не се вържа на шарлатанин от нета, който ме притиска много настоятелно да му дам пари... Това както искаш го разбирай
Либра неволно ритна тубата с бензина върху огъня...  [umnik] 
Ех, таз Либра - голяма пироманка ще излезе, щом и по форумите пали пожари...  [wizard]
[fire] [fire] [fire]
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #25 -: 21 Август 2019 16:43:14, Сряда »
Бе аре ако обичаш не се меси.Много ти е весело.Напусни шибаната тема и толкоз,щом го смяташ за налудничаво,ко търсиш тука.Да се хилиш на чужд гръб.

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #26 -: 21 Август 2019 16:46:38, Сряда »
И второ като не знаеш не коментирай,защото не от нета съм се запознал с тоя човек.Запознанството ни стана случайно там,където работя и от тема на тема стана въпрос за това,че е ,,маг“.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #27 -: 21 Август 2019 16:51:12, Сряда »
Ридър22, аз като стара селска вещица да си кажа.
Не съм противник на боя - има си хора дето си го просят. Тоя Съни обаче вече са го били и пак продължава да взема парите на хората. Не мислиш ли, е по-добро отмъщение ще е да му сринеш репутацията тотално и да накараш хората не само да не ходят при него да им взема парите, ами и да го вземаят на подбив?
Аз бих почнала с разпечатване на статията с тъпите му пророкувания от 2015г. и бих продължила с мои думи относно шарлатанството му. И това разпечатано и пуснато в пощенските кутии на хората в неговия квартал и из цяла Варна. Същото разпространено и из нета. И в такъв случай, като знам, че говоря истината и тя е подкрепена с неговите безхаберни и грешни пророчества няма да се страхувам да сложа името си под материала.
Ако направиш това, шарлатанина ще зае, че ти си му съсипал репутацията и няма да може да направи нищо.
А ти, извинявай за любопитството, но съм вещица все пак и ми е в кръвта. Каква помощ ти е трябвала, че си му дал и пари? Ако е било за магия за любов, да ти кажа такава НЯМА. Има само афродизиаци.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #28 -: 21 Август 2019 16:52:31, Сряда »
Това,че си решила да се ебаваш с някого,не мисля че е тука мястото.Опитал съм веднъж и съм сгрешил.Всеки човек греши.Повече няма да се занимавам с такива неща.

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Мними магове
« Отговор #29 -: 21 Август 2019 16:52:54, Сряда »
Вероятно ти си прав, а аз съм твърде глупава, за да те разбера... Успешно отмъщаване ти желая, Боецо за Справедливост! [wizard]
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.