Отворена дискусия > ШАРЛАТАНСТВОТО В МАГИЯТА

Мними магове

(1/14) > >>

Rider22:
Здравейте!Отново ще ви говоря за същия този човек,за когото разказах преди 3 месеца.Искам да ви кажа,че нещата не са никак розови.Не стига,че бях измамен,но и също така започнах да се чувствам много отчаян и отегчен след срещата си с този човек.И това е месеци наред.Непрекъснато ме боли глава,изнервен съм и се чувствам така сякаш не съм спал от седмици.Абе някак си нещо все негативни мисли са ми в главата и не се чувствам спокойно.Може и да има нещо общо с този маг.Другото нещо,което искам да кажа е това:Много ви моля.Ако някой случайно го познава този Стенли и му знае адреса,нека ми пише на лично.Лично ще се разправям.Много съм ядосан и страшно разочарован.Яко ми пуши главата и ми се изчерпа всякакво търпение каквото имах.Аз понесох моите последствия,сега е време и той.Не бил лош човек иначе,така разправя,но може да взима парите на хората нали.
Или някой,който е успял да го проучи добре,нека коментира.Ще съм ви много благодарен.Страшно се изтормозих ви казвам през тия месеци.

Цеци_Вихронрав:

--- Цитат на: Rider22 в 20 Август 2019 21:50:21, Вторник ---Не стига,че бях измамен,но и също така започнах да се чувствам много отчаян и отегчен след срещата си с този човек.И това е месеци наред.Непрекъснато ме боли глава,изнервен съм и се чувствам така сякаш не съм спал от седмици.Абе някак си нещо все негативни мисли са ми в главата и не се чувствам спокойно.Може и да има нещо общо с този маг.
--- Край на цитат ---

Точно с този маг има общо. И сега да не решиш, че те е омагьосал? НЕ!!! Просто ти не можеш да си простиш, че си поддал на манипулациите му и се самоизмъчваш. От там и главоболието, нервите, отчаянието и останалите неща които са признак за депресия.
Не мога да разбера защо позволяваш това да те вкара в депресия?!
Поддал си на манипулациите му, измъкнал ти пари... Гадничко, но чак пък да изпадаш в депресия не си струва. Приеми го като урок да не поддаваш на манипулациите на мошенници.

Другото...


--- Цитат на: Rider22 в 20 Август 2019 21:50:21, Вторник ---Много ви моля.Ако някой случайно го познава този Стенли и му знае адреса,нека ми пише на лично.Лично ще се разправям.Много съм ядосан и страшно разочарован.Яко ми пуши главата и ми се изчерпа всякакво търпение каквото имах.Аз понесох моите последствия,сега е време и той.Не бил лош човек иначе,така разправя,но може да взима парите на хората нали.
--- Край на цитат ---

Защо ти е адреса му? И как си мислиш да се разправяш с него, по дяволите?
Идва ли ти на ума, че ако отидеш в тях и го заплашиш или посегнеш да го биеш може да те осъди? И като те осъди ще му платиш като обезщетение още куп пари. А ти даже няма да можеш и да се защитиш, защото не можеш да докажеш, че си му дал пари, а насреща не си получил нищо.

Разбирам, че копнееш за отмъщение, но като ще си отмъщаваш го направи като хората. Т.е. така, че да навредиш на него - не на себе си. А точно в момента не можеш да направиш нищо друго освен да пишеш из интернет пространството и да разказваш на всеки готов да прочете колко голям мошеник е и как минал край магията и не закачил въпросният Стенли.
Аз ровнах из нета и ако това е той...

http://www.bsstruma.bg/news/22890/%D0%93%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B0-%D0%A1%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BB%D0%B8-%D0%A1%D1%8A%D0%BD%D0%B8--3-%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D1%89%D0%B5-%D1%83%D0%BC%D1%80%D0%B0%D1%82-%D0%B4%D0%BE-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-2015-%D0%B3-!

Само като му видиш сурата и личи, че е келеш и мошеник. А прогнозите дето ги е правил 2015г. ... Нямам думи!

Та... Успокой се, преглътни и не прави глупости.
А принципно рано или късно всеки майстор си намира майстора. Тоя келеш и той ще намери своя майстор и така ще му се върне, че ще се чуди от къде му е дошло.

Astaroth:
"Колко е учудващо, че дори и най-хитрите и лукавите често виждат само онова, което им се иска да видят и понякога не забелязват очевидното. Или пренебрегват действителността, защото не могат да прозрат през нея. А когато собственият им свят рухне в краката им, или пък животът ги отритне безмилостно, те започват да си скубят косите и да оплакват злощастната си карма, да обвиняват боговете, злата си участ, своите съпрузи – всичко и всеки, но само не и себе си."

Цеци_Вихронрав:
Астарот, от къде е този цитат?

Astaroth:
"Шогун"

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия