Автор Тема: Мними магове  (Прочетена 18740 пъти)

Неактивен Rider22

Мними магове
« -: 20 Август 2019 21:50:21, Вторник »
Здравейте!Отново ще ви говоря за същия този човек,за когото разказах преди 3 месеца.Искам да ви кажа,че нещата не са никак розови.Не стига,че бях измамен,но и също така започнах да се чувствам много отчаян и отегчен след срещата си с този човек.И това е месеци наред.Непрекъснато ме боли глава,изнервен съм и се чувствам така сякаш не съм спал от седмици.Абе някак си нещо все негативни мисли са ми в главата и не се чувствам спокойно.Може и да има нещо общо с този маг.Другото нещо,което искам да кажа е това:Много ви моля.Ако някой случайно го познава този Стенли и му знае адреса,нека ми пише на лично.Лично ще се разправям.Много съм ядосан и страшно разочарован.Яко ми пуши главата и ми се изчерпа всякакво търпение каквото имах.Аз понесох моите последствия,сега е време и той.Не бил лош човек иначе,така разправя,но може да взима парите на хората нали.
Или някой,който е успял да го проучи добре,нека коментира.Ще съм ви много благодарен.Страшно се изтормозих ви казвам през тия месеци.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #1 -: 21 Август 2019 00:25:38, Сряда »
Не стига,че бях измамен,но и също така започнах да се чувствам много отчаян и отегчен след срещата си с този човек.И това е месеци наред.Непрекъснато ме боли глава,изнервен съм и се чувствам така сякаш не съм спал от седмици.Абе някак си нещо все негативни мисли са ми в главата и не се чувствам спокойно.Може и да има нещо общо с този маг.

Точно с този маг има общо. И сега да не решиш, че те е омагьосал? НЕ!!! Просто ти не можеш да си простиш, че си поддал на манипулациите му и се самоизмъчваш. От там и главоболието, нервите, отчаянието и останалите неща които са признак за депресия.
Не мога да разбера защо позволяваш това да те вкара в депресия?!
Поддал си на манипулациите му, измъкнал ти пари... Гадничко, но чак пък да изпадаш в депресия не си струва. Приеми го като урок да не поддаваш на манипулациите на мошенници.

Другото...

Много ви моля.Ако някой случайно го познава този Стенли и му знае адреса,нека ми пише на лично.Лично ще се разправям.Много съм ядосан и страшно разочарован.Яко ми пуши главата и ми се изчерпа всякакво търпение каквото имах.Аз понесох моите последствия,сега е време и той.Не бил лош човек иначе,така разправя,но може да взима парите на хората нали.

Защо ти е адреса му? И как си мислиш да се разправяш с него, по дяволите?
Идва ли ти на ума, че ако отидеш в тях и го заплашиш или посегнеш да го биеш може да те осъди? И като те осъди ще му платиш като обезщетение още куп пари. А ти даже няма да можеш и да се защитиш, защото не можеш да докажеш, че си му дал пари, а насреща не си получил нищо.

Разбирам, че копнееш за отмъщение, но като ще си отмъщаваш го направи като хората. Т.е. така, че да навредиш на него - не на себе си. А точно в момента не можеш да направиш нищо друго освен да пишеш из интернет пространството и да разказваш на всеки готов да прочете колко голям мошеник е и как минал край магията и не закачил въпросният Стенли.
Аз ровнах из нета и ако това е той...

http://www.bsstruma.bg/news/22890/%D0%93%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B0-%D0%A1%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%BB%D0%B8-%D0%A1%D1%8A%D0%BD%D0%B8--3-%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8-%D1%89%D0%B5-%D1%83%D0%BC%D1%80%D0%B0%D1%82-%D0%B4%D0%BE-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-2015-%D0%B3-!

Само като му видиш сурата и личи, че е келеш и мошеник. А прогнозите дето ги е правил 2015г. ... Нямам думи!

Та... Успокой се, преглътни и не прави глупости.
А принципно рано или късно всеки майстор си намира майстора. Тоя келеш и той ще намери своя майстор и така ще му се върне, че ще се чуди от къде му е дошло.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #2 -: 21 Август 2019 00:38:09, Сряда »
"Колко е учудващо, че дори и най-хитрите и лукавите често виждат само онова, което им се иска да видят и понякога не забелязват очевидното. Или пренебрегват действителността, защото не могат да прозрат през нея. А когато собственият им свят рухне в краката им, или пък животът ги отритне безмилостно, те започват да си скубят косите и да оплакват злощастната си карма, да обвиняват боговете, злата си участ, своите съпрузи – всичко и всеки, но само не и себе си."
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #3 -: 21 Август 2019 01:16:56, Сряда »
Астарот, от къде е този цитат?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #4 -: 21 Август 2019 01:31:16, Сряда »
"Шогун"
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #5 -: 21 Август 2019 01:53:53, Сряда »
И аз така предположих, но пиши всеки път от къде е цитата, за да не даваме повод да ни подведат под отговорност.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #6 -: 21 Август 2019 02:25:00, Сряда »
 [yes]
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #7 -: 21 Август 2019 09:06:58, Сряда »
Именно от тва са ми нервите и главоболието.И ай моля ви се проявете малко разбиране.И вие да бъдете на мое място ще искате да го смачкате тоя.Искам да му съсипя репутацията.Да не ходят повече хора при него.Защото той не помага,а взима само пари и замазва очите,когато питаш нещо.И все казва,че не знае.Чушки знае.И не бил виновен той,че казал едно,а то станало друго.Боксьор съм,така ще го смеля,че направо пушек се вдига.Който чете това искам да го предупредя да не се занимава с тоя путьо.Той лъже и само взима пари.Нито помага,нито нищо.Има си някаква тактика с която успява да лъже.Споделяйте и на стената в социалните мрежи за този човек,ако някой случайно е от Варна.Да знаят хората,да не ходят при него.Всичко,което казва е 9% истина.Колкото да му повярвате.Всичко е измама.Нищо не знае тоя.И най-много ако ви каже нещо,после ще ви поиска пари.Не се занимавайте с подобен екземпляр.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #8 -: 21 Август 2019 09:32:14, Сряда »
И вие да бъдете на мое място ще искате да го смачкате тоя.Искам да му съсипя репутацията.
Аз точно за това ти казах да пишеш по социалните мрежи.
А ако се разровиш и адреса му ще намериш, но физическата саморазправа няма да те удовлетвори, най-много тоя да тръгне да те съди.

Отделно... Аз съм ясновидец, но не обичам да гледам, защото ясновидството не е точна наука и всяка промяна в навиците, поведението и дори странични фактори могат да  променят съдбата на човек.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #9 -: 21 Август 2019 09:39:25, Сряда »
Абе някак си нещо все негативни мисли са ми в главата и не се чувствам спокойно. Може и да има нещо общо с този маг.
Мислите ти изграждат реалността в която живееш, Rider. Промени мислите си...
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #10 -: 21 Август 2019 09:41:34, Сряда »
Абе аз тоя келеш ако го набия надали ще иска да ме съди и да се разправя с мен по съдебен път.Такъв тупаник ще яде,че изобщо ще забрави как се казва.И още нещо да добавя.Беше споменал,че момиченца на възраст 8/9 клас също ходят при него да си гледат.Пазете си децата от такива измамници.Не им давайте пари.От къде едно дете,което не работи ще вземе 30 лв,за да му ги даде на тоя да му гледа.И какво има да гледа на едно дете.Тарифата му за един сеанс на карти е точно 30 лв,а може и повече ако искате и друго да ви излъже.А времетраенето на сеанса е по-малко от половин час.Така че споделяйте всички в социалните мрежи за този човек.Не го е срам и от деца да взима пари.

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #11 -: 21 Август 2019 10:17:10, Сряда »
Astaroth искам единствено да му променя физиономията на тоя.Да не му е толкоз веселичко.

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Мними магове
« Отговор #12 -: 21 Август 2019 14:14:32, Сряда »
Rider, аз на твое място бих действал по следния начин... Първо, има много гняв и объркване насъбрани вследствие на неправдата която ти се е случила, затова тежки тренировки ще свършат чудесна работа. Когато тренираш изливай всичко в железата или боксовите круши, така влагай всичката злоба, че после да си уморен да си вдигнеш ръката. Второ, тази гнида заслужава да си получи заслуженото, да... но има проблем, още те помни и знае, че душиш около него. Може да е подготвен за теб, а ти пък в момента разбираемо си замъглен от емоции, които може да те подхлъзнат неприятно... Затова най-добре чакай удобния момент. Година, две... през това време тренирай и изливай всичко, въобще всичко с което се занимаваш му давай от това гориво, злобното... много ефикасно гори, от опит ти казвам... моторът на духа ти ръмжи на пълни обороти - няма депресии и се чувстваш силен. А пък Съни, както ти казах, след някоя друга годинка няма да те помни вече и можеш да идеш умно да му напукаш кофата на тихо... но пък кой знае, може и ти вече да не го помниш, да е избледнял...  ;;) 
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен Rider22

Re: Мними магове
« Отговор #13 -: 21 Август 2019 15:01:00, Сряда »
Благодаря за разбирането.Тоя не знае кво го чака.Ще му се случи яка случка.Ще обещава и ще лъже.Яко ми лази по нервите,но няма да позволя да ме изкара извън релси.Смятай щом от деца е взимал пари ква гад е.Само да разбера къде живее ще го пречакам надвечер по тъмно и ще му е*а майката на тоя.Мизерник скапан.Много гняв съм насъбрал.Няма да оставя нещата така.Когато го пребия ще пиша да кажа.Нека ме съди тоя шебек.Чакам да се върне от Слънчев бряг и до тогава дано му разбера адреса.Ще го дъня като родопска черга на простир.Само на Стенли Топалов ще ми стане.Не си е намерил майстора ама ще си го намери.

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Мними магове
« Отговор #14 -: 21 Август 2019 15:04:05, Сряда »
Аз те съветвам да си изтриеш постовете... Много публично си го написал, за да очакваш после да ти се разминат последствията
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.