Автор Тема: Лечение на алкохолизъм  (Прочетена 5778 пъти)

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Лечение на алкохолизъм
« -: 26 Септември 2019 23:59:49, Четвъртък »
Здравейте,
Задавам си въпроса(молбата по-скоро) абсолютно директно и конкретно, без заобиколки - някой би ли се наел да ми обясни как мога да въздействам на нечия воля така, че човекът да развие непоносимост към алкохол? Или ако не непоносимост, поне да не му се иска да пие... И за да ви спестя малко писане: За евентуалните съвети да се потърси лекарска помощ, да се проведе разговор, да се пробва с някоя "рецепта" - няма да стане... За уточненията, че такава техника е трудна и опасна, изисква много усилия и време - ще вложа колкото се налага... За това, че не се споделя току-така подобно нещо - умолявам ви, някой ако знае нещо, което може да ми помогне, да драсне едно ЛС... Ще съм ужасно благодарна! За това, че който пристъпва чужда воля, му се връща от кармата - поемам си последствията...
Моля ви, помогнете! И ме извинете, ако искам твърде много...
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Лечение на алкохолизъм
« Отговор #1 -: 27 Септември 2019 09:43:10, Петък »
Уви такава магия няма, Либра! Имаше време когато и аз търсех такава за близка приятелка. Баба ми беше още жива и питах нея, но... Алкохолизмът както и наркотиците, хазарта и цигарите са зависимости и са болестни състояния. За тях уви магия няма!Може при желание от страна на зависимият и с много помощ от близки и психолози да се изчисти и да спре, но винаги си остава желанието и трябва много силна воля, за да не се върне човекът към зависимостта.
За евентуалните съвети да се потърси лекарска помощ, да се проведе разговор, да се пробва с някоя "рецепта" - няма да стане...
Разговорите и помощта от психолог не вършат работа, ако зависимият сам не го пожелае. А за да го пожелае трябва да го сполети нещо разтърсващо - толкова разтърсващо, че да го уплаши или да го накара да се почувства толкова виновен заради зависимостта си, че сам да поиска да се избави от нея.Аз загубих много близки и приятели заради скапаният алкохол и преди да ги загубя съм пробвала какво ли не, но уви, нищо не действа...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен volk22

  • Практици
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 294
  • Total likes: 1
  • Karma: +19/-1
    • Профил
Re: Лечение на алкохолизъм
« Отговор #2 -: 27 Септември 2019 17:45:23, Петък »
Рейки или интервенция в зоните на Дюрвил. Не е магия, а енергийна манипулация. Ако са налице изменения във физиологията. И без помощта на психолог е безсмислена, защото алкохолизма, както и всяка зависимост, има неприятната способност да рецидивира.
Libertas cogitandi agendique.

Неактивен Veleroth

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 242
  • Total likes: 11
  • Karma: +7/-0
  • Ако няма да кажеш нещо умно, по-добре мълчи
    • Профил
Re: Лечение на алкохолизъм
« Отговор #3 -: 27 Септември 2019 20:21:33, Петък »
Пробвала ли си да му дадеш корен от кудзу, това нещо е маправено за да се намали зависимоста към алкохола и към никотин и е достъпно за всички, цената се върти между 35 и 40 лв според зависи от къде ще го вземеш.
Видях я за последен път,
за един миг и тогава,
осъзнах колко я обичам...

Думите са бледи сенки на забравени имена. Както имената имат сила, така и думите имат сила. Думите могат да запалят огън в съзнанието на хората. Думите могат да изкълчат сълзи от най-твърдите сърца

Неактивен volk22

  • Практици
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 294
  • Total likes: 1
  • Karma: +19/-1
    • Профил
Re: Лечение на алкохолизъм
« Отговор #4 -: 27 Септември 2019 20:40:25, Петък »
Китайците продават екстракта по $11 за 100гр.
Libertas cogitandi agendique.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Лечение на алкохолизъм
« Отговор #5 -: 28 Септември 2019 14:33:28, Събота »
корен от кудзу
Това как се приема?
Не за друго, но ставам много крива като не пуша, а искам да ги намаля.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Veleroth

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 242
  • Total likes: 11
  • Karma: +7/-0
  • Ако няма да кажеш нещо умно, по-добре мълчи
    • Профил
Re: Лечение на алкохолизъм
« Отговор #6 -: 29 Септември 2019 15:40:22, Неделя »
Това са таблетки. Приемат се по две капсули, по три пъти дневно, припоръчително е с храна да се приемат
Видях я за последен път,
за един миг и тогава,
осъзнах колко я обичам...

Думите са бледи сенки на забравени имена. Както имената имат сила, така и думите имат сила. Думите могат да запалят огън в съзнанието на хората. Думите могат да изкълчат сълзи от най-твърдите сърца

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Лечение на алкохолизъм
« Отговор #7 -: 29 Септември 2019 21:18:52, Неделя »
Благодаря, ще ги потърся тук.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен