Автор Тема: Поръчах магия  (Прочетена 12475 пъти)

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #15 -: 28 Юли 2019 01:15:28, Неделя »
Цеци, Вълк, Сянка, Соломон, може ли да ми споделите тук или на лично за какво точно обсебване или хипноза става въпрос. Явно правя нещо без да осъзнавам, защото почти няма случай, в който да не запаля моментно привличане у момичетата. Много им е приятно и леко около мен, чувстват че ги разбирам. Но ако не поддържам интереса чрез комуникация на живо, сякаш се дърпат тези хора. Усещането е все едно да имаш някаква аура дето ги омагьосва и работи само, когато са наоколо. Пример отпреди година, когато приключих 3-годишна връзка... докато бях покрай нея беше влюбена до уши и нямаше проблеми, но когато отстъствам за известно време този човек изстиваше и аз сякаш наново трябваше да паля интереса, но на ЖИВО. Това съм го забелязал много пъти и с други момичета. Само дето така чувствам, че всичко е изкуствено. Не искам да ги хипнотизирам или омайвам, искам една, но да си ни е спокойно. Та за едно и също нещо ли става въпрос?
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #16 -: 28 Юли 2019 10:24:57, Неделя »
докато бях покрай нея беше влюбена до уши и нямаше проблеми, но когато отстъствам за известно време този човек изстиваше и аз сякаш наново трябваше да паля интереса
Абе вие мъжете всичките ли сте от един дол дренки? Имаше един период в който мъж ми редовно ходеше по командировки и като се върне ме обвиняваше, че едва ли не съм го разлюбила. И други приятелки са ми споделяли подобни неща.
Според мен вие мъжете като сте далече от половинките си започвате да идеализирате връзката и като се върнете ви се струва, че не сте чак толкова обичани.
А това, че на момичетата им е приятно около теб си е харизма. За да задържиш вниманието им за постоянно обаче само чар не е достатъчно.
И на въпроса ти. Не - не са обсебени, защото ако бяха щяха да те търсят постоянно, да искат да са с теб и... Абе досадна работа.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #17 -: 28 Юли 2019 11:02:32, Неделя »
В последно време масово се наблюдава това момичетата да възпитават у себе си все повече мъжки качества. Правят се на недостъпни, корави, нямащи нужда от грижи и нежно отношение. А истината е, че и жените и мъжете имат еднаква нужда от срещуположния пол. Нямам против силните и самостоятелни жени, но когато се навлезе в крайностите става грозно и неестествено. Същото важи и за мъжете с лигаво и женствено поведение. Този тип момчета направо ги презирам...
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Поръчах магия
« Отговор #18 -: 28 Юли 2019 11:22:17, Неделя »
Аз съм ЗА това жените да възпитават у себе си сила на волята и мъжество, а мъжете - нежност и толерантност... Във всички нас има и мъжка, и женска енергия, просто всеки ги развива по различен начин. Не съм против различните хора в това отношение - без тях нямаше да е толкова интересен светът...
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #19 -: 28 Юли 2019 11:30:59, Неделя »
За възпитаване на волята у жената съм съгласен, но ми е много интересно какво имаш предвид "мъжество". И да съгласен съм, че във всеки има и мъжка и женска енергия (не знам до колко думата енергия е най-подходяща). Крайно несъгласен съм обаче когато мъжа започне да си скубе веждите с цел да ги направи тънки като струни, при най-малката трудност се оплаква колко е зле положението и се лигави на всяка крачка, крайно несъгласен съм момичето да ми говори на "бате" и да разправя как не и трябва мъж 'щото е силна, независима жена.

Относно различните, ако не ме нападат нямам против, но те ме нападат. И ще ти кажа как - примерно гей парада. Е тия там, дето са на тоя парад... няма да коментирам, че ще стане грозно.  Протестира, че обществото не го приемали и бил отхвърлен. Едната година имаше нещо от сорта на това как един мъж в оскъдно облекло държи на каишка друг мъж в оскъдно облекло, който лази по земята като кученце. И това е ок, така ли? И това е само една от фрапиращите гледки с които можеш да се сблъскаш в това начинание, парада. Парад, който може да наблюдава всеки, дори малко дете, което поради растежа си се намира в отворено състояние, няма изградена цензура и попива всичко като гъба. Направи си извода какво се случва след това... Е добре де, какво излиза - значи и аз мога да протестирам, че спрямо тях съм различен, нали. Само дето не ходим нормалните да крещим, че сме нормални. Ние просто се държим нормално и не ги закачаме, те провокират нас от позицията си на малцинство. И понеже в момента времената са такива, че се дава гласност на малцинствата стават сакатлъците... И какво, трябва да обяснявам на детето си някой ден, че да си обратен е нормално, така ли? Или аз да го приема това за напълно нормално? Айде стига с тоя изопачен либерализъм, че накрая от толкова свободия ще ни се такова таковатата...

Либра, кое му е интересното на света с този тип хора? Как тези хора участват в природата? Подпомагат ли усъвършенстването на вида ни? Реално погледнато, от обективна гледна точка, тези хора са биологичен отпадък. Те по никакъв начин не участват в природния кръговрат. При тях е само и единствено задоволяване на определени нужди и нищо повече, което е егоистично спрямо природата и естествения ход на нещата... Консуматори, без да оставят нещо след себе си...
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #20 -: 28 Юли 2019 12:03:41, Неделя »
как един мъж в оскъдно облекло държи на каишка друг мъж в оскъдно облекло, който лази по земята като кученце.
Това не е демонстрация на гей, а на фетиш. Спокойно можеша да са и хетеро двойка.

кое му е интересното на света с този тип хора? Как тези хора участват в природата? Подпомагат ли усъвършенстването на вида ни? Реално погледнато, от обективна гледна точка, тези хора са биологичен отпадък. Те по никакъв начин не участват в природния кръговрат. При тях е само и единствено задоволяване на определени нужди и нищо повече, което е егоистично спрямо природата... Консуматори, без да оставят нещо след себе си...
С това категорично не съм съгласна!
Ти да не мислиш, че на гей хората (независимо дали мъже или жени) им е хубаво, че си падат по своя си пол? Така са родени и не могат да отидат срещу природата си.
Имам познати гей двойки и повярвай ми не парадират с това, а си живеят тихо и кротко без излишна показност.
Тея дето ходят по гей парадите в повечето случаи даже не са цей, а комплексари търсещи внимание.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #21 -: 28 Юли 2019 12:05:30, Неделя »
И сега малко спам, че таман сте напъплили всички във форума.
Трябва ми спешна магия за бързо разкритие и раждане. До сега успях само да прехвърля част от болката върху себе си, но не е достатъчно.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #22 -: 28 Юли 2019 12:08:46, Неделя »
Това не е демонстрация на гей, а на фетиш. Спокойно можеша да са и хетеро двойка.

Така е, и пак не е нормално и ок това да се случва публично!

Имам познати гей двойки и повярвай ми не парадират с това, а си живеят тихо и кротко без излишна показност.
Тея дето ходят по гей парадите в повечето случаи даже не са цей, а комплексари търсещи внимание.
Точно това написах и аз -
Относно различните, ако не ме нападат нямам против, но те ме нападат. И ще ти кажа как - примерно гей парада. Е тия там, дето са на тоя парад... 

Говорим за едно и също нещо, Цеци. С различни думи обаче... В тия отношения съм елементарен човек, като кучетата - когато го дърпаш за опашката - хапе, когато не го закачаш и то не те закача.

Ти да не мислиш, че на гей хората (независимо дали мъже или жени) им е хубаво, че си падат по своя си пол? Така са родени и не могат да отидат срещу природата си.

Това дали им е хубаво на тях самите или не, е въпрос на тяхната гледна точка и възприятия. Повтарям се, от обективна гледна точка, нещата стоят по друг начин - те не участват по никакъв начин в природния кръговрат. Не могат да създадат следващо поколение. Поне не и по естествен начин. Бях чел скоро една статия, за това как има бременен мъж. Това нормално ли е според теб? Организма на мъжа не е устроен за това нещо. Защо човека трябва да се намесва срещу природата следвайки само собственото си его?
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Поръчах магия
« Отговор #23 -: 28 Юли 2019 13:00:16, Неделя »
Крайно несъгласен съм обаче когато мъжа започне да си скубе веждите с цел да ги направи тънки като струни, при най-малката трудност се оплаква колко е зле положението и се лигави на всяка крачка, крайно несъгласен съм момичето да ми говори на "бате" и да разправя как не и трябва мъж 'щото е силна, независима жена.
Нито лигавото поведение, нито бабаитената нахаканост имат нещо общо с пола...
Не е по-красиво и за жената да изглежда като изкуствена кукла; още по-грозно е да мрънка и да хленчи; най-грозно е да се мисли за направена от порцелан и да се отнася сама със себе си така, сякаш е крехка до неузнаваемост, че и от останалите да очаква такова отношение... А относно мъжете - няма да коментирам говоренето на "бате" и тежкарското поведение на комплексарите, нито силните и независими МЪЖЕ *тука стягам бицарката*, за които жените са просто забавление и твърдят, че нямат нужда от емоционално обвързване...
Либра, кое му е интересното на света с този тип хора? Как тези хора участват в природата? Подпомагат ли усъвършенстването на вида ни? Реално погледнато, от обективна гледна точка, тези хора са биологичен отпадък. Те по никакъв начин не участват в природния кръговрат. При тях е само и единствено задоволяване на определени нужди и нищо повече, което е егоистично спрямо природата и естествения ход на нещата... Консуматори, без да оставят нещо след себе си...
Сред животните също има хомосексуални двойки и са полезни за оцеляването на даден вид, когато дете на хетеро двойка по някакъв начин е останало без родители... Така се случва при животните поне.
А относно хората - не мисля, че е редно да наричаш някого "биологичен отпадък" само защото е по-различен. Най-добрият ми приятел е гей... И като кажа гей, сигурно си представяш някой лигльо с изкуствени мигли, който се оплаква на целия свят, че е различен... ами познай... не е такъв! Мога самоуверено да заявя, че в него има в пъти повече МЪЖЕСТВО, отколкото в много други "мъже", защото не е нито разглезеният кифльо с лака по ноктите, нито нажеженият батко с големите бицарки... И ако случайно някога се запознаеш с него, хващам бас, че няма и да ти мине през ума, че е гей.
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #24 -: 28 Юли 2019 13:03:46, Неделя »
Оставам грешно разбран, поради това, че се навлиза в крайности. Каквото имах да напиша го написах. От тук нататък всеки пречупва написаното от мен през собствената си призма.

„Всичко, което чуваме, е мнение. Не е факт. Всичко, което виждаме е гледна точка, не е истина.“
 - Марк Аврелий
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #25 -: 28 Юли 2019 14:33:40, Неделя »
Цеци, не е като да си въобразявам, че ме разлюбваше.. смисъл тя си го казваше, че вече не ме обичала и така през 2 седмици. А като съм покрай нея размисляше внезапно. Но го отдавам на това, че имаше депресия и пиеше хапчета постоянно. Както и да е, жива и здрава да е. А относно другите, те си ме търсят винаги. Никога не ги търся аз пръв... просто щото не ми дават възможност . Още дето се вика не са минали 5 минути и те първи ми пишат и ме търсят... но сякаш след ден два, ако не излезем влиянието ми отслабва. А това ми се сетрува странно и повърностно, аз обичам да градя стабилни и стойностни връзки с хората.
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #26 -: 28 Юли 2019 15:34:27, Неделя »
Но го отдавам на това, че имаше депресия и пиеше хапчета постоянно.
Правилно. А другите кифли... Ами те те харесват, но ти не правиш нищо, за да задържишинтереса им.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #27 -: 28 Юли 2019 15:58:54, Неделя »
Да, права си. Често пътувам между градовете и единствената ми комукация остава по чатове.. а там ми е скучно на мен и избягвам.
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #28 -: 28 Юли 2019 20:45:50, Неделя »
Ама сега за привличане ли говорим или за влюбване... То и влюбването е магия, май...
Ако не стане доброволно - доброзорно.  :D  (Шегувам се)




Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Поръчах магия
« Отговор #29 -: 29 Юли 2019 00:38:38, Понеделник »
Умираме
без любов!
Всеки ден
по малко -
не наведнъж.
Без любов
умираме,
не наведнъж.
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.