ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Музика - кой, какво и защо

<< < (2/28) > >>

Astaroth:
По принцип и на мен, от както се помня, музиката ми въздейства много силно като цяло. Доста често настроението ми за целия ден се определя от това какво слушам първо, сутрин след като стана...Иначе ако говорим за релакс и спокойствие, това ми е действа особено добре &t=1149s
Но в крайна сметка най-хубавите медитации са ми били върху звуците на живото море, миналия месец когато бях в Гърция...Имаше едни големи скали на брега, сядах си още преди слънцето да е изгряло и беше незабравимо...

volk22:
За медитация мощно помагало ми е японската флейта сякухати. Без допълнителни инструменти. Един звук, който "ме настройва" и събира в едно.

Astaroth:

--- Цитат на: volk22 в 26 Юни 2019 19:52:41, Сряда ---За медитация мощно помагало ми е японската флейта сякухати
--- Край на цитат ---


Уцели ме в 10-ката...

Цеци_Вихронрав:
При медитация музиката ме разсейва. Трябва ми или пълна тишина или природа, ама жива природа. Море както спомена Astaroth, гора или както напоследък правя да сляза в градината и да слушам птиците, коошките на комшията и медитацията е на макс. Даже след малко като се посмрачи слизам за поредната доза медитация с ДП.

volk22:
Цеци, затова обичам японската флейта - чисто физически това си е духане в бамбукова тръбичка  :)  Преди две години дори си направих сякухати, но с изсъхването се сцепи. Следващата ще я мажа с уруси отвътре.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия