Автор Тема: Външен вид и характер  (Прочетена 9953 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Външен вид и характер
« Отговор #15 -: 6 Май 2019 22:23:50, Понеделник »
Libra777, точно това имах предвид... Да... Обяснила си го и по-добре от мен...  [wizard]
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Външен вид и характер
« Отговор #16 -: 6 Май 2019 23:40:25, Понеделник »
да, ама всички тези мимики дето ги правим общувайки невербално се отпечатват с времето на лицето ни под формата на бръчки.
Майка ми има около очите бръчки от смях (или както им казват пачи крак). И ако някой я погледне дори в момент в който е тъжна или уморена по тези бръчки може да разбере, че тя всъщност е много лъчезарен човек.
От много тревоги  (в продължение на месеци и години) гънките от двете страни на устата се врязват дълбоко. От много мислене челото става на хоризонтални бръчки и т.н.
Аз лично мога разглеждайки лицето на човек да кажа не какъв е, но поне какво е преживял...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Cernunnos

  • Специален достъп
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 110
  • Total likes: 35
  • Karma: +27/-0
    • Профил
Re: Външен вид и характер
« Отговор #17 -: 7 Май 2019 00:17:13, Вторник »
Цеци, много съм съгласен с написаното от теб. Правило ми е  впечатление и съм си го изучавал това с бръчките... щастливите хора са по-красиви  ;;)
"...да се отнасям с недоверие към това, което разправят разни чудотворци и магьосници в своите заклинания, отпъждания на духове и други подобни действия. Да не отглеждам пъдпъдъци..."
- Марк Аврелий

Неактивен volk22

  • Практици
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 294
  • Total likes: 1
  • Karma: +19/-1
    • Профил
Re: Външен вид и характер
« Отговор #18 -: 24 Юни 2019 19:25:20, Понеделник »
Външният вид е даденост. Характерът подлежи на изменения в резултат на влиянието на външни фактори.
Libertas cogitandi agendique.