ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Магъзнически вицове, тъпизми и поговорки

(1/10) > >>

Libra777:
Тука един трол така ме накара да се смея на тъпизмите му, че ме вдъхнови да създам тази тема...Започвам с нещо авторско, от наш съфорумец:-Ще ти размътя чакрите!

theshadow:
Навремето, един много изявен почитател на хаос магията, реши да хвали немисленето като техника, обаче нещо не му се получи, защото хвалбата прозвуча така:

"някои хаос магьосници са овладели немисленето до такава степен, че са спрели да мислят за постоянно"...

Libra777:
Още няколко..."Мисля, че вкъщи има демон. Усещам някаква чужда енергия... И е различна от тази на мама." - последното изречено с голяма паника, но почти шепнешком, за да не чуе никой...
"Недей да изневеряваш, че ще те изясновидствам!" - Либра
"Недей да кълнеш, защото имаш сини очи, а аз нямам червен конец" - братовчедка ми към мен
"Не вярвам в магия по принцип, но тази жена ми прилича на магьосница..." - съученик за учителка по английски
"Жълтата ми чакра е гладна."

theshadow:
И още...

Студенти от медицинския, четейки диагнози на латински, случайно призоваха демон.

-------

- Знаеш ли, скъпи, че сега в градинката две момиченца бяха нарисували пентаграма и призоваваха демон?
- И как точно в този момент ти се появи там...?

Astaroth:
Два гущера си вървяли през пустинята и влачели една картечница. В един момент видели няколко палатки и единият казал на другия:
 - Петка, дай да ги нападнем.
 На което другият отговорил:
 - Не искам бе Чапай, видя ли какво ни се случи когато нападнахме последният път палатката на оня магьосник?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия