Автор Тема: Стенли Топалов Съни  (Прочетена 8898 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Стенли Топалов Съни
« Отговор #15 -: 19 Май 2019 13:36:50, Неделя »
@ Rider22

Правилно послание отправи... То ще бъде от полза на други хора да се предпазят...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Rider22

Re: Стенли Топалов Съни
« Отговор #16 -: 19 Май 2019 16:57:43, Неделя »
Чух се с този човек.Разбрали сме се.Изненадващо вчера ми писа да ми се извинява и ми се учуди за обидите по негов адрес и също така каза,че не ме бил излъгал за нищо.Както и да е.Аз повече няма да разговарям с него.Просто на мен ми стана обидно и притеснително,когато проблемът все още си седеше нерешен.То и все още е нерешен,но след време всичко щяло да се нареди.Така каза.А да видим.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Стенли Топалов Съни
« Отговор #17 -: 19 Май 2019 17:34:33, Неделя »
@ Rider22

Класическият номер с чакането да се види дали нещата няма да се наредят от само себе си... И ако се наредят- да си припише наготово "заслугите".... По-добре търси разумно и реално решение на проблемите си... Ще свърши повече работа от обещанията на кой да е шарлатанин...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Rider22

Re: Стенли Топалов Съни
« Отговор #18 -: 19 Май 2019 20:58:22, Неделя »
Когато човек е отчаян е склонен да вярва на какво ли не,за да се случи някакво чудо.Каза,че нещата отивали на добре,просто било нужно повече време,за да се нареди всичко като хората.Да вярно,че всеки може така да каже и да си измисля.Но все пак съжаляваше и каза,че може да ми върне парите обратно,макар че аз пари не искам от него,а само решение на това,което ме притеснява.Парите не са ми важни.И също съжаляваше, че съм се почувствал измамен и искаше да ме убеди,че не е така.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Стенли Топалов Съни
« Отговор #19 -: 19 Май 2019 21:03:09, Неделя »
Щом е искал да ти върне парите, значи все пак си се свързал с него...
А нещата по някога не се нареждат по начина по който искаме и тогава трябва от всички възможни решения да изберем това което е най-добро за момента...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Rider22

Re: Стенли Топалов Съни
« Отговор #20 -: 19 Май 2019 21:36:40, Неделя »
Да,успях да се свържа с него,защото му писах от друг профил и му спамих по много.От 2 месеца се опитвах да го открия.Каза,че ако парите ми били проблема щял да ми ги върне,но отказах,защото пари имам и не ми трябват тези,които съм му дал.Те не са по-важни от това,което ме интересува и за което се тревожа.Дадох му ги просто,защото искаше да му платя за сеанса.Но като че ли беше плах и несигурен и съжаляваше,че нещата не са се оправили още.Понякога човек трябвало да направи своя избор,за да се наредят,така ми каза.Но в началото говореше едно,а вчера съвсем друго нещо.Много се разочаровах.