Отворена дискусия > ШАРЛАТАНСТВОТО В МАГИЯТА

Стенли Топалов Съни

<< < (2/5) > >>

Rider22:
Пробвах да му пиша от друг профил,но не става.Пак не отговаря на съобщенията.И в инстаграм му писах,изобщо не ми отговори.Няма да оставя нещата така.Тоя човек ще го гоня до дупка докато не успея да се свържа с него и да се разправям. Гледах тука из форума,че някаква жена много го хвали,че много помогнал и никакви пари не й бил взел.Чак се чудя.

Rider22:
Изобщо не вярвам,че може да ме прокълне или да ми направи магия.Аз тоя ако го намеря просто ще го пребия и това ще му е.Много ме хвана яд просто.

Rommel:

--- Цитат на: Rider22 в 18 Май 2019 23:00:54, Събота ---Аз тоя ако го намеря просто ще го пребия и това ще му е.Много ме хвана яд просто.
--- Край на цитат ---
т.е. той не те е ограбил , не те бил през ушите , не те е изнудвал , ти си му дал пари като почтен потребител , който все едно че в мола очаква да бъде обслужен с качествена стока и ако тя не му хареса и прави рекламация и очаква да му върнат парите ?
И сега искаш да го биеш ?
Най-доброто което можеш да направиш в случая е , да застанеш пред огледалото , да си биеш два шамара на себе си и ще има много добър резултат , а на него ако някой ден го срещнеш , да му благодариш за получения урок.
Уверявам те , ще бъдеш в мир със себе си



Rider22:
Ами ти след като не вярваш в такива неща тогава какво правиш във форум за магии като този.Всеки се подлъгва и прави грешки в живота си.Нормално е да се ядосам.Както и да е.Ясен ми е този тип.Но късно го осъзнах.А и човек в беда винаги мисли първосигнално.

Rommel:

--- Цитат на: Rider22 в 18 Май 2019 23:13:23, Събота ---Ами ти след като не вярваш в такива неща тогава какво правиш във форум за магии като този.
--- Край на цитат ---
То не е до "Вяра" приятелю.

Всъщност прав си , че не ВЯРВАМ в "тези неща".
Аз просто ЗНАМ , че "тези неща" съществуват , но също така и знам , че те не работят така както са известни в обществото.
Само с две думи , на които на първо време можеш да ми се довериш на гола дума,  а след години и като натрупаш опит да се убедиш върху собствения си гръб:
 1. Няма "Бяла" и "Черна" Магия.Има работа с Енергии , а за какво ще се използва е отделен въпрос и всеки който ги използва плаща по сметката.Абсолютно всеки !!!Както ще си плати и твоя "Бял Маг" без значение дали ще го биеш или не.
 2. Не си се подлъгал , а си получил УРОК !!!Кажи баба Тенкю , и не се занимавай повече. Пари пак ще изкараш и с тях ще си платиш и другите уроци които те чакат , не се съмнявай
 3. Има случаи и когато трябва да се биеш и те няма да бъдат свързани с Магия и с Магове , запази си яда за тогава ...
Между другото , откъде идва и какво означава думата "ЯД" ?
Е тука във форума има Колега дето знае какво значат различните думички , примерно от древногръцки , Астрал , Мастрал , сигурно ще знае и за Яда , питай го да ти обясни произхода на тази дума , а аз ще ти обясня как въздейства тя когато я изпитваш

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия