Отворена дискусия > ШАРЛАТАНСТВОТО В МАГИЯТА

Стенли Топалов Съни

(1/5) > >>

Rider22:
Някой от вас чувал ли е за този човек?Наскоро ми предлага услугите си и просто се съгласих да ми хвърли един сеанс,защото ми беше любопитно.Трябваше ми помощ и той обеща да ми помогне,но нищо подобно не стана.Преди да му дам парите за услугата беше много настоятелен да се видим и каза,че може да ми помогне с това,което ме тревожи.Обаче след това,след като приключи сеансът,който беше около 20/30 мин,не повече,този човек просто изчезна и ме блокира във фб така че да не мога повече да се свържа с него и да му държа сметка за обещаното.Този човек просто се изпари без да ми даде никакво обяснение.Нито телефонът му имам,нито знам къде живее,за да го открия.Да вярно,че каза някои верни неща,но не всичко е било истина,мисля.Само някаква малка част.Има ли други хора,които са ползвали неговите услуги и са останали недоволни.Моля пишете ми.И ако някой има информация къде мога да го намеря този човек да ми каже,защото ми взе и доста пари.

Astaroth:
https://www.magiata.info/index.php?topic=1571.0

Вече има публикувана тема за този човек... Жалко, че си се наиграл, но вече ще знаеш да не се връзваш на такива хора...

Rider22:
То стана случайно нашето запознанство и този човек още като застана срещу мен започна да ми говори за неща от живота ми,които са се случили,но без да му казвам.И просто се учудих,че наистина позна и то само като стоеше срещу мен и ме гледаше.След това се разбрахме да се видим и да ми хвърли един сеанс,а също и той обеща да ми помогне за нещо,за което го помолих.И всичко мина добре.След това като реших да му пиша не успях,защото явно ме беше блокирал.По принцип знам къде е работил и,че е готвач,но му нямам нито номера,нито знам къде точно живее във Варна.Просто тоя човек ми дължи обяснение.Аз парите си не ги искам обратно.Яд ме е за друго.Абе ще го намеря аз и ако наистина се окаже лъжа всичко просто ще стане много лошо за него.Не може да обещаеш нещо и накрая да не си спазиш обещанието.И то той се има за професионалист в сферата на гадателството.С много голямо самочувствие беше.Но това,че накрая постъпи така много ме ядоса и обиди и то естествено почнах да се съмнявам в това,което е казал.Даже той ми писа първи и настояваше да се видим,натрапваше се един вид и аз се съгласих.

Astaroth:
Видях, че има профил във facebook този човек. Изключително лесно е да накараш някой твой авер да му пише, че има проблем и да си уговорят среща с него... След това е ясно - ще цъфнеш ти на срещата и ще се разправяте  [boen-kon] Не, че съм подстрекател нещо де  [taunt]

Cernunnos:
Rider, бъди сигурен, че всичко казано от него е манипулация и лъжа. Не се вкарвай в излишни кючеци като се питаш относно случилото се. Обигран мошеник говори на хората определени неща и ги вкарва във филма - нищо повече. В случай, че си мислиш за магии, проклятия и тем подобни.. недей, не е способен на такива неща. Относно истинските магия и ясновидвство - добре дошъл си тук с нас да се учиш!  [ok]

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия