Автор Тема: Здравейте, много хора ми казват че имам дарба. Дайте съвет...  (Прочетена 12423 пъти)

Неактивен spiritual dragon

Дано не ми е много тъп поста. Ама така ми се стече всичко.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Нормално е да усещаш енергията която протича през теб и тази която обменяш с околните. Просто когато си спокоен е по-интензивно усещането. Това ще рече, че постепенно се оттърваш от проблемите. :)
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен spiritual dragon

 Здравейте, исках да ви попитам напоследък отново изпадам заради натрапчивите си мисли в мании. Но  това реално се задълба преди 7 или 6 години. След раздялата с едно момиче от тогава ту съм добре ту зле. Имах съмнение че семейството и за отмъщение са ми направили магия. Убеждавах се много време че си внушавам. Но това сякаш няма край, мисля че освен психичния проблем има и нещо друго нямам на представа какво. Но сякаш сега без лекарствата усещам нещо дето ме провокира играе си със страховете ми. И ми цеди енергията. Боря се, заедно с психолога ми той е и духовен човек. Много ми помага, но исках да попитам защото се реших. Години наред се занимавам с несигурни хора, дето явно не могат да ми дадат обективно мнение. На предвид имам магове. Не зная отомагия ли е, или просто някакво демонично влияние, дух или каквото и да е. Но сякаш като се противопоставям влиянието намалява. Медитирам, мантрувам, моля се, тренирам. Иначе това от няколко години, изпадам в ужасни объркващи мании. Коя от коя по-отвратителна. Исках да ви попитам като по-вещи към кого бих могъл да се обърна за някаква помощ, и разкарване на това нещо от мен. В София живея, но не ми пречи и до някой друг град да се разходя защото виждам това колко много ме спъва. Стисках яко зъби, на последък. Имам желание да се занимавам с магия но най-много искам да изчистя този проблем. Защото виждам че явно има нещо друго освен психичния проблем. И винаги съм се съмнявал. И се радвам че възвърнах вярата си. Защото я бях изгубил до атеизъм, тъй като се водех по мисленето на други хора. Та тя от месеци е едно от нещата дето най-много ме крепи.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
@ spiritual dragon

Аз съм психолог (освен дето съм и черен маг). Дано нямаш против да ти кажа мнението си. При наличието на психични проблеми, които лекуваш, на теб ти е абсолютно противопоказно да се занимаваш с магия. Ще си навредиш. Вече е почнало- демони, духове, богове и прочие неща не съществуват. Заменил си здравата логика на атеизма за фантазии, които те тласкат към още проблеми. Това не е повод за радост.

А да се направи магия не е лесно и хората, които го могат в България са всъщност много малко. И определено не биха си губили времето с глупости да правят "магия за отмъщение". Ето защо. Обратен удар е закон във Вселената, че за всяка навреда чрез магия се връща на автора на магията, а не на поръчителя. Та няма нормален човек, който да рискува да го отнесе заради елементаризми и битовизми. Говоря за онези, които реално са в състояние да правят магия. В България те са малко, както вече писах. Нямаш си на идея колко са малко. Определено не може да бъдат купени/наети. Изобщо срещата с тях е на ниво, че по-скоро с папата ще се уреди среща, отколкото с такива хора.

И след като духове, демони и богове няма, а и няма как да си обект на магия, то определено е по-добре да се отдръпнеш настрана от всякакви такива теории, учения и псевдота, защото в прав текст казано- ти унищожават психиката, която към момента не е в състояние да отсее здравословното от нездравословното.

Смени си "духовния" психолог. Вреди ти, докато ти прибира парите. Трябва ти работа със специалисти (психиатър и психолог), които реално ще ти помогнат, но за целта те трябва да са на мястото си в полето на науката, а не на нещо друго. Надявам се правиш разлика, че психиатърът и психологът имат различни сфери, по които са компетентни и единият не може да замести другия. Психиатърът ще ти предпише адекватните лекарства, а психологът трябва да те подкрепи да си изградиш отначало правилния мироглед, който да ти позволи да стъпиш здраво на земята.

Но изборът на специалисти е най-добре да го направиш сам. Защото в крайна сметка ти си този, който ще работи с тях и ако не си пасвате, се намаляват шансовете ти да им се довериш и от там и да имаш полза от посещението си при тях.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен spiritual dragon

 Ами ти не познаваш тези хора, те имаха връзки с по-властни хора. И там нещо изобщо не беше наред. Аз казах че не знам какво е. А че чувствам как нещо смуче енергията ми. И просто исках ако може да получа информация за координати или нещо от сорта на човек можещ да ми даде компетентно мнение. Защото от дълго време следя историите на хора а пиша с хора с моя проблем. С някой се виждам и са ми приятели. И определено виждам разликата. А благодарение на хапчетата щях тотално да си замина. Предпочитам да не ги пия, да осъзнавам че ми е противопоказно сега да се занимавам с магии. Но реално искам да проверя дали има и нещо друго.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Аз съм достатъчно силен маг и ти казвам, че нямаш странично влияние.
Това което изцежда енергията ти са страховете и маниите които имаш. Единственият начин да се излекуваш от тях е да ходиш редовно на психолог и психиатър.
И Сянка е прав като ти каза, че малкото които могат да направят зловредна магия няма да се хванат.
За да направиш зловредна магия се иска много енергия и след това си тотално изтощен и трудно си връщаш силите. Аз самата съм си позволявала да направя само веднъж такава на личност която много ми навреди, но след това ми трябваха месеци докато се възстановя.
Ако някой ти каже, че имаш магия то този човек те лъже и иска да изкара пари от теб.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
@ spiritual dragon

Цитат
Ами ти не познаваш тези хора, те имаха връзки с по-властни хора.

Няма значение с какви хора са имали връзка или колко са властни хората, с които са имали връзка... Оставам с впечатление, че властността за теб е критерий...

Нека ти кажа кой съм, щом за теб има значение... Ако това ще ти повлияе и ще те стегне да вземеш правилно решение за себе си...

Аз съм черен маг, от тези, които са толкова откачени, че това е достатъчно да накара чужденци, занимаващи се с магия, да копират мои материали във форумите си за магия и да се учат да схващат български (други магове, способни на този номер да накарат чужденци на такова нещо, поне аз не познавам)... Ето например тук, от Ковен Теней, самата модераторка ме е копирала:

http://witchcraft.su/viewtopic.php?f=500&t=6152

Но всъщност този вид слава няма значение в магията... Значение имат уменията... Те и само те са единственото, което прави един маг да е маг... Нищо друго няма значение...


От позицията на моите умения- аз казвам същото- нямаш влияние, магия или прочието...

Относно това:

Цитат
Защото от дълго време следя историите на хора а пиша с хора с моя проблем. С някой се виждам и са ми приятели.

Спри да го правиш такова обсъждане... Взаимното навиване как става дума за хора с еднакъв проблем, само влошава състоянието на всички ви... Както писа Цеци_Вихронрав, това което изцежда енергията ти, са страховете и маниите, които имаш... Те изтощават... Това е, което трябва да се преодолее като проблем... Аналогично за хората- те си имат едно самонавиване, което също ги изтощава... Особено, ако е придружено с идеята, че има хора, които да им навредят по някакъв начин... Сами се изтощават отвътре... Психиката хаби много енергия да поддържа такива страхове, че някой иска да навреди, че има проблем...

Да не говорим, че Цеци_Вихронрав отново е права и има хора, които финансово се уреждат, когато попаднат на някой с подобни страхове... Експлоатират страховете и печелят пари от това... Ако става дума за податлив или по-оторачен, това става източник на пари за дълги години и не на само един мошеник, а на доста...

Има само един начин да излезеш от този затворен кръг... Посочих ти го... Трябва да се върнеш здраво стъпил на земята... За да се случи, трябват психиатър и психолог, които разчитат на науката...

Относно това:

Цитат
А благодарение на хапчетата щях тотално да си замина. Предпочитам да не ги пия

Решението трябва да бъде на избрания от теб психиатър...

И за финал- радва ме да прочета, че осъзнаваш, че на този етап магията не е подходящо за теб занимание...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.