Автор Тема: Здравейте, много хора ми казват че имам дарба. Дайте съвет...  (Прочетена 12392 пъти)

Неактивен spiritual dragon

 Здравейте, освен че ми казваха близки хора не един път че имам дарба. То аз вече го чувствам, една година бях в много лошо състояния. Чак сега що годе си стъпвам на краката. Проблема е че страдам от от дете от натрапчиви мисли и това ме унищожава. Преди няколко години приблизително около 3 години аз имах отново проблем с натрапчивите мисли. Бях пробвал всичко и психолози и какво ли не, но нищо не помагаше. Тогава се запознах по интернет с един маг. Той започна да ми дава разни ритуали за пречистване, малък прогонващ ритуал на Пентаграма, също кундалини йога правех, но има едни ритуали за, които не съм много сигурен на латински са преди не се замислях но сега го правя и не съм сигурен дали мога да ги използвам за пречистване понеже нямам превод. Мога да ги прикача, ако може да ме посъветвате. Само този за ритуалната баня е на български, но има някакви имена като за тях не съм грам сигурен какви са. Даваше ми и напътствия. Аз дори виждах сенки виждал съм много странни неща. Но за дълго се чувствах добре, някакудохотворен до един момент когато почнах да чувствам някаква сигурност напрежение, ходех на терапевт. Мислех след като се бях оправил да се отдам на магията но нещо ми стана, сякаш се потдадох на въздействието на много хора около мен. Дори станах и атеист. Спрях всичко, всички практики и това за дълго време не чувствах нужда да го правя. Почнах да се чувствам като куко че се занимавам с такива неща, но пиех и едни антидепресанти и мисля че те убиваха енергията ми до някъде защото преди това я чувствах много силно особено като правех ритуалите. Случи се така че след някоя друга година момичето с, което ходех е решила да ме зареже и го направи. След това почна да става много тежко, в един момент уш се стабилизирах след това се появиха и други неща и стана много зле. Занемарих университет, на никоя работа не се задържах (сега работя но пак ми е притеснено), със жените също започнаха големи проблеми. Но се тъпках яко с антидепресанти, бях станал на чучело. В един момент ми се явяваха мисли да опитам отново да се обърна към окултизма и  хора, които могат да помогнат. Пак потърсих този маг, даваше напътствия но нищо не правих почти. Нямах воля, хапчетата и дълбоката депресия ме правеха не човек. След това с един друг човек се бях свързал, той даже незнам какъв е точно. Занимава се мисля с индонезииска магия и дановизам. Отключи ме за рейки, също така на един ритуал със пречистване чрез вода и растения и е свързан с молитви към бог за изпълнението му не мисля че е лош ритуал. След това покрай един мой познат се запознах с хора почитащи едно един от основните клонове в индоизма. От там се научих да мантрувам, чрез една броеница. Но до сега се отнасях много несерйозно към всичко това. От 3 месеца се чистя от лекарствата, нищо не усещах от тях. Бях като чучело, но сега започнах отново да чувствам енергиите, започнах да се замислям какви ритуали мога да прилагам за да се пречистя. И след това да започна да се уча на магия, и да се самоусаваршенствам. Аз съм сигурен че това е мое призвание, плюс това се случва и сега да виждам странни неща. Последно имах съновидение с един демон, но се радвам че нямаше последици от това поне така мисля. Та исках да ми дадете съвет, за тръгването ми по пътя като аз мисля първото е пречистването. Знам че тези натрапчиви мисли са предизвиквани главно от това че не се пречиствам. И че се бях отказал от пътя си. Но сега съм твърде решен да го продължа. Защото виждам че нито психолози нито хапчета ще ми помогнат, вече един път се бе случило и пак окултното ме измъкна. Прилагам и тези съмнителните ритуали. Ако трябва мога после да приложа и други неща дето са ми препоръчани. Може и вие да ми препоръчате нещо. Надявам се да ми дадете съвет, защото искам да развия призванието си и самата мисъл ме кара да изпитвам щастие от това. И също да търся подобни на мен хора.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Нещо си объркал форума ми се струва...
Пречистването не е четене на безсмислени текстове над вода или друго. Пречистването е медитация чрез която да прочистиш ума, мислите и душата си.
А магията е управление на енергия и най-вече собствената си. Няма демони, няма ритуали и няма видове фентъзи, всичко е наука.
Работил си с психолози, терапевти и т.н., но в един момент пишеш, че:
Но се тъпках яко с антидепресанти, бях станал на чучело.
Това ми навява мисълта, че вместо да пиеш само предписаното си минал на самолечение. Това е много опасно и го казвам от личен опит. Преди години реших да се самолекувам без да прочета за страничните действия на избраният от мен и непредписан от специалист антидепресант и след няколко дена започнах да виждам несъществуващи неща.
Потърси отново специалист и когато се отървеш от сънища за демони и натрапчиви мисли помисли готов ли си да учиш бавно и упорито (защото в магията има много за учене) и ако си готов ела и започни с някоя от практиките в открита зона.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Това да имаш дарба и да имаш халюцинации са две нямащи нищо общо помежду си неща... Даже не са и противоположни. Буквално едното няма връзка с другото...
Моят съвет - стъпи здраво на земята. Започни да тренираш нещо или си намери ново хоби, което би ти доставяло удоволствие, за да излезеш от дерпесивното състояние, в което си. Разхождай се сред природата, отделяй време за себе си, медитирай... И когато почувстваш, че си в хармония със себе си, започни да се занимаваш с магия. Вярвам, и на теб не ти звучи реалистично човек, чията енергия е разпиляна и разбалансирана, да може да я управлява толкова добре и толкова целенасочено, че да прави магия...
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Виждам, че си писал и си изтрил отговора си, но все пак успях да го прочета. :)
Хубаво е, че спортуваш, медитираш и правиш йога. Това с пентаграми и други материални защити е пълна глупост и не върши реална работа.
Ето ти метод за защита който е надежден:
Преди да излезеш от къщи затвори очи и си представи как един голям балон те обгръща целият. Аз лично си го представям като сапунен мехур със всички преливащи цветове на дъгата. И си представи как ти се движиш, а мехурът е винаги около теб (движи се с теб). Когато си вече навън сред хора и се почувстваш дискомфортно просто си спомни, че мехурът е около теб и те пази от лошите им погледи, помисли и т.н. Дори когато усетиш началото на паник - атака пак си припомни за мехура който те пази и започни да вдишваш бавно и дълбоко - това ще пресече паник-атаката.
Тази защита е надеждна понеже използваш своята енергия (сила), за да изградиш балона около себе си, а заниманията със йога и спорт ще ти помогнат да поддържаш енергийният си баланс.
Като отшумат паник-атаките и натрапчивите мисли обещавам да те научим да програмираш ситуации. Това е едно от първите неща които се учат в магията и всички тук го умеем. :)
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен spiritual dragon

Аз напоследък понякога не съм  сигурен обмислям ли това, което пиша и говоря. И затова го изтрих, иначе от няколко дни  опитвам да визуализирам такова защитно поле. Мисля да опитам да си дам рейки тази вечер. Значи само медитацията, йогата  и спорта стигат. Този последният маг с когото се запознах също ми показа няколко ритуала пречистваща баня, разпределяне на енергията чрез вибрация на ръцете, молитви мисля от дъновизма защото и с това се занимава. И ме отключи за рейкито. Мисля да пробвам разни варианти. Защото мислите много ми тровят живота и ми създават и социална тревожност. Но ще се радвам като се стабилизирам да получавам насоки от вас. Аз ще опитам в малкото си време да се запознавам с материята. Виждам има голям набор от информация във форума.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Не искам да се хваля, но... Всъщност не само се хваля, но и съм горда, че съм част от този форум.  [taunt]
Преди да го намеря четох книги, пробвах ритуали и нищо, ама нищо не действаше. В същото време баба ми и прабаба ми (лека им пръст) си бяха един вид селски вещици, гадаеха, баеха и лекуваха и нещата които знаех от тях си действаха. Бях стигнала до момента в който си мислех дали пък в интернет пространството няма само шарлатани?!? И попаднах на този форум... Тук Сянка и Майселф ми показаха не само действащи практики, но и ми обясниха по научен път защо действат. Тук разбрах, че магията е наука (Вещица произлиза от Вещ - знаещ) и пак тук успях да разбера защо наученото от бабите ми действа безотказно.
А ти не се притеснявай какво пишеш. Ние вярно по някога сме малко резки, да не кажа груби, но когато навлезеш в магията и след това срещнеш някой поддал се на глупостите на някой шарлатанин и сам ще изгрубееш в първият момент преди да осъзнаеш, че ти самият също в началото си се подвеждал по шарлатани. :)
Предметна магия няма!!! Възможно е маг да ползва вещи или ритуали като един вид патерица, за да влезе по-лесно в нужното му трансово състояние, но магът прави магията, а не вещите или ритуала. Затова и на теб никой ритуал няма да ти свърши работа, защото той няма да те доведе до състоянието в което да направиш магия. Не за друго, но ти нямаш основата.
То е като... Все едно никога да не си влизал в басейн, да не можеш да плуваш и само по описанията на някой как да движиш ръце и крака да се хвърлиш в най-дълбокото. Не само, че няма да заплуваш, но и рискуваш да се удавиш ако няма кой да те спаси.
Ние затова имаме и заключени секции, защото не можем да допуснем някой без основни познания по управление на енергията да прави практиките описани там. В заключените ни секции има практики които са опасни ако не знаеш какво правиш и ако нямаш предварителна подготовка.
Магията си е труден занаят и иска много учене. Аз съм на 48г., практикувам от около 10 годишна (бабите ми ме учеха) и продължавам да уча. А напоследък ръчкам Соломон да ми помага, защото той се оказа много бързовъзприемащ и напредва с невероятна скорост. Та докато го учех аз, сега ме учи той. Затова и Сянка (админът ни) често казва, че тук всеки се учи от всеки. Днес си ученик, а утре може да си учител. ;)
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Не мога да добавя нищо съществено към казаното от Цеци - каза ти какво да правиш. И аз съм имал паник атаки. Ако отново получиш такава паник атака, просто дишай дълбоко, но не до пръсване, а умерено дълбоко на около 70% от капацитета на белите дробове. Можеш да броиш докато дишаш и да гледаш вдишванията и издишванията да са на равни интервали...даже може да издишваш леко по-плавно и само малко повечко, за да предотвратиш хипервентилиране. През това време мисли само за дишането си и брой интервалите на ум. Другото, което можеш да направиш е през това време да хванеш някакъв предмет и опипвайки го да усещаш повърхността му (ключове например) и да се съсредоточиш само върху това...( по същия начин действа и припомнянето на даден аромат или вдишването му.....имаше и други такива, но в момента не се сещам...)...и така...


*Цеци, ще те изям  [wizard] ....таковата...*
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
*Цеци, ще те изям  [wizard] ....таковата...*

Ти направи една магия за бързи доходи или за нечакани пари да ми дойдат до утре. :)
Сега съм набарала едни медитативни музики със мантри, други без мантри и на всичко отгоре се слушат тихичко на слушалки докато спиш. Предният път ми подействаха добре и даже ми се отвори възможност да изкарам мъничко парички (колкото за джобни), та сега лягам и ги подмятам пак...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Ще ги споделиш ли тези музики?  :::)
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
*Цеци, ще те изям  [wizard] ....таковата...*

Ти направи една магия за бързи доходи или за нечакани пари да ми дойдат до утре. :)
Добре, добре... [victory]
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Здравейте, много хора ми казват че имам дарба. Дайте съвет...
« Отговор #11 -: 7 Март 2019 00:04:31, Четвъртък »
 [raven]
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Re: Здравейте, много хора ми казват че имам дарба. Дайте съвет...
« Отговор #12 -: 7 Март 2019 21:38:54, Четвъртък »
Аз напоследък понякога не съм  сигурен обмислям ли това, което пиша и говоря. И затова го изтрих, иначе от няколко дни  опитвам да визуализирам такова защитно поле. Мисля да опитам да си дам рейки тази вечер. Значи само медитацията, йогата  и спорта стигат. Този последният маг с когото се запознах също ми показа няколко ритуала пречистваща баня, разпределяне на енергията чрез вибрация на ръцете, молитви мисля от дъновизма защото и с това се занимава. И ме отключи за рейкито. Мисля да пробвам разни варианти. Защото мислите много ми тровят живота и ми създават и социална тревожност. Но ще се радвам като се стабилизирам да получавам насоки от вас. Аз ще опитам в малкото си време да се запознавам с материята. Виждам има голям набор от информация във форума.
А това с рейкито как ти го даде?Прави ли ти някаква инициация и ако да каква беше тя ?Питам информативно  :)
THE WORLD IS MINE!

Неактивен spiritual dragon

Ами мина много време, той ми беше правил доста ритуали. Но мисля че черта някакви символи, докато ме иницираше. Хич не си спомням вече, бях облъчен от натрапчиви мисли за други неща. Надрусан с антидепресанти и почти не си спомням. Но чувствам енергия от дланите си. Появяваща се от време на време, когато съм по-спокоен  и някак уравновесен. По-предният ден медитирах, и след това докато си чаках автобуса за работа, усетих пак как излиза енергия от дланите ми. И бяха много топли, но като цяло много силно чувствам енергията и хората, след като спрях хапчетата. Сякаш плувам в океан от енергия. Но от малък дланите ми винаги са топли, почти дори и когато съм някъде на студ. Иначе когато се загреят чувствам че като си ги нанеса пред лицето на саниметар, два пак чувствам топлината и енергията.

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.