Автор Тема: Тарся най добрия Маг  (Прочетена 19785 пъти)

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #30 -: 15 Януари 2019 08:31:46, Вторник »
В дир.бг има много филмирани хаосисти...малко се съмнявам...
Pit, внимавай някой да не вземе да те измами...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #31 -: 16 Януари 2019 02:32:13, Сряда »
Има  един Юри руснак  е  с  това се занимава в  Балгария. Модернатор  е  в клуба на дир бг  а и  е  Учител  в  клуб  Традициона  Магия с  псевдонима Вълк  ако  е още в  БГ   мисля  че  е добър в занаята  !!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Ануел  е  хаосис лекар  е беше побликувал    Восоколеене   и  си натресе   гнева  на   другите!!  не  търся  самохвалковци   или шарлатани  а   човек   който  разбира   и може  и  е добър  в  това  [umnik]

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #32 -: 16 Януари 2019 02:40:34, Сряда »
Би ли ми пратил линк...
[/quote    vlodo1868@abv.bg]

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #33 -: 16 Януари 2019 04:44:33, Сряда »
Пратил си ми имейла му, но аз го намерих. Пит, тоя човек пише несвързано, споменава, че е лежал в лудница и т.н. Аз не бих се доверила на такъв още повече, че говори и за плащане в не малки суми.
Отговорих на писмото ти какво да направиш, тук също ти предложих разни варианти.  Не мога да разбера защо не ми вярваш, че действат? Според теб какъв ритуал ще подейства?
Всичко което ти изредих и тук и в писмото действа. То ще изчисти имота, но теб те дразни, че роднините ти ти завиждат и още ги е яд, че тоя имот е твой, а не техен и че успяваш да го поддържаш и ремонтираш. Срещу хорската завист лек няма, но пък и завистта не е магия. Завистта вреди само на този който я изпитва - докарва му язва.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #34 -: 16 Януари 2019 19:35:26, Сряда »
 8)
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #35 -: 18 Януари 2019 03:52:26, Петък »
Не  се  сърди  Цеци  не  съм получавал   собщения  на  Моя   е-мейл-  vlodo1868@abv.bg   нито  тук  в този  сайт.  Виж  аз  не  съм  запознат как  се  разваля  и  чисти Вероятно   е  опасно  и  за  самия  кой то  го извършва,,,,Имено  и  за  това  аз  се  нагърбвам  да  си  го  свърша   сам!!! :)   Стига  да  имам  рецептата  за  това,  Сама виждаш  колко  са  лаконични  останалите ?  Страх  от  наказание  или ?  Толкова  е тайствено  всичко  това,  аз  ще го направя   само веднъж  и  то  за  себе си ...Нито  ще  конкурирам  някой  нито  ще  се  исхранвам  от  това,защо  мълчат  тези  които  знаят ! идея си  нямам :)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #36 -: 18 Януари 2019 04:26:11, Петък »
Препратих ти писмото отново, дано го получиш.
Виж  аз  не  съм  запознат как  се  разваля  и  чисти Вероятно   е  опасно  и  за  самия  кой то  го извършва,,,,Имено  и  за  това  аз  се  нагърбвам  да  си  го  свърша   сам!!!
Нищо опасно няма в това което съм ти писала, просто трябва да се свърши с вяра и от сърце.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #37 -: 22 Януари 2019 03:42:53, Вторник »
Здр..след  прочистването  е необходима  защита  аз  зная  2   пирон  с  остието  навън  раждясл  и  стар  и  огледало   веднага  след  вратата   за да може всеки  гост да се огледа  след  влидане в  дома ?  А   вие да  знаете  други  методи...???

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #38 -: 22 Януари 2019 05:27:02, Вторник »
Вече ти казах, вържи на няколко места на оградата червен конец.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #39 -: 31 Януари 2019 00:11:54, Четвъртък »
Здравей те   Връщам  се отново   в  Балгария   за Няколко  месетца  Благодара  ти Цеци  за  съветите!!!  Какво   се прави  срещу  зли  очи  уроки  и  проклятие  от   лоши  хора  В  Балгария????  Последни  съвети  моля ви   и нека  бог  е с  мен!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #40 -: 31 Януари 2019 11:31:32, Четвъртък »
Киприянова молитва
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #41 -: 1 Февруари 2019 18:29:34, Петък »
 [ok] Да    съгласен  съм   Цеци   снощи  я  прочетах  и    ваздеиствието  и  е  уникално   олекна  ми почуствах  радост, а  какви  сънища    имах  но  отцелях....Понякога   отговора    е пред  нас   а ние   обикаляме    света за  начини    за  себе   очистване !!!  Надявам  се  че след  като  научих   че  има   малтцина  който  са     Най  Добри  (  5-6 )    Аз  сам  бил    засегнат  от  аматйор  и ще успея  да си помогна   сам ...БЛАГОДАРА  ТИ  ОТ  СЪРЦЕ !!!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #42 -: 1 Февруари 2019 19:00:56, Петък »
Трябва да повярваш в собствените си сили, а ти ги имаш.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен