Автор Тема: Тарся най добрия Маг  (Прочетена 19753 пъти)

Неактивен pit

Тарся най добрия Маг
« -: 5 Януари 2019 22:50:12, Събота »
  Тарся  Най Добря  Маг?  Shte  mina  na  latinitca tezi  chetri  bykvi  mi  otnexa 10 minytno  lytane  po  klavishite !  Ima klasatsi  za   vsichko  kino , Myzika ,Banker ,Lekar..triabva  i  pri  magiosnitsite  da  ima  nai  dobria ???Taka che  spored  vas magove  koi  e toi???Moje  da  mi  ostavite v  Belejki!  I  Da  istriete  temata  ako  vi  se  stori  absyrdna...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #1 -: 6 Януари 2019 00:02:25, Неделя »
Ако още веднъж пропишеш на маймуница във форума не само ще изтрия темата, а ще те блокирам.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #2 -: 6 Януари 2019 00:19:13, Неделя »
 :)
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #3 -: 6 Януари 2019 00:59:53, Неделя »
Ъм...защо питаш ?  ::)
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #4 -: 6 Януари 2019 13:45:28, Неделя »
Tърся  го  триябва  да  изчистя  нешто  сторено  много  одавна   [umnik]

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #5 -: 6 Януари 2019 13:56:16, Неделя »
Ами кажи какъв ти е проблема да го решим.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #6 -: 6 Януари 2019 21:06:00, Неделя »
 ;D ;D ;D  Пробвай да изчистиш ''нештото'' първо с вода,ако ти е кеф може и светена.А за класации на най-добър Маг ти препоръчвам да потърсиш из архивите на Господари на ефира и по точно в рубриката Господар на седмицата.Там магове пълно.Има и вълшебници даже.Имат си телефонни номера и всичко.2.40лв на минута добра оферта си е.Разни знаменити ходжи взимат по хиляди за изчистване на разни нешта
THE WORLD IS MINE!

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #7 -: 8 Януари 2019 01:16:19, Вторник »
 [umnik] [umnik] [umnik]

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #8 -: 8 Януари 2019 04:25:33, Вторник »
Добре до  сега   ви  четах,  Как  се  Чияти  Място  с  къща  в  която  е   бесена котка  3  дни жално е  умирала  1957 ,  Носени  са кости  от  гробища   хварляни  са  жалти  стотинки  станали  черни  стоиали  ниякаде(  гроб,  мартвешка вода)  Баща  ми  Леля ми  ги  похарчили.  Там  е  хврляно  много,  думи  на  внука  на  баячката,  от  1957  Той  е  на 54 ас  на  50,  почнах  ремонт  15 майстори   идваха   колко  искаха  на  толко  се  сагласих,  бегаха [yes]   виках  Цигани  тия  май  не  ги  лови [shok]   10  Години  ремонт  и  още  има,  Ас  ще  прочистя !!! Време  е !!!  He знам  как  Но  сам  на  патя.....                                                                                                                                                                                       п.п  Затова  ми  трябва  най  добрия  Тои  ще  каже  и гледа ас  ще  го направя!!!

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #9 -: 8 Януари 2019 10:15:36, Вторник »
Къщата не е омагьосана, няма какво да чистиш.
Магия не се прави с бесене на котки, мъртвешка вода, кости и т.н....някой те е излъгал.

Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #10 -: 8 Януари 2019 14:01:48, Вторник »
Pit, да видим сега правилно ли съм разбрала...
През 57-ма година в някакъв имот е обесена котка по особено жесток начин и сега над имота тегне проклятие. После в същият имот са хвърляни кости, монети и т.н.
Имаш ли идея кой е направил всичко това и защо?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #11 -: 9 Януари 2019 02:36:16, Сряда »
Да 1957  парва  е  била  стринката  на  моя  дядо,,,вешта  бячка  Тя  е бесила   котката,  Заштото  Дядо  ми печели  делото  7 години  го  води.  Когато  е бил  на 2 г  умират  майка му  и баща му  отгледан  е  от Чичо си и  вапросната  Стринка  Била  е шаманка.../  бил  е ратай  спал  при  кравите  с  една  кошуля  на гарба  Жени  Се и  Си   тарси  имот  от  Брата  на Баща си  и вапросната  Знахарка  в сада  Садята  казва  присъждам  това  парче  земя  на  младото  семейство  от  фамилния  имот,  Давам  пат  на  младите  дравчета...Мащехата  (  Стринката) почва  да  калне  и  понеже  знае  как  беси   котката... Нашите  почват  да   строят  с  маки  и неволи   Баба ми  си плаща  на   големия  си  брат  за  да  и работи...Отхварли  ли  са я   защото  се Оженила  за  СИРАК  Само  малкя  брат    работи  без  пари и  е  жалостив.!  ех  тези  хора си  отидаха  без  да  виярват  в  Магий ,,,Aс  сащо  сам  сирак  Майка ми  почива  3 месеца  след  раждане то ми  Не  е  трябвало  да  ражда!  проблем  с  белите  кравни  телца.  НЕ  Е Казала на баща ми   /Баща ми  жени  след  1 година    Мащехата  не  ме иска  и  тои  ме  оставя  в  ратцете на  майка си  моята  МАМА  на 56 години  с  5 детца  и  ас  6 на 3 месетца,  Умря  на  89  в  рацете  ми  с  60лв   и  думи те  не  се  бой [sleep]   п.п   това  е 10%  от историята

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #12 -: 9 Януари 2019 02:53:01, Сряда »
Когато човек убие котка, котката кълне...
Баячката е знаела, че котките кълнат и затова е обесила гадинката в двора. Единственият начин да оправиш това е котки да започнат да идват в двора ти (един вид да измолиш тяхната прошка).
Ако искаш да поправиш стореното на мястото където е била обесена животинката застани и дай дума пред себе си и вселената, че ще почиташ котките и няма да им вредиш, след това нахрани няколко улични котки и от тук насетне като видиш котка и кимни леко в знак на почит.
Ако харесваш котки може да си осиновиш някоя, но само ако наистина ги харесваш животинките. Ако не можеш с любов да приемеш котка в дома си и да се грижиш за нея просто не им вреди, тогава е достатъчно да не гониш котки дошли в двора ти, а да им оставяш храна отвън да си хапнат.
Давам ти дума, че направиш ли това животът ти ще се промени. Няма да стане изведнъж, но го направи и наблюдавай как в следващите месеци лека полека ти потръгва и нещата се нареждат в твоя полза.
Ще се радвам ако след време пак ни посетиш и споделиш как си се справил.
Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #13 -: 9 Януари 2019 03:17:02, Сряда »
Соломон  извиняви  сега  видях  поста  ти...четах  че  за  да   се предизвика  дъж,  се   прави  жертво  принушение  след  бесенето  е  Валяло   много  Тогава  са  покривали   кащата  с  недопечени  тухли,  ас  когато  я  открих   за  да  ги  сменя  също  много  валя..Eдно  искам  да  те  попитам  ....Може  ли  магия  та    да  се  самосахранява,  тоест   за  да  си  работи  ти да  си  мислиш  че  няма..  На  всяко  деиствие  има    равно  по  сила противодеистве....  Професионалис   (  Знахарката)  срещу  мен  а  зад  мен  най  добрия  Учителя. 

Неактивен pit

Re: Тарся най добрия Маг
« Отговор #14 -: 9 Януари 2019 03:29:43, Сряда »
Винаги    сам  имал  котки  и  ги  обичам...Мерси  за  съвета Цеци   Сега  разбра     защо    тарся  Учителя!   Ако  не  е тук,  и  само  си лафите,  спирам  да  се  исповядвам..    A  Каде  ли  е ??? [umnik]   Не  може  място    в  което  не   се  задаржат  птици  и  хора  ас  ходя  като  Дракула  там ....Ти  научи  10%  и  вече  ми  желаеш   УСПЕХ  Само  Най  Силния( знаещия  Учителя)  И  Ас  СИРАКА  ще  се  справим... Вече  само  ще ви чета,  дано  го  открия  ас  него или  той мен  Амин.