Автор Тема: Искам най силната магия за любов  (Прочетена 14474 пъти)

Неактивен mnogo.otchaiana

Искам най силната магия за любов
« -: 9 Декември 2018 14:32:07, Неделя »
Здравейте. Търся специалист, който да ми направи много силна магия за любов. Искам вуду

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #1 -: 9 Декември 2018 14:45:57, Неделя »
Скъпа, Много отчаяна, магия за любов НЯМА. Има афродизиаци които могат да накарат един мъж да те пожелае за момента, но да те обикне не.
А и ти би ли искала мъжът с който си да е с теб не защото те обича, а защото е под влияние на магия? Нещо като кукла на конци?!
И друг въпрос. Ти би ли искала някой когото не обичаш да постъпи така с теб? Да те направи своя с магия?
Основен закон в магията е "Не вреди!". И се радвам, че няма действаща магия за любов, защото това си е насилие над личността.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен mnogo.otchaiana

Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #2 -: 9 Декември 2018 17:19:29, Неделя »
Благодаря за отговора.

Неактивен Saint_Brigid

Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #3 -: 9 Декември 2018 17:42:38, Неделя »
Здравей, позволявам си да изкажа мнението си, което не е искано,но.. явно сме в една ситуация и аз съм ''много отчаяна'' и изчетох доста неща.. Остави моралната гледна точка,която всеки ще ти намила.. Последствията могат да бъдат много,много опасни. Наясно съм, че в момента не мислиш трезво, позволих си да се намеря като човек, който също е мислил за връщане на ''любимия''чрез магия, но освен, че не е редно е и опасно. Поинтересувай се малко има достатъчно в интернет за тези неща, понякога ''магията'' ти дава човека, който искаш, но ти отнема друго. В най- лошия случай, може да ти отнеме човека след години, когато си мислиш, че всичко е наред. Има много истории на хора правили магия.
Спомням си една жена, която разказа, че е направила магия на мъжа си- всичко точно.. Първо дете- всичко точно, второ дете - болно. От там мъжа и си хваща дрипите, заминава в чужбина и тя остава сама с 2те деца, едното от които тежко болно и е на легло.
Аз съм на мнение, че щом векове наред се е съхранила ''магията'', значи не е зло и ни помага да изградим живота си такъв какъвто го искаме и да получим това, което искаме, НО НЕ на всяка цена. Разбирам те, прекрасно какво ти е. Аз вече 2 месеца не мога да се оправя от една връзка, но ... за какво ми е да го върна ''насилствено'' чрез магия, като нога да си го върна и като му рева на вратата от сутрин до вечер, но пак не е оферта.
Замисли се ти сама за себе си, ако си го върнеш и знаеш как си си го върнала, ТИ как ще се чувстваш? Спокойна ли ще си? Няма ли да мислиш от сутрин до вечер ''ами кога ще отмине ефекта''? Щастлива ли ще бъдеш?
Пак казвам разбирам те напълно. И аз има човек, който не мога да забравя, страдам много, искам го обратно, но единственото, което ще направя е да опитвам да говорим, да се виждаме и да изградим всичко от начало.
Ако искаш разкажи повече за случая.. сигурна съм, че всички бихме ти помогнали... разбира се не по начина, по който ти се иска на теб, но повярвай ми един ден сама ще осъзнаеш, че сме били прави.
Прегръщам те, ако искаш продължи темата, излей си каквото имаш, ще си поговорим, ще обменим опит, съвети.. мисля, че и за двете ще е полезно  [ok]
В училището на живота няма почивни дни...

Неактивен mnogo.otchaiana

Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #4 -: 9 Декември 2018 18:44:02, Неделя »
Мила Saint_Brigid, ние с него още поддържаме взаимоотношения. Аз усещам че той има още чувства към мен. В това съм абсолютно сигурна. Затова го искам обратно.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #5 -: 9 Декември 2018 18:49:47, Неделя »
Аз усещам че той има още чувства към мен. В това съм абсолютно сигурна. Затова го искам обратно.
Ами върни си го с промяна в своето поведение и с чара си. Ако има чувства към теб не ти трябва магия.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Saint_Brigid

Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #6 -: 9 Декември 2018 19:14:30, Неделя »
Мила Saint_Brigid, ние с него още поддържаме взаимоотношения. Аз усещам че той има още чувства към мен. В това съм абсолютно сигурна. Затова го искам обратно.
Аз също  смятам, че ''моя човек'' има чувства към мен, точно за това и страдам, но както казах - разговор, среща би свършила много по добра работа от едни пари хвърлени на вятъра и обременен за в бъдеще живот! Успех!
А аз отивам да си събирам моите парчетии... За теб все още има шанс! [victory]
В училището на живота няма почивни дни...

asa

  • Гост
Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #7 -: 9 Декември 2018 19:54:59, Неделя »
Аз усещам че той има още чувства към мен. В това съм абсолютно сигурна. Затова го искам обратно.
Ами върни си го с промяна в своето поведение и с чара си. Ако има чувства към теб не ти трябва магия.
Нещо, което е било счупено веднъж може да се залепи, и да изкара много време отново, но сто процента ще се счупи някъде в бъдещето. И тогава ще заболи много повече от първият път. Това са все пак мои лични наблюдения  :)  Любовна магия базирана на енергиен вампиризъм и безмислена, опасна и не носи ползи на никого. Но направена от вещ маг действа безотказно.  :)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #8 -: 9 Декември 2018 20:07:13, Неделя »
Любовна магия базирана на енергиен вампиризъм и безмислена, опасна и не носи ползи на никого. Но направена от вещ маг действа безотказно.  :)
Няма любовна магия както вече писах. Не можеш да вмениш чувства у някого освен ако не е психически лабилен.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

asa

  • Гост
Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #9 -: 9 Декември 2018 23:26:19, Неделя »
Любовна магия базирана на енергиен вампиризъм и безмислена, опасна и не носи ползи на никого. Но направена от вещ маг действа безотказно.  :)
Няма любовна магия както вече писах. Не можеш да вмениш чувства у някого освен ако не е психически лабилен.
Може да вмениш чувства, чрез психологически шантаж и някой друг изтънчен способ.Въпрос на желание време и ресурс. Всеки има праг на психиката,която може да бъде пречупена, дори и най-хард индивид може да бъде манипулиран, шантажиран и моделиран. Интересно ми е друго. Може ли да се програмира ситуация в следният казус. Лицето А иска да срещне мечтаната половинка, но въпреки хилядите му опити удря на греда в продължение на дълго време. Чисто математически и статистически, някъде по света би трябвало да съществуват хиляди подходящи партньори за него, но поради лош късмет или нещо друго той не може да я срещне. Та въпроса ми е какъв способ би помогнал на да изпрограмира ситуация за среща с желаната Б. Вероятно отново ментално програмиране? Любовен амулет би ли помогнал в такава ситуация?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #10 -: 9 Декември 2018 23:51:49, Неделя »
Ако лицето А след куп опити не е намерило половинката си Б, то лицето А е вдигнало много летвата...  [taunt]
Сега сериозно... Когато аз си търсех половинка освен, че направих програмиране (без да конкретизирам даден човек) започнах и да действам. Т.е. след програмирането задължително си трябва действие. Моите действия се сведоха до това да спра да спя по диагонал на леглото и да направя място на очакваната половинка. Поопразних и част от гардероба да си има място за дрехите. И започнах да работя над себе си. Последното го сведох до там да съм ведра и усмихната и на работа и у дома. И нямаше и месец мисля и се оказа, че един от клиентите ми (работех в магазин) който познавам от близо 3 години ме харесва. В първият момент не бях особено очарована... Той тих, кротък, а аз съм вихронрава и шумна, но пък реших, че една авантюра няма да ми се отрази зле. И уж авантюра пък сме заедно вече 10 години и не бих го заменила за никой друг.
Е... Докато се напаснем трябваха много компромиси и от двете страни, но се получи.
На сегашното поколение проблема му е, че нещо не им се правят компромиси и нямат търпение. В момента в който нещо не се разберат с половинката си и се разделят точно защото никой не е склонен на компромиси.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

asa

  • Гост
Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #11 -: 10 Декември 2018 21:44:16, Понеделник »
Ако лицето А след куп опити не е намерило половинката си Б, то лицето А е вдигнало много летвата...  [taunt]
Сега сериозно... Когато аз си търсех половинка освен, че направих програмиране (без да конкретизирам даден човек) започнах и да действам. Т.е. след програмирането задължително си трябва действие. Моите действия се сведоха до това да спра да спя по диагонал на леглото и да направя място на очакваната половинка. Поопразних и част от гардероба да си има място за дрехите. И започнах да работя над себе си. Последното го сведох до там да съм ведра и усмихната и на работа и у дома. И нямаше и месец мисля и се оказа, че един от клиентите ми (работех в магазин) който познавам от близо 3 години ме харесва. В първият момент не бях особено очарована... Той тих, кротък, а аз съм вихронрава и шумна, но пък реших, че една авантюра няма да ми се отрази зле. И уж авантюра пък сме заедно вече 10 години и не бих го заменила за никой друг.
Е... Докато се напаснем трябваха много компромиси и от двете страни, но се получи.
На сегашното поколение проблема му е, че нещо не им се правят компромиси и нямат търпение. В момента в който нещо не се разберат с половинката си и се разделят точно защото никой не е склонен на компромиси.
Да хипотезата за летвата е вярна. Но все пак А си има стойност и да се сключи сделка много под пазара е най-малкото несправедливо.  [yu] [yu]

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #12 -: 10 Декември 2018 21:55:35, Понеделник »
Но все пак А си има стойност и да се сключи сделка много под пазара е най-малкото несправедливо.
Според мен си трябва компромиси и от двете страни.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #13 -: 11 Декември 2018 12:42:06, Вторник »
Ако лицето А след куп опити не е намерило половинката си Б, то лицето А е вдигнало много летвата...  [taunt]
Сега сериозно... Когато аз си търсех половинка освен, че направих програмиране (без да конкретизирам даден човек) започнах и да действам. Т.е. след програмирането задължително си трябва действие. Моите действия се сведоха до това да спра да спя по диагонал на леглото и да направя място на очакваната половинка. Поопразних и част от гардероба да си има място за дрехите. И започнах да работя над себе си. Последното го сведох до там да съм ведра и усмихната и на работа и у дома. И нямаше и месец мисля и се оказа, че един от клиентите ми (работех в магазин) който познавам от близо 3 години ме харесва. В първият момент не бях особено очарована... Той тих, кротък, а аз съм вихронрава и шумна, но пък реших, че една авантюра няма да ми се отрази зле. И уж авантюра пък сме заедно вече 10 години и не бих го заменила за никой друг.
Е... Докато се напаснем трябваха много компромиси и от двете страни, но се получи.
На сегашното поколение проблема му е, че нещо не им се правят компромиси и нямат търпение. В момента в който нещо не се разберат с половинката си и се разделят точно защото никой не е склонен на компромиси.
На сегашното поколение според мен проблема му е липсата на ценности и западното влияние(по скоро криворазбраното такова).
THE WORLD IS MINE!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Искам най силната магия за любов
« Отговор #14 -: 12 Декември 2018 06:06:22, Сряда »
Има млади хора с изградена ценностна система, но са малко за съжаление. Покрай криворазбраната ни демокрация обществото стана консуматорско и сега те гледат не колко си умен, добър и човечен, а колко си богат и какви връзки имаш. Отделно младите не искат да полагат усилия, а чакат всичко да им дойде на готово и по възможност добре опаковано. Съответно при първият проблем в една връзка ( а то проблеми винаги се появяват) предпочитат вместо да положат усилия да го решат, да се разделят.
Напоследък се нагледах на млади жени дето поживяла с един - родила му дете, после поживяла с друг - родила и на него и сега с трети и бременна и от него... А една такава се питаше защо първия не искал да си я прибере обратно, ми тя нали му признала, че много сгрешила като го зарязала и родила от друг?! И понеже съм директна я питам съгласна ли ще е тоя първия да я прибере отново, но да и връчи и едно дете което е направил на друга и да си ги гледат трички? Отговорът беше "Ама от къде на къде ще гледам чуждо дете?", аз пък съответно питах "Ами, кифло, той защо тогава да гледа детето дето си родила от друг?" и кифлата се разсърди... И въпросните кифли дето на всеки му цвъкат по едно дете, иначе хитри... Деца раждат само на мъже с повечко пари, че да имат после от къде да дърпат...
Което ме подсеща, че наскоро коментираме темата за консуматорското ни общество и комерсиалните кифли и син ми ми казва, че те за това още няма сериозна приятелка. Едната го харесвала, но искала гадже с Ауди пък той си купи Пасат, другата го зарязала защото той все бил на работа и вечер често уморен, третата го питала ако заживеят заедно аз и баща му щели ли сме да им купим къща... И като го слушах и ме втресе... И все пак има и млади хора за свят и не губя надежда...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен