Автор Тема: Обсебване или Магия?  (Прочетена 18051 пъти)

Неактивен Saint_Brigid

Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #15 -: 9 Декември 2018 21:52:55, Неделя »
а от това той какво мисли и чувства, защото той отказва да говори с мен и да ми обясни защо стигнахме до тук.
Ама как да ти обясни? Искаш да ти признае, че е женкар и използвач ли? Е няма да си признае...
Ами да ...примерно... въпреки, че ... за женкар...не съм много сигурна. Преди мен дълго време е бил сам... а с мен сексуално не е имал контакт. Бяхме се разбрали, че ще го караме спокойно и ще се опознаваме бавно ...
В училището на живота няма почивни дни...

Неактивен Saint_Brigid

Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #16 -: 9 Декември 2018 21:55:39, Неделя »
Извинявай за многото въпроси ... но след като не получавам отговор от него ги търся по алтернативен начин...
В училището на живота няма почивни дни...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #17 -: 9 Декември 2018 22:38:23, Неделя »
а с мен сексуално не е имал контакт. Бяхме се разбрали, че ще го караме спокойно и ще се опознаваме бавно ...
Според картите е женкар. А щом не сте стигнали до интимност просто е сметнал, че не си му изгодна и е прекратил връзката. Това пъй би трябвало да помогне на теб да го преодолееш по-бързо.
Има толкова интересни неща за правене от това да ревеш по някой идиот който не те заслужава.
И защо ти е да ти каже защо и как сте стигнали до тук? Това няма да промени нещата. И не търси вината в себе си. Ти нямаш вина, че той е лабилен психически.
Пак те питам... Ти искаш ли някой лабилен който не може да вземе живота си в ръце за партньор? Защото аз си мисля, че по-би ти подхождал мъж който знае какво иска и как да го постигне и който ще ти бъде равностоен партньор и ще можеш да разчиташ на него.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Saint_Brigid

Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #18 -: 10 Декември 2018 09:20:47, Понеделник »
Цитат
а Пак те питам... Ти искаш ли някой лабилен който не може да вземе живота си в ръце за партньор? Защото аз си мисля, че по-би ти подхождал мъж който знае какво иска и как да го постигне и който ще ти бъде равностоен партньор и ще можеш да разчиташ на него
Цитат



Май не е ок да си разкажа целия живот във форума, но аз съм с онова старомодното мислене как трябва двама души да остареят заедно.. зад гърба си имам куп провалени връзки от години ... вече не мога и не искам да се ''провалям''. Този човек беше обобщен вариант на всичко хубаво от предишните ми партньори (поне в моите очи). Не бързах да се доверя, не прибързвах с нищо, оставих го той да води връзката ни и той да предприема крачките, нито съм го натискала за нещо, нито съм искала нещо по различно от любов и внимание. Нито са ме интересували парите му, нито нищо - само внимание. Чух доста неща, направи също доста за мен. Нещото, което ме накара да се отпусна и да му имам доверие и да си призная чувствата беше, че нямаше гръмки изказвания, не е типичен сваляч с банални реплики колко са ми красиви очите... той просто тихичко правеше планове за общо бъдеще.. това + съчетението, че много го харесвах, прекарвах си супер добре с него ме доведе до тази ситуация, в която не искам никой друг .... само за него мисля... опитах да излизам с други, да го преодолея... не се получава. Аз излизам с друг и постоянно съм на телефона с мисълта ''Дано да пише'' и се увличам и не осъзнавам, че започвам да говоря за него на човек, с който съм излязла с цел да се опознаем, пък дано да излезе нещо и да го забравя тоя ''незабравимия''.
Не знам какво ми става, наистина не знам, не мога да се позная .. Не искам да страдам, не ми харесва, не ми ок, опитвам се да го променя, но не мога ... не знам защо така се е забил в съзнанието ми .... Имам нужда да го виждам и да съм с него. Както казах - мисля да го помоля за услуга днес .... Но страшно много се притеснявам как ще реагира... защото ако откаже ще е нов удар за мен и съответно нов епизод на жестока депресия от моя страна ...
В училището на живота няма почивни дни...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #19 -: 10 Декември 2018 11:18:11, Понеделник »
мисля да го помоля за услуга днес .... Но страшно много се притеснявам как ще реагира... защото ако откаже ще е нов удар за мен и съответно нов епизод на жестока депресия от моя страна ...
Ами помоли го и ако ти откаже поне ще си сигурна, че трябва да го забравиш.
А когато решиш да излезеш с друг в никакъв случай не говори на другия за бивши любими.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Saint_Brigid

Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #20 -: 10 Декември 2018 15:59:17, Понеделник »
мисля да го помоля за услуга днес .... Но страшно много се притеснявам как ще реагира... защото ако откаже ще е нов удар за мен и съответно нов епизод на жестока депресия от моя страна ...
Ами помоли го и ако ти откаже поне ще си сигурна, че трябва да го забравиш.
А когато решиш да излезеш с друг в никакъв случай не говори на другия за бивши любими.
Помолих го, прие, свърши работа. За времето, в което бяхме заедно поддържахме нормален тон на разговор, нищо за отношенията ни, но поне не се гледахме като куче и котка. Мисля, че добре мина
А относно новите и старите- наясно съм, че не трябва да говоря, но не мога само той ми е в главата ...  за това се отказах от срещите докато не го преодолея. Опитах чрез други, видях, че не става и се отказах.
Знам, че ще прозвуча глупаво и ще бъда упрекната, но макар и да го наречем ''работна среда'' факта, че се отзова и че се видяхме в момента ме кара да се усмихвам и да съм Н-ти пъти по спокойна. Най-малкото постигнах си целта  [taunt]
В училището на живота няма почивни дни...

Неактивен Saint_Brigid

Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #21 -: 15 Май 2019 00:51:53, Сряда »
Здравейте отново,
За да не отварям нова тема ще си ползвам старата.. Сигурно ще ви стана досадна, но наистина тук се случва нещо и имам нужда от помощ. 6 месеца по-късно отношенията ми с господина, за който питах все така са на проиливи и отливи. Няколко пъти се разделяме и спирахме контакт и след  седмица - месец - два все някой се появяваше в живота на другия. Не можем и не можем да излезем от животите си. Не можем да я прекъснем тази енергийна връзка и това е. Държат ни "чувства" един към друг. Искам да попитам по запознатите на какво се дължи това непрестанно въртене в този омагьосан кръг? Никой от нас не може да си продължи живота без другия, а в същото време като сме заедно и си създаваме негативни емоции и страдаме! Какво да правя?
В училището на живота няма почивни дни...

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #22 -: 15 Май 2019 02:29:22, Сряда »
Просто е решението, мила - пусни го на свобода, за да освободиш и себе си от все по-задълбочаващото се у теб маниакално обсебване, в което си се вкопчила като пиявица и което с огромни усилия поддържаш... Спри да си съчиняваш сюжети и да си въобразяваш разни неща, които и ти самата знаеш, че не са реални... Спри да вярваш в "любовта" между вас, защото тези чувства, които ти изпитваш, са в пъти по-близо до омразата, отколкото до любовта. Нищо не ви "държи" един към друг! Няма направена магия, няма и любов...
Не знам дали продължаваш да дълбаеш, защото тайно се надяваш да се случи чудо и вие да бъдете заедно или просто защото до толкова си свикнала с чувството на отчаяние, че би ти коствало по-големи усилия да се освободиш от него, отколкото да го поддържаш и то вече се е срастнало с теб... Знам обаче, че е крайно вредно за теб да живееш в илюзия за магия, която не е направена и любов, която не изпитваш.
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Saint_Brigid

Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #23 -: 15 Май 2019 14:02:37, Сряда »
Просто е решението, мила - пусни го на свобода, за да освободиш и себе си от все по-задълбочаващото се у теб маниакално обсебване, в което си се вкопчила като пиявица и което с огромни усилия поддържаш... Спри да си съчиняваш сюжети и да си въобразяваш разни неща, които и ти самата знаеш, че не са реални... Спри да вярваш в "любовта" между вас, защото тези чувства, които ти изпитваш, са в пъти по-близо до омразата, отколкото до любовта. Нищо не ви "държи" един към друг! Няма направена магия, няма и любов...
Не знам дали продължаваш да дълбаеш, защото тайно се надяваш да се случи чудо и вие да бъдете заедно или просто защото до толкова си свикнала с чувството на отчаяние, че би ти коствало по-големи усилия да се освободиш от него, отколкото да го поддържаш и то вече се е срастнало с теб... Знам обаче, че е крайно вредно за теб да живееш в илюзия за магия, която не е направена и любов, която не изпитваш.

В последния си пост някъде да видяхте да споменавам МАГИЯ ? Отказала съм се от този човек .. От месеци ме търси само той..
Явно не бях правилно разбрана ... А тъпо ''насолена''.. Благодаря все пак за отделеното време за да отговорите на поста ми..

В училището на живота няма почивни дни...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #24 -: 15 Май 2019 17:37:30, Сряда »
Един мъж може да продължава да те търси, защото му е било хубаво с теб и между две връзки предпочита познатото което му харесва пред непознатото което крие риск. Не позволявай на този мъж да те използва по този начин и просто спри да се виждаш с него.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #25 -: 15 Май 2019 17:57:19, Сряда »
Един мъж може да продължава да те търси, защото му е било хубаво с теб и между две връзки предпочита познатото което му харесва пред непознатото което крие риск.

Това не важи ли със същата тежест и за жените [umnik] Така де, мисля, че това са дупки в психиката които не питат за пол. Иначе в допълнение мога да кажа, че мъж на място няма да бяга от риска, премерен разбира се...
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Saint_Brigid

Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #26 -: 15 Май 2019 18:22:52, Сряда »
'Що го ударихме на психика не знам.. Благодаря за отделеното време! Друго исках да разбера, но уви няма да е днес, не тук и не сега!
В училището на живота няма почивни дни...

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #27 -: 15 Май 2019 18:29:04, Сряда »
'Що го ударихме на психика не знам

'Щото тя е в основата на това да контролираме поведението си...
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #28 -: 15 Май 2019 19:06:17, Сряда »
Ъм... обърках се...  [umnik]
От месеци ме търси само той.. Явно не бях правилно разбрана ...
Няколко пъти се разделяме и спирахме контакт и след  седмица - месец - два все някой се появяваше в живота на другия. Не можем и не можем да излезем от животите си. Не можем да я прекъснем тази енергийна връзка и това е. Държат ни "чувства" един към друг.
Като за начало, за да бъдеш добре разбрана, ще е хубаво да се придържаш към една и съща версия за ситуацията... От нас ясновидство ли очакваш да приложим, за да разберем какво се е случило?  [taunt]

А тъпо ''насолена''.. 
Ако ми посочиш и цитати в поста ми, които са те накарали да се чувстваш "насолена"...?

'Що го ударихме на психика не знам.. Благодаря за отделеното време! Друго исках да разбера, но уви няма да е днес, не тук и не сега!
Какво точно искаш да разбереш? Аз видях един-единствен въпрос в твоя пост: "Какво да правя?", на който аз и Цеци_Вихронрав ти отговорихме, всяка със своето мнение... Какво още искаш да чуеш от нас?

Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Saint_Brigid

Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #29 -: 16 Май 2019 18:37:57, Четвъртък »
Нищо не искам да чуя от вас! За психиката ходя на психолог, тук се надявах на друг вид помощ.. Относно версиите, не че се се разминават, а това продължава 9 месеца. От март до сега само той ме търси.. Отказах се от всичко. Попитах го той как се чувства и каза, че не му е добре без мен, но както казах за тези нещо и куп други ходя на психолог. Благодаря за отделеното време.
В училището на живота няма почивни дни...