Автор Тема: Обсебване или Магия?  (Прочетена 18145 пъти)

Неактивен Astaroth

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 305
  • Total likes: 95
  • Karma: +45/-0
    • Профил
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #30 -: 16 Май 2019 19:22:40, Четвъртък »
Нищо не искам да чуя от вас!
тук се надявах на друг вид помощ..

Хем нищо не искаш да чуваш от аудиторията тук, хем търсиш помощта на хората от форума [shok] ... Почва да става комично! 
"Именно защото не търси признание, то не може да му се отнеме..."

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #31 -: 16 Май 2019 20:46:44, Четвъртък »
Нищо не искам да чуя от вас! За психиката ходя на психолог, тук се надявах на друг вид помощ..
Аз, без да съм ясновидец, се сещам какъв вид помощ имаш предвид...май няма да стане тука... :)
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #32 -: 16 Май 2019 21:11:11, Четвъртък »
тук се надявах на друг вид помощ..
Аз, понеже нито съм умна и досетлива като Соломон, нито съм толкова голяма ясновидка, не можах по никакъв начин да разбера каква помощ очакваш да ти дадем... Би ли била така добра да обясниш така, че и простичка блондинка като мен да те разбере?
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Обсебване или Магия?
« Отговор #33 -: 16 Май 2019 22:48:00, Четвъртък »
Saint_Brigid, извини грубостта на колегите, но те са млади, импулсивни и пишат каквото мислят...Какъв отговор искаш? От постати разбрах, че се чудиш защо продължавате да се търсите и това любов ли е. Ами не - не е любов поне от страна на мъжа. Ти продължаваш да се надяваш, че нещата между вас ще се полуат защото той от време на време те търси, но...
Сега ще ти прозвуча грубо и ще те заболи, но по-добре да видиш истината със време и да я преболееш отколкото да страдаш години наред. казвам го от позиция на опита и с цялата си отговорност заявявам, че това е истината.
Мъжете (повечето и конкретно тоя за когото питаш) са идиоти, Тоя кретен те търси защото е ама много наясно с чувствата ти към него и си знае, че си му вързана. Демек, той ще си хойка, ще прави каквото иска и когато те пожелае ти ще го приемеш с отворени обятия...
Отделно не зная защо, но всички мъже си мислят, че щом веднъж са били със дадена жена тя до живот е длъжна да не им отказва. И недай боже да им откаже придобиват телешка физиономия и питат тъпо "Ама ти ко са прайш сега? Нали сме били заедно? Къв е проблема?" . Някой питат малко по-културно, но смисъла е същият.
Ако съм сгрешила ме поправи и ми обясни какво точно искаш да знаеш и ще опитам да ти отговоря.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен