Автор Тема: Дневник на herox  (Прочетена 7846 пъти)

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Дневник на herox
« -: 3 Октомври 2018 21:26:10, Сряда »
Така на кратко за мен.Нов съм в света на магията и още по нов във форума.Започнах с медитации преди около 3 месеца.Не след дълго започнах да се интересувам силно и от магия.Всъщност доста от малък имам интерес към магията и окултизма,но изглежда съм бил напълно заблуден,че това е дарба с която се раждат малцина.Но да се върна към практиката.Постиженията за сега са,че по време на медитация абсолютно съм способен да спра мислите си изцяло.Прочетох в една книга за уика,упражнения за отваряне на чакрите,та от тогава ги правя при всяка медитация,бива ме с визуализациите.Всеки път щом правя медитация с отваряне на чакри,ги усещам и на физическо ниво и 7-те.Друг успех който имам е пак от едно упражнение което прочетох във въпросната книга,създаване на нещо като енергиино топче.Докато медитирам,примерно на 15-20 минута от започването на медитацията,си приближавам дланите малко по малко и на около 30см растояние на една от друга длани,усещам нещо като балон между тях.Колкото повече ги приближавам ръцете толкова по ''гъста'' става материята/енергията между тях,направо се едно натискам балон между ръцете си.Така го оприличавам поне аз.Другият интересен за мене ефект е,че когато събера ръцете на 15-20 см успоредни една от друга (пак по време на медитация и същото упражнение) усещам,че някак си дясната ми длан отдава енергия а по лявата се получават леки иглички или гъдел бих го нарекъл също.
Единствената ми магия която правих беше сигил преди около 2 седмици/Желанието ми беше да започна да се занимавам със  спорт отново.Е преди няколко дни беше и първата ми тренировка.Вярно в домашна обстановка само,но все още имам лека мускулна треска.Лично аз го считам за успех,тъй като последният път в който бях в залата и изобщо тренировка като цяло беше в средата на януари....Стратегията ми е да работя с някакви подобни лесно постижими желания в началото,тъй като смятам,че именно те са идеални да се убедя,че магията ми работи.
Вторият сигил ще го направя още тая вечер или утре и ще пиша отново.

THE WORLD IS MINE!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневник на herox
« Отговор #1 -: 5 Октомври 2018 21:44:57, Петък »
Правилно си се ориентирал да започнеш първо с медитация и упражнение с енергийна топка, :)
Би ли описал като направиш сигъла как го зареждаш и и изобщо как протича самото програмиране на желанието?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Re: Дневник на herox
« Отговор #2 -: 6 Октомври 2018 17:28:11, Събота »
Зареждането го правя през 3(три) процеса.
1.Взиране.Взирам се в самият сигил за около 1-2 минути,после го поставям пред монитора на лаптопа ми,като зад него има бял фон и пак се взирам за около 1-2 минути.Целта е тука,да ми остави хубав отпечатък в съзнанието ми,като затворя очи.
2.Медитация.Медитацията е втората стъпка.Пак от една книга този път на Фил Хайн-Сгъстен Хаос,съм си изградил така наречен ''астрален храм'',който за мен е място в съзнанието ми в което да правя магии ритуали...та така медитирам,че съм в този храм и на олтара стой сигилът който свети ярко,че дори към края става в пламъци.
3.Зареждане.Зареждането е и последната стъпка и точно в края на медитацията след като приключа с храма,зареждам сигилът като създавам енергиината топка и я насочвам към него.След това го държа и за малко и между двете си ръце.
В общи линии това е,на този етап така го правя.За днеска съм приготвил два сигила,като ще изстрелям поне единия още довечера  [yes] .
THE WORLD IS MINE!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневник на herox
« Отговор #3 -: 6 Октомври 2018 19:20:40, Събота »
Добре се справяш. :)
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Re: Дневник на herox
« Отговор #4 -: 8 Октомври 2018 19:52:19, Понеделник »
Добре се справяш. :)
Благодаря ти.Мнението ТИ има доста тежест за мен!
Преди два дни направих пак сигил магия.В понеделник (днес) ми предстоеше изпит за една клалификация,без която ми е невъзможно да работя на новият обект в работата която работя.Та,направих сигила ден два по рано и го оставих малко да престои.Преди два дни,го заредих,пак по същия метод.Взиране,медитация,зареждане и накрая изтрелване.
Начините за постигане на целта бяха учене.Учих единствено и само вчера и то не с 100% отдаденост.Доста беше материала за учене и от общо 18 раздела,като 3 въобще не ги погледнах.Днеска от 50 въпроса с възможни 4 отговора от които само един верен,ми се паднаха 6-7 тотално непознати,въпроси.Резултата е нито една допусната грешка.Вярвах,че ще го взема на 70-80% бях сигурен,ама без грешка даже не ми е и минавало през ума,че ще успея  [yahoo]
THE WORLD IS MINE!

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Re: Дневник на herox
« Отговор #5 -: 8 Октомври 2018 19:54:47, Понеделник »
Забравих да кажа,изпита беше на английски.Английският ми е на прилично ниво,но съвсем не и перфектно.Приключих първи,преди всички останали,от общо 15 човека.

THE WORLD IS MINE!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневник на herox
« Отговор #6 -: 9 Октомври 2018 08:21:31, Вторник »
Със сигилите се справяш перфектно! Но сигилите отнемат време. Мини на горно ниво и пробвай със визуализация и изстрелване.
Соломон е описал доста подробно как става тук:
https://www.magiata.info/index.php/topic,2016.msg44180/topicseen.html#new
Идеята е с времето да се научиш да програмираш ситуациите мигновено, бе да губиш време.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Re: Дневник на herox
« Отговор #7 -: 9 Октомври 2018 14:33:21, Вторник »
Със сигилите се справяш перфектно! Но сигилите отнемат време. Мини на горно ниво и пробвай със визуализация и изстрелване.
Соломон е описал доста подробно как става тук:
https://www.magiata.info/index.php/topic,2016.msg44180/topicseen.html#new
Идеята е с времето да се научиш да програмираш ситуациите мигновено, бе да губиш време.
Благодаря ти Цеци_Вихронрав!Сянката ми даде достъп до практикумите наскоро.Изчетох повечето там.И менталната магия я чувствам като моето,но също чувствам,че ми е далече на тоя етап контролирането и успеха към нея.Което не означава,че не трябва да практикувам,но ми се струва,че може би ритуалите и практиките като БОЕ-до и НЛП са по подходящи като за тепърва прохождащ в магията.И конкретно темата на Соломон "Метод за програмиране на ситуация" ми звучи като ментална магия или поне доста близко до нея.Така ли е?
Съгласна ли си или имаш друг план,за първите стъпки на практиката на начинаещият?Виждам,че модераторите тука сте на светлинни години по-запознати и практици от мен,така че мненията ВИ са с голяма тежест за мен.  :::)
THE WORLD IS MINE!

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Дневник на herox
« Отговор #8 -: 9 Октомври 2018 14:44:00, Вторник »
И конкретно темата на Соломон "Метод за програмиране на ситуация" ми звучи като ментална магия или поне доста близко до нея.Така ли е?
Съгласна ли си или имаш друг план,за първите стъпки на практиката на начинаещият?
Всичко (почти всичко) тук във форума е ментална магия т.е. магия извършвана без ритуали и др. помощни средства. Според мен, Хаос магията е доста добра начална точка за този, който иска да изучи състоянията на съзнанието и основните принципи в магията...
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен herox

  • Специален достъп
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 68
  • Total likes: 0
  • Karma: +9/-0
    • Профил
Re: Дневник на herox
« Отговор #9 -: 9 Октомври 2018 17:26:42, Вторник »
И конкретно темата на Соломон "Метод за програмиране на ситуация" ми звучи като ментална магия или поне доста близко до нея.Така ли е?
Съгласна ли си или имаш друг план,за първите стъпки на практиката на начинаещият?
Всичко (почти всичко) тук във форума е ментална магия т.е. магия извършвана без ритуали и др. помощни средства. Според мен, Хаос магията е доста добра начална точка за този, който иска да изучи състоянията на съзнанието и основните принципи в магията...
И аз така го усещам Соломон.Точно за това и започнах именно с хаос магията.Допадат ми и самите принципи на хаоса.Все още ми е мътно някакво транса и всичко за транса.В смисъл не го контролирам още.Ама само с четене не става.Практикувам и методът Силва.За достигане на алфа състояние на умът.Мисля,че ми е от полза като за тоя етап.Ама практиката му е цаката,като за примера дето Сянката беше дал някъде из форума.За човек които живее в планината и човек които е чел много книжки за оцеляване в планината и шансовете им на двамата за оцеляване в планината и по големият на живеещият там.
THE WORLD IS MINE!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Дневник на herox
« Отговор #10 -: 9 Октомври 2018 17:43:30, Вторник »
Все още ми е мътно някакво транса и всичко за транса.В смисъл не го контролирам още.

Започни с медитация.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен