Автор Тема: Бар "Хаос от слънчева магия"  (Прочетена 6559 пъти)

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 5625
    • Профил
Бар "Хаос от слънчева магия"
« -: 19 Април 2018 20:50:01, Четвъртък »
Таковата, попаднах на едни татуировки... Определено им трябва да получат доза магия, за да ги бъде...  [wizard]

Ето за какво иде реч... Малко откачено-тъжно-ужасени вълци (първият вълк със сигурност е видял татуировчика и предвидил плановете му за татуировката, защото е докарал правилната физиономия за реакция към външния си вид) и нещо, което би трябвало да е пума, но мяза повече на китайски дракон след запой... А си мислех, че аз рисувам зле...  [umnik]

П.П. Само не мога да реша да се смея ли на татуировките или да съжалявам гордите им собственици...  [wacko] 

П.П. 2 - Клик върху снимките ще ги увеличи.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 9305
    • Профил
Re: Бар "Татуировки - менте се нуждаят от магия"
« Отговор #1 -: 19 Април 2018 21:10:04, Четвъртък »
Аз познавам магьосник който успешно се справя с такива грозни татоировки и не само го познавам, но ми е и кръв...

"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Global Moderator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #2 -: 19 Април 2018 21:10:48, Четвъртък »
Ето още...
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Global Moderator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #3 -: 19 Април 2018 21:12:09, Четвъртък »
И още...

Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Global Moderator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #4 -: 19 Април 2018 21:12:54, Четвъртък »
Ето и един вълк който си струва...

Последен

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #5 -: 19 Април 2018 21:29:15, Четвъртък »
Цеци, значи да го призоваваме, че намерих доста народ с татуировки, които определено си имаха нужда от магически ремонт...  [wizard]

По между тях намерих и 2 животинки, хванати в кадър, които имат подходящи за случая физиономии...

Първата е на котка, хапваща незаконно торта и установила, че е заловена на местопрестъплението, а втората е на куче, явно изненадано от това, че изобщо някой се е навил да го снима...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #6 -: 1 Май 2018 07:06:08, Вторник »
Добро утро и честит 1 май... Денят се очертава хубав и... Работен... Нека денят да е стартиращ с кафе... Докато таласъмите от Бара пак не са тръчнали на някъде... Кафето - по избор...

Освен това е време да се зачестити официално Вещерската Котка Чери на Цеци... С пожелания да не отваря много работа... И още по-официална молба за снимка... Котките, таковата, особено черните, трябва да бъдат показвани... На магия било...  [wizard]

Неактивен Solomon

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 1187
    • Профил
« Отговор #7 -: 1 Май 2018 09:36:54, Вторник »
 [wizard]
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен listentothewild

• Практици
  • Hero Member
  • Публикации: 983
    • Профил
« Отговор #8 -: 1 Май 2018 14:06:19, Вторник »
Честит 1 май!  [yu]
Да пия едно кафе с вас, да си почина малко в Деня на труда и да видя какво съм пропуснала.  ;)

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #9 -: 2 Май 2018 09:32:05, Сряда »
Сега остана само Цеци и Последен да се появят...  [wizard]

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Global Moderator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #10 -: 2 Май 2018 20:54:36, Сряда »
Чувам, че ви е домъчняло нещо...  ;)
Сянка ми се изпонакара за отсъствията, ама имам куп извинения.  >:D
Първото е нова работа. Вече съм експедитор в Савимекс или както колежката казва, ние сме от докерската бригада.  ;D Общо взето ако не пиша стокови и складови разписки товаря или разтоварвам камиони. И на седмица изписвам по два химикала. Като ученичка не съм писала толкова много... Направо е ужас, но пък... На работното ми място цари такъв хаос, ако не окъснеят с хляба, ще има авария и всичко се иска за вчера и аз съм в центъра на всичкия този хаос и се чувствам като Кралицата НА ХАОСА и е прекрасно. Вярно, че след работа съм гроги и мога единствено да спя, но е хубаво.
Другото ново е черна котка Чери (от череша). И да не си помислите, че исках трета котка... НЕЕЕЕ! Никаква котка не исках, но... Една маймуна ниедна тръгна за Англия и смяташе да изостави котката на улицата. А то котето родено в къщи и живяло само в къщи и просто няма шанс да оцелее на улицата. И сърце не ми даде да го оставя на произвола на съдбата и... И я изкомандвах да купи котешка преносима клетка и да носи котето у нас. Клетката с цел в началото като я срещам с моите котки да е защитена, за да не я опердашат. И прибрах котката с ясното съзнание, че моите мъже ще ме овикат и може и да ме изгонят с новото коте, ама как да оставя гадинката???
Та... Прибира се първи син ми и аз го посрещам с думите: Почвай да мърмориш и да викаш, но... и му показвам това:

Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Обсебена
  • Global Moderator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #11 -: 2 Май 2018 21:49:00, Сряда »
Продължавам...

Та показах му клетката с уплашеното коте, а той надава вой: "Уаууу, черна вещерска котка. Моя си е!" и ми отмъкна котката изпод носа в неговата си стая. За нула време и оборудва ъгълче за хранене, взе мезонета на моите котки понеже те не щат да го ползват и сега коте Чери се разпорежда като господарка в стаята на синковеца. Че го кара и да шета... Ако си хвърли дрехите където свари му ги влачи из стаята и ги събира на куп да си ги прибере. Кара го да пуска прахосмукачка и не се плаши от шума. И моят син сега се жалва, че искал вещерска котка без да предвиди, че тя ще го кара да шета.  ;D
А котка сега изглежда така...

Последен

Неактивен posleden

• Практици
  • Hero Member
  • Публикации: 2308
    • Профил
« Отговор #12 -: 2 Май 2018 23:54:42, Сряда »
 ;)
Не нося броня.

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #13 -: 3 Май 2018 19:27:52, Четвъртък »
Цеци, тя Котка Чери е досущ като котка Мъркалка.... И в началото ми изглежда учудена като къде го е попаднала, а после си е направо уредила се с вас там за лична собственост... Но то от Вещерска Черна Котка това, таковата, може да се очаква...

listentothewild, последен- пишете как е покрай вас, че направо ви се изгубиха дирите...  :)

Неактивен theshadow

• Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
    • Профил
« Отговор #14 -: 3 Май 2018 19:28:52, Четвъртък »
Соломон, щях да правя магия за нещо вечерно по Бара... Но таласъмите изглежда пак ги е хванала липсата...  [umnik]