Отворена дискусия > ШАМАНИЗЪМ

Заемка на сетиво от животно

<< < (2/2)

listentothewild:
Чисто като блондинка ще си кажа какво ми хрумна. Мнението ми не е взето от книга, а... Наблюдение - лично.
Моят котарак си е моят. Или аз съм негова - не знам. Случи се така, че той спря да хапва и отслабна по повод новата ми работа и нямането ми на време. Отне ми доста да го възстановя, но сега (вечно сгушен в мен) е щастливец.
Та...
Например, котките нали усещат болката. И идват, и мъркат и всичко научно... Моят лично винаги ме успокоява, когато види, че съм напрегната, притеснена... Интересни ми станаха мислите ви и... При наличието на време може да опитам той да ми позволи нещо. Например: Да се опитам (чрез думи, жестове) да му предам моя емоция (струва ми се по-добре от желание) и да видя как би реагирал той. Ох, хич май не ми се получават обясненията.

theshadow:
Провери първо дали котарак ще иска такова сливане... После ще описваш...  :)

Blackwolf:
Животните на силата са духове, не са животни от плът и кръв. От друга страна при шейп-шифтинга се смята, че "влизаш" в тялото на друго същество и можеш да гледаш и чуваш през неговите очи и уши. Примерно.  [victory]

Solomon:

--- Цитат на: Blackwolf в 15 Март 2019 15:30:27, Петък ---От друга страна при шейп-шифтинга се смята, че "влизаш" в тялото на друго същество и можеш да гледаш и чуваш през неговите очи и уши. Примерно. 

--- Край на цитат ---
Точно това ме интересува. Можеш ли да дадеш малко повечко информация ? :)

listentothewild:
Точно, когато бях решила да опитам нещо с моя котарак, почина зайчето ми. Натъжих се, затворих се, но развих още по-силна връзка с котаракът. Това си го спомням и отчитам сега, 6 месеца след като почина и той... Пуста възраст, жестоко измислен свят - те да си отиват преди нас. И по повод това днес попаднах на едно интервю, в което 6 годишно дете казва, че кучетата (въпроса към него е за тях) живеят по-малко от нас, защото от раждането си са научени да дават само любов и добрини. Ние пък живеем повече, за да се научим на това, с което те се раждат...
Оф-топик... Не знам дали ще мога да опитам с друго, поне сега. Имам си още 2 котки и куче, обичам ги, обожавам дори... но връзката е различна. Не мога да го обясня...
Все пак ми е интересна темата.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия