Автор Тема: Помощ с Таро  (Прочетена 6812 пъти)

Неактивен Ардрой

Re: Помощ с Таро
« Отговор #15 -: 7 Май 2020 22:30:21, Четвъртък »
Така е но, ако ще се захващам с някаква материя в която нямам познания и опит няма как да разгранича достоверната информация и фантазията, а не желая да попилея времето си за фантазии и розови облаци. Обективно погледнато има десетки форуми като този с десетки хора които вярват в себе си или поне в това което предлагат (поне привидно), за глупака (аз който нямам познания) всичко ми изглежда на пръв поглед правдоподобно. Затова моля да извиниш резервираността ми за темите над който нямам познания преди този форум. Аз също трябва да знам че сте хора с акъла си и не се подвеждам ползвайки информацията която евентуално бихте ми дали. Лошото е че и най добрите грешим понякога, прочитайки темине в черните ви бан сексции и вие сте допуснали по някой друг грешен избор, по някоя друга сляпа преценка. Така че когато казвам че искам да вляза в сритите секции заради таро, то е защото там горе долу имам прашинки познания които биха ми помогнали да уловя аромата на някаква неправдоподобна имформация или история. Да след време Когато подсигуря себе си че не си губя времето тук и това което искате да споделите с нас, а вие искате да споделите иначе нямаше да е форум, а някое затворена малка група събирайки се около някой окултен магазин в София. То тогава ще взимам с две ръце всичко което мога.
п.п. Изненадващо, не е толкова неприятно да се общува с психолог. Може пък и да съм бъркал за тях :D (но попринцип не бъркам, дори и когато бъркам не сигурно дали не съм прав)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Помощ с Таро
« Отговор #16 -: 8 Май 2020 14:42:16, Петък »
Аз мисля, че ясно написах: "Истината се базира само и единствено на проверими факти... "

Тук никой няма да те кара да правиш каквото и да е на сляпо доверие или на база "харесва ми как звучи", а аз лично за конформизъм режа ужасно неприятно... Тук няма учители, няма гурута и никой друг няма да учи вместо теб... Ти САМ... Няма дундуркане... Не е като детска градина... Държи се на безопастността, винаги, но дундуркане няма... И конформизъм няма...

Конформизъм е, когато се следва нещо, защото другите го следват... Много е вредно... Не понасям конформисти... И конформистите не ме понасят, понеже ги режа, както вече споменах...

Дали е грешка това с троловете, което си чел... Не е грешка... Затова и не е изтрито... Урок е... При това много добър... Показващ до къде в дъното на идиотията са готови да стигнат някои хора в опит да се доберат до минутка слава... Троловете имаха потенциал, но успяха да го развият да стигне до под кривата круша... Сами си го направиха такова...

Буквално се опитаха да ме имитират... Направиха си форум... Описаха в него колко сме лоши всички ние тук, начело с мен... Заключиха си секциите на форума... Но се оказа, че това не им носи така желаната от тях слава и не ги прави център на Вселената... И сега този техен форум вече го няма, след като с години никой не пишеше в него...

Така че ако някой иска да се изживява важен, със слава и да се пише великата работа, като за целта гледа у чужда паница, като и същевременно не помага с нищо на никого, то може да се запознае къде свършва въпросният път... Краят му е показателен...

Тук няма слава... И конформизъм няма... Защото, пак повтарям, че тук няма учители, няма гурута, няма дундуркане... Затова и до закритите секции допускам само хора, които покажат, че могат да мислят логично и че имат потенциал... А от тук насетне... Както винаги повтарям (от много години, запазена реплика ми е) - всеки ще стигне точно до там, до където може да стигне и нито на милиметър повече...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.