АДМИНИСТРАТИВНО > ЗА САЙТА И ФОРУМА

Някой от миналото...

(1/2) > >>

archeia@:
...иска да продължи напред, но с по-малко багаж. От ненужния такъв искам да се освободя.

Здравейте, съжалявам за случилите се във форума събития в последните години.
Годините, в които имах наложен бан от колега администратор тук.

Припомням, че банът ми бе наложен заради опита ми да вкарам посоката на работа в някои секции на форума в по-адекватно на парадигмата на форума русло - и най-вече - при опита ми да променя присъствието и поведението на определени никове тук, пречещи на идеята и практиката _мое мнение_
Никове, които вече не пишат в настоящия форум...и т.н.

Приемането на регистрацията ми в настоящия момент е вид реабилитация, -благодаря!- но предвид годините, прекарани от мен в проектите, предшествали този форум, както и най-вече присъствието ми в Националния събор бих поискала малко повече - а именно, за предпочитане в писмен вид - Арчея, била си права, не ти дадохме достатъчно време...
Свалено беше представянето ми, почти заличено името ми..
Думите ми може и да са били сурови - но админите понякога имат право на такива.

Товар ми беше този бан, искам да да приключа с него, затова си позволих да се обърна в тема към колегите ми - и в частност към Шадоу.
Просто за реабилитация.

Радвам се, че поне за част от пишещите вече е ясно, че банът ми е бил прибързан към онзи момент.

С уважение към идеята и останалия ентусиазъм:
Арчея, екс админ

posleden:
 :)

theshadow:
archeia, причините за снемането на правата ти са, че ти написа следното:


--- Цитат ---На мода са феите и елфическите изкази.

 На този фон - аз съм олд-скул маг - тип "сатрап"...
 Далеч от приказен форумен герой.
--- Край на цитат ---


А също и защото имаше написани от теб и сравнения на форума с "проста социална мрежа", в която "магия няма",  имаше и твои мнения (мн. число- две ли, та три ли) със споменавания на повръщания върху изтривалка и прочие...

Не зная как си го възприемала това, но на мен не ми прозвуча добре... Продължава да не ми звучи добре... Продължавам да съм на мнение, че това не са "сурови думи", а изпростяване от твоя страна към онзи момент, съпроводено с неуважение към труда ми, а също и към труда на другите админи и модове тук към онзи момент по създаването и воденето на практикуми, който наш труд не считам, че е малко...

Но да, активирах ника ти....  Изчетох темата ти... Имаш отговора ми...

Цеци_Вихронрав:
Здравей, Арчея и добре дошла отново!
Вчера си мислех за теб и ти се появи.  ;D
При все, че много народ не е вече във форума тук пак работим хаотично и наблягаме на социалните контакти. И е така, защото, за работа с енергии се иска нужната психическа настройка. Все пак не сме в училище или на работа, за да гоним норма на извършени практики. Всеки от нас има свой път за извървяване в магията и го върви с различно темпо. Та ако очакваш промяна, уви няма да я намериш.
Да не говорим, че с тези телефони, ФБ и вайбър по някога е по-лесно да си спретнеш практика по телефона и когато ти остане време да я опишеш тук...
Та ако очакваш съществена промяна се страхувам, че едва ли ще я намериш.  ;) Ние сме си все същите...

posleden:
Промяна има - идват млади хора, които питат и работят.
 Не са чели книги, нямат изработен речник и не мислят че могат да ходят по водата.... , поне преди да са опитали.
За феите и елфическите  изкази съм виновен аз.
Това, че си изчел много книги и можеш да пишеш по темите е само началото. От там нататък, пътят за всеки е различен - дали ще накичиш егото си с тези знания или ще влезеш гол в храма е въпрос на еволюция. Познавам и нечели магьосници.
Всеки е неповторим и ценен, стига да се осъзнае като част от цялото.
Този форум ме върна на Земята, за което благодаря на всички! :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия