Отворена дискусия > МАГИЯ

Магия

<< < (5/5)

posleden:
Браво, Цеци!

theshadow:
Сиси, ето го и моят отговор...

Твоята семейна среда (взаимоотношенията между майка ти и баща ти и отделно към теб и брат ти визирам) е оставила доста сериозен отпечатък върху теб... Това те е спъвало доста в живота, а ако не вземеш мерки да поработиш върху себе си, вероятно ще продължи много да те спъва и за напред... И в любовта включително... Не от магия, а от неосъзнато повтаряне на чужди грешки... Ето какво имам предвид...

Първото, което се набива не само в очите на Цеци–Вихронрав, това е отношението към бившия ти мъж... Да, несъмнено е имал недостатъци, минимум те е оставил да затънеш в дългове, а и за скандали съобщаваш, водени включително пред очите на детето, а е имал и поведение от негова страна, несъобразено с нуждите на заболяването аутизъм...

Но това е само едната страна на медала... Ти възпроизвеждаш отношението на майка си към баща ти и рода на баща ти... Неосъзнато...

Какво имам предвид... Споделяш, че си го взела мъж ти без любов, подтикната от лошото отношение от вашите... Това е видим признак на огромно влияние- ти правиш изборите си, включително за мъж, под чужд напор... Ако този напор го нямаше, животът ти би се развил в съвсем друга посока, нали? След това погрешно решение, правиш следващи грешки, пак под напор, отново без да го осъзнаваш...

Може да се направи едно сравнение-

Това пишеш за думи на майка ти-

"Тя не харесваше рода на татко ми - били прости."

А това са твоите думи към мъжа ти-

"Та така ,аз от семейство интелектуално и на изкуството, се събрах с прост човек, от когото родих дете с увреждане."

Усвоила си лоши неща от страна на майка си и ги прилагаш неосъзнато... Мъжът ти сама пишеш, че в началото не е бил такъв, а в последствие е станал нещо нелицеприятно... Сама почти осъзнаваш кое го е променило, като пишеш-

"Видя че почиват мои роднини и оставам съмъ.Виждаше лошото отношение на майка ми и брат ми ккъм мен и как не ме обичат.Как не обичат и детето ми.И започна да си прави каквото иска."

Това са очевидни влияния върху него от страна на твоя род... С каквито хора се събереш, такъв ставаш... Но не само от страна на твоя род- самата ти си попила от поведение от рода ти, което е доувредило взаимоотношенията ви с този мъж, освен дето изначално е тръгнала връзка без взаимни чувства...

Него няма как да го промениш, но можеш да промениш себе си, заради детето си и евентуално за бъдеща връзка, да не свърши отново зле... Мога да ти кажа какво трябва, а дали ще го направиш, това зависи само от теб-

Трябва да си оправиш самочувствието и да спреш да очакваш нападение от всякъде... Толкова си нападана от собствения си род, че го прехвърляш като очаквания върху всички останали... В случая с роклята... Енергийно чрез рокля е невъзможно да ти се влияе... Чрез предмет не може да ти се направи магия, защото, както писах, енергията, която се използва за направа на магия, е електромагнитна... Ток, по народному казано... Съответно и направата на магия не е нещо като широка употреба... Много малко хора са в състояние да направят магия... Твоята колежка, там, с роклята- със сигурност не може да ти направи такава... Сред колежките ти, със сигурност нито една не е в състояние да ти повлияе енергийно... Ти би го усетила като токов удар от разстояние, ако можеха... Роклята, по принцип предмети разни- не могат да ти навредят енергийно... Освен ако сама не се вкараш във филм... Там вече самовнушението големи поразии може да направи... Но няма да е магия, а самовнушение, което привлича лош късмет...

Случва се друго... Ти си наранявана... Прехвърляш го към останалите... Живееш в страх да не те наранят отново и от там ставаш кълбо нерви, което пък се разчита грешно от околните и получаваш проблеми от тяхна страна...  Това трябва да го прекратиш... Не казвам изобщо да спреш да се пазиш от другите... Има си недоброжелатели и никой не е застрахован от среща с тях... Пази се, но смени начина и причините, по които се пазиш... Сведи суеверието до минимум... Суеверието в случая ти е последица от това, че си била много наранявана... Трябва да го изоставиш максимално това суеверие...

Поработи върху себе си в частта с личния ти мироглед... Изхвърли от себе си всичко, което ти заприлича на нездраво поведение, усвоено несъзнателно от майка ти... Промени си отношението към себе си първо, после и към другите... В момента се опитваш да гониш най-доброто, пак несъзнавано под влияние на систематичното нараняване от страна на сравняването с брат ти... Смени причината да искаш най-доброто... На майка си и на брат си няма да угодиш, дори от ей сега кралица да станеш... Причината е, че не е проблемът в това какво ти не си станала, а проблемът е в това майка ти и брат ти в какво са се превърнали... Проблемът е в тях, не в теб... Това осъзнаеш ли го, от тук насетне вече ще търсиш най-доброто за себе си по един нов начин, с нови причини и те уверявам, че ще имаш хубави крайни резултати, които ще те удовлетворяват...


Изхвърли от употреба и сравненията от типа "прост" и т.н.

Имаш потенциал да се справиш... Това ще промени коренно живота ти... Ще ти даде и шанс за пълноценна връзка с правилния мъж от един момент нататък...

Irka:

--- Цитат на: Solomon в 12 Август 2017 12:57:13, Събота ---Няма как с яйце да разбереш дали имаш каквото и да е въздействие. Трябва да питаш ясновидец. :) Save
--- Край на цитат ---
Не всеки ясновидец може да види магия и развали такава. Аз не съм ясновидец, но я усещам. Това е толкова рядко явление като халеевата комета. Иначе много хора са филмирани на тази тема :)

Solar:
Понеже наскоро ми се насъбраха случки, идвам да ги споделя, пък и май забелязвам някакъв модел на действие.


Вчера бях на концерт на Imagine Dragons, изкарах си страхотно, 10/10 препоръчвам. Имаше много хора, които познавам, но всички се бяхме разпръснали из стадиона и почти беше невъзможно да се нацелим. Като жена, живееща в 21 в., трябваше да обмисля добре как ще се прибера след концерта и с кого. Оказа се, че ще се прибирам сама, тъй като приятелката ми я взеха други нейни приятели. Най-големият ми кошмар е да пътувам в метрото вечер сама. И през цялото време си казвах "ами ако засека някого, когото познавам?". Естествено, при 30 000 души, 25 000 от които се прибират с метро - трудна работа. Да, ама не. Точно влизам в метрото и отнякъде ми изскача една друга приятелка, с която си пътувахме след това заедно.
Две случки от днес. Съмнявам се да не сте чули за шествието днес пред Съдебната палата. Тъй като заемам твърдата позиция, че обществото ни се нуждае от феминизъм, чрез който да осигурим едно свободно и спокойно съществуване на жените в свят, създаден за мъже, пък и съм доста емпатичен човек, исках да заявя гражданската си будност. Питах двама души, които биха имали интерес, но се оказа, че имат работа. Затова отидох сама. Хиляди хора се бяха събрали. По едно време се замислих, че ще е нереално, ако видя познат, което наистина си беше нереално при тези условия. Да, ама след двайсетина минути отгоре ми падна една приятелка, с чиято приятелска група отделихме няколко часа за шествието. В момента, в който реших да не се притеснявам има ли с кого да отида, за да не съм сама, нещата се наредиха.
И последното за днес също е от шествието. От доста време искам да си взема слънчеви очила, но нямах желание да давам пари или да се обременявам с избирането на модел и цвят, твърде ангажиран ми е животът и без това. Но тази нужда си ми върви на заден план. И днес на шествието приятелката ми извади едни очила, които намерила в работата си преди година, но никой не си ги потърсил, и ми ги подари, понеже не й стояли добре. На мен от друга страна ми отиват доста на червената коса и на структурата на лицето. Дори и да исках, по-хубави сигурно сама нямаше да си избера.


Идеята ми е, че когато силно се съсредоточа върху нещо, то не става, независимо колко усилия влагам. Докато, когато не си го слагам чак толкова на сърце, нещата се случват и сами.

Libra777:

--- Цитат на: Solar в  1 Август 2023 00:57:30, Вторник ---Идеята ми е, че когато силно се съсредоточа върху нещо, то не става, независимо колко усилия влагам. Докато, когато не си го слагам чак толкова на сърце, нещата се случват и сами.

--- Край на цитат ---
Вече си усвоила и момента "забравяне" след изстрелването на дадено програмиране. Браво на умното ми Соларче, гордея се с теб. Честито! [wizard]

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия