Отворена дискусия > МАГИЯ

Магия

(1/5) > >>

Сиси:
Здравейте,нова съм тук с въпрос. Имам усещането за лошо въздействие върху мен. Прочетох за работа с яйце,за установяване. Купих,сложих във вода и го направих две поредни вечери. Направих снимки. Имаше побеляване на жълтъка и бели нишки. Кажете си мнението моля. Ето снимки.

Solomon:
Няма как с яйце да разбереш дали имаш каквото и да е въздействие. Трябва да питаш ясновидец. :) Save

Сиси:
Жалко:( Аз четох из интернет,че може с яйце...поне прочетох,че се премахва негативната енергия...но дали е така? Какво е вашето мнение тук??

theshadow:
Сиси, това "енергия" е твърде общо казано... Все едно да се каже "кола", но ферари ли, лада ли- не се знае... Няма вид енергия с име "положителна", "отрицателна"... Все едно за марка на колата да посочим - червена... Няма марка "червена", марката е лада или ферари или нещо друго от типа... Енергията, с която се работи в магията е преобладаващо електромагнитна... Условно в електротехниката е прието, че посоката на електричното поле на положителните заряди е насочено навън от заряда, а на отрицателните – към заряда... Това няма антропоморфни характеристики, т.е. дали е положително или отрицателно, има съвсем друго значение, а няма значение на добро/лошо или на направена бяла/черна магия...


Както и Соломон посочи, процесите на гниене на кое да е яйце не определя дали имаш каквото и да е въздействие... Няма връзка "електромагнетизъм-яйце"... Единственото, което се случва на престояващото яйце са видове гниещи процеси- различни, според зависи разни фактори... Излишно вкарване във филм е гниещите процеси да се бъркат с направена магия или нещо подобно...


Разкажи в детайли кое те кара да считаш, че имаш въздействие върху теб... И ще имаш отговор (дали от мен или от други) дали има такова или не...

Сиси:
Добре. Благодаря ти, че ме насърчаваш да споделя. Ще опиша цялата си болка и съмнения,че върху самият ми род е направено негативно въздействие. Ще разкажа всичко,което ми тежи утре. Ще го напиша от компютъра,защото е твърде дълго. И като че ли от всички от този род, само аз осъзнавам нещата. Всъщност рода вече почти го няма.. останахме много малко живи. Но интуицията ми подсказва, че има родово проклятие или магия...направена от завист:((( Благодаря,че ме приехте, утре ще напиша историята.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия