ОБСЪЖДАНЕ > СВОБОДНА ЗОНА

Наркотиците

(1/13) > >>

theshadow:
Сега научих... Човек, с който се зная от детството ми- мъртъв заради наркотици... Затова за пореден път призовавам да се страни от наркотиците... Не са забавление... И това, че убиват- е факт... Достатъчно хора около мен сега са мъртви от наркотици, също и от алкохол... И понеже има достатъчно призиви от разни автори как се става баш маг, като се надруса човек или ако се напие до припадък... За пореден път да напомня, че това е път единствено към гроба и към никъде другаде... Трябва да се стои настрана от наркотици и от алкохол...

posleden:
Темата пари!!! 

Цеци_Вихронрав:
Дааа, причините да се друсат младите са много. Единият искал да става МАГ и чел недочел хуква да се друса. Другият приятели му казали колко ти става весело и хоп - наркотици... Дали пък в училище не трябва да има часове в които да учат децата как да се забавляват?! Защото сегашните ако не са пред някой компютър са надрусани понеже не знаят как да се забавляват... А трети се друсат и разпространяват понеже парите от наркотици идват бързо и не се налага да упражняваш труд...
По бай Тошово време наркотиците минаваха транзит през България и нямахме такива проблеми, а сега...
Напоследък все по-често гледам "Криворазбраната цивилизация" на Добри Войников и... Ние сме се докарали до криворазбрана демокрация и сме на път да се затрием като народ...

listentothewild:
Има и един много гаден момент при младите - да го правят, защото е модерно.
Лошите момчета са по-търсени от момичетата, намират си лесното забавление бързо и... Някои момичета го правят, за да им се харесат.
Понякога сред моите връстници чувам, че са пробвали и са се отказали; че е по-добре, че не съм опитвала; че не е повод за гордост. Но пък тия по-малките... там е трагедия!
И все повече и повече хващат деца или младежи, които или са употребили наркотици или пък имат в себе си.

herox:
Аз наскоро разбрах за един мой добър приятел,че е станал наркоман.Никога през живота си не беше пробвал до този момент.Интересното е ,че някак си интуитивно знаех,че друса.Постоянно имах мисли в главата си,че взима наркотици и то се появяваха ненадейно и то продължително време,докато преди няколко седмици не го потвърдиха двама човека,че е взимал пред/с тях.


Аз имам своите принципи.Единият от тях е никога не пробвай наркотици.Произлиза от моето мнение ,че първата доза убива човека.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия