Автор Тема: Билка камшик против магии и други смешки  (Прочетена 4658 пъти)

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Билка камшик против магии и други смешки
« -: 8 Февруари 2022 15:09:53, Вторник »
Гледам отчетите на гугъл за това за какво сме били търсени през изминалия месец... Гледам... Пък ме избива на смях...

Основен фаворит, таковата, номер 1, за нещата, които вълнуват народонаселението, това е:

Билка камшик против магии

За онези, които търсят камшик, срещу магии, таковата, имам лоши новини- гаврят ви... Много ви гаврят. Камшик срещу магии... Сериозно ли? А иначе да, има такава билка, но не е срещу магии... Тя действа, ъм- от една страна повишава апетита, а от друга действа запичащо... Ако имате поднормено тегло, язви, колити... Ползвайте... Но за срещу магии- един съвет от мен - спрете да се занимавате с глупости, че както сте я подкарали, ще сте с подути стомаси и запечени, което ви уверявам, че е достойно наказание за глупостта да се водите по акъла на магъзнически ментета, които от 20 кладенеца черни магии ви вадят, че да ви вземат парите...

Номер 2 заема не по-малко занимателната тема "как да разбера имам ли магия чрез тест с олио"...

Кое неведомо магъзническо менте ви пълни главите с липсата си на готварски умения, не зная... Но ако към олиото не върви салата и ракия- откажете се... Изобщо, откажете се от домашни тестове имате ли магия, които включват яйца, олио, сапун, конци и трънките на баба ви... Сериозно...

Номер 3, почетно място, които и със сигурност са и най-разочарованите от форума magiata.info ...

Се заема от онези, които си въобразяват, че любовта е нещо, което могат да получат чрез магия и то не каква да е, а цитирам: "сигурна магия за любов", спретната по възможност чрез "българско заклинание за любов"...

И като казвам, че са разочаровани- такива са... Защото са прочели темите във форума защо магия за любов не съществува, а онези, които я предлагат, са магъзници-ментета... И най-вече- те са схванали, че магия за любов НАИСТИНА не съществува... То си е за разочарование, таковата...

Към тези наши читатели имам само една препоръка- научете се да обичате истински, защото само тогава може и да получите истинска любов, при това без магия и напълно безплатно и да- съвсем сигурно и надеждно... От вас и вашия избор си зависи...

П.П. Ако имате нужда от сериозно отношение и нементета, регистрирайте се във форума и опишете проблема си тук: КЛИК
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.