Отворена дискусия > БЪЛГАРСКА ТРАДИЦИОННА МАГИЯ

НАРИЧАНЕ

<< < (2/2)

Toxik83:
Аз бях намерил в един сайт Български окултен портал разни наричания,който съм казал на определени хора в Интернет пространството..Интересното е че работиха..Като цяло ми изглежда бърз и удобен начин за влияние..

banbulka:
Здравейте! Пробвах наричането няколко пъти по мой си начин. Гледах да съм в добро настроение. Не ми се получи изцяло... Аз изричах нещата които искам да ми се случат, съответно използвах думата" искам". Тези дни някъде чух, че трябва да си ги казвам или представям като вече случили се и без искам. Да ги изговарям като реално случили се завършили действия... Има ли нещо такова?

Solomon:

--- Цитат на: banbulka в  6 Октомври 2023 23:36:45, Петък ---Здравейте! Пробвах наричането няколко пъти по мой си начин. Гледах да съм в добро настроение. Не ми се получи изцяло... Аз изричах нещата които искам да ми се случат, съответно използвах думата" искам". Тези дни някъде чух, че трябва да си ги казвам или представям като вече случили се и без искам. Да ги изговарям като реално случили се завършили действия... Има ли нещо такова?

--- Край на цитат ---
Трябва да съставяш изреченията в сегашно време...

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия