Отворена дискусия > ШАРЛАТАНСТВОТО В МАГИЯТА

Рентгеново зрение

(1/2) > >>

theshadow:
УжасТ! Току що прочетох, че можело това с рентгеновото зрение, аха като Железен човек- почти, но само около- но след 2 години и скромната сума от 250 долара... Приписва се на световно-известните "учените"- не се знае кои са учените обаче и със сигурност това тайнствено не се знаене е нарочно и яко... Защото... Това журналистите, като пият, понякога не си знаят мярката... Явно... И тъй народе- насам, обявявам се за официален вносител на новото рентгеново зрение за България... Само момент да си отворя сметка в някоя от Онези Банки... Специалните... И да- след 2 години... Ако не се почувствате като Железен човек (онзи там от филма- същият) - можете да ме потърсите на Карибите...

posleden:
Сянка, снегът ти действа вдъхновяващо. [ok]

theshadow:
Така е... Хитро изпратих всички да ме търсят на Карибите, а аз всъщност ще съм я в Бара, я на Боровец... В крайна сметка, може би - Хималаите да ги включа в списъка, иначе прекалено лесно ще ме открият и... Няма да е на хубаво положението, таковата...  [yes]

posleden:
Кайлас, Сянка, Кайлас! Има една кула там. :)

Solomon:
Ама то това нещо - много скъпо...няма ли да има някаква лятна промоция или нещо от типа ?  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия