Автор Тема: УРОКИ  (Прочетена 15311 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
УРОКИ
« Отговор #15 -: 23 Май 2015 15:18:15, Събота »
Quote listentothewild ()
Мама иска да те изкарва на разходка
Тя направо си ме изкомндва без да ми даде право на глас... sad
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
УРОКИ
« Отговор #16 -: 23 Май 2015 15:36:29, Събота »
Quote Цеци_Вихронрав ()
Психиатъра ще обяснява месеци наред, че зад вратата не се крие демон, а Баба Вихронрав ще даде топор и табуретка, за набиването и изгонването на демона и ще и отнеме съвсем малко време.

 Зависи какъв е психиатърът... Ако е бихевиорист, не само ще връчи топор и табуретка, а и ще предпише чести срещи с демона... Направо не му завиждам... На демона имам предвид...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
УРОКИ
« Отговор #17 -: 23 Май 2015 17:13:06, Събота »
Моят ритуал е подобен на Цеци - взаимка от баба ми и от Цеци smile , но вместо листенца, си имам специални камъчета, от баба са. Ако се знае от какво е уплашен човекът, си наричам да му изчезне страха: паля четири клечки и всяка е за някой от елементите. После човекут отпива от четирите страни, напръсквам му очите и хвърлям водата с клечките в градината, като си наричам нещо този страх да не остане в моя дом, а енергията да се трансформира... нещо такова. Камъните си ги прибирам.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
УРОКИ
« Отговор #18 -: 23 Май 2015 17:53:28, Събота »
Quote theshadow ()
Ако е бихевиорист
А ти, какъв си, Сянка? Не за друго, но да зная какво ги очаква горките ми нещастни демони след теб? wink
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
УРОКИ
« Отговор #19 -: 23 Май 2015 18:10:55, Събота »
Цеци_Вихронрав, харесвам бихевиористите... Таковата, демоните да му мислят...

 Delta, интересно е... Благодаря, че сподели...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: УРОКИ
« Отговор #20 -: 26 Юли 2017 10:28:18, Сряда »
Установих, че се справям успешно и с баене без ритуал само като гледам човека.  :)) Много ми е доволно...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Re: УРОКИ
« Отговор #21 -: 5 Май 2018 19:25:28, Събота »
Да си споделя тук един малко нещо...
Моя колежка се беше сдухала доста. Урочасана била, лошо и било. Много е готина, ама и много говори.  :D И аз като една бяла и добра вещица се захванах да помогна. Взех си метода на леля Цеци, нарекох си клечките и водичката. Другото не мога да опиша.
И... Още след около 3-4 часа колежката каза, че е почувствала промяна. Много не и се вярвало, но... Беше нощна смяна, та на сутринта ме посрещна ухилена до уши, казвайки, че сякаш товар и е паднал от раменете. Аз сигурно се почувствах по-добре и от нея.  :)

Неактивен banbulka

Re: УРОКИ
« Отговор #22 -: 12 Декември 2019 15:42:38, Четвъртък »
Здравейте! На мен като малка доста често ми баеха,преродена сестра на прабаба ми беше баячка. Баеше с три големи кристала морска или каменна сол. Ритуала включваше канче с вода, метла и сол. Постилаше килимче на двора, под асмите, сядаше на колене- аз пред нея. Мрънкаше си нещо под носа, На всяко кристалче поотделно. Започнех ли да се прозяваме се подобрявах. После слагеше кристалчетата върху метлата и ги заливаше с вода. Не си спомням точно и ясно. Всичко ми е забулено като в мъгла. Само си спомням , че веднъж ме попита искам ли да се науча и аз и отговорих да, но така и не помня какво се случи. Баеше ми основно между 3г и 6-7гвъзраст. Преди 3 години когато родих дъщеря ми и беше бебе веднъж плачеше и не успяваше да заспи. Инстинктивно взех 3 кристалчета сол. Прекарах ги през тялото й. Започнахме да се прозяваме и двете. И до 5 минути заспа.кристалчетага хвърлям в тоалетната. Не съм наясно точно какво правя, аз по скоро изреждам частите от тялото и ги повтарям отначало докато спрем да се прозяваме и двете. Факт е че винаги се успокоява и заспива. Веднъж го направих и на дете на моя приятелка, нямах сол под ръка, гушнах я и по скоро я галех по лицето докато спра да се прозяваме и двете. Пак подейства.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: УРОКИ
« Отговор #23 -: 12 Декември 2019 19:09:57, Четвъртък »
Кристалите сол, водата и всичко останало са просто символи, баенто го правиш ти и явно се справяш много успешно. :)
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен banbulka

Re: УРОКИ
« Отговор #24 -: 14 Декември 2019 00:07:28, Събота »
Благодаря! Цял живот имам силна имтуиция, aко си мисля за някого или той ми звънни, или го виждам, или като се обадя ми казва че си е мислил за мен. Струва ми се че раждането на дъщеря ми просто, тъй да се каже усили нещата.Сега тя е вече на 4. Има ли логическо обяснение? Последната година имам доста сънища които се сбъдват... Което хем ме плаши, хем ме привлича. Далеч съм от мисълта че съм много добра, напротив смятам че нищо не знам. Много се радвам че намерих този форум. Ще се радвам на вашите насоки и помощ.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: УРОКИ
« Отговор #25 -: 14 Декември 2019 00:11:32, Събота »
Развито ясновидство, умееш да баеш... Ами избери си насока и ги доразвий.  :D
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: УРОКИ
« Отговор #26 -: 14 Декември 2019 00:11:57, Събота »
Явно магията си я имаш генетично заложена... Ех, късметлийка! *малко ти завиждам*
Попаднала си на правилното място; този форум ще ти е от голяма полза, ако искаш да доразвиеш способностите си... :)
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.