АДМИНИСТРАТИВНО > ЗА САЙТА И ФОРУМА

За новия форум, какво е и не е прехвърлено, какво е новото, какво ще се променя

<< < (3/5) > >>

Admin:

--- Цитат на: listentothewild в 19 Февруари 2017 13:21:35, Неделя ---И още да попитам... Може ли да си видим рейтинга или по новому Кармата...

Спомняте ли си в предния форум как като цъкнехме на името на някой и то се появяваше като обръщение в отговор по темата.

--- Край на цитат ---

За Кармата - може, но трябва да се инсталира модул за това. Аз поне не виждам смисъл.

За обръщението - ако се маркира само автора се появява като цитат само името. Не знам дали може да се направи по същия начин.

theshadow:
Направих промени по секциите на форума. Има размествани теми и размествани секции. Моля да огледате по мен дали всичко е отишло на мястото си.


Също така моля да пишете по секциите, закритите включително и ако откриете някъде проблем или нещо неработещо, опишете го по тази тема.

Admin:
20.02.2017
Оправих малки проблеми:
- с браузър Google Chrome не работеше Цитирай маркираното, Бърза редакция на мнението, бутона за Разширен изглед.
  Вероятно и още нещо не е работило, но ако проблемът е бил същият - трябва да е оправено.

Променен е бутонът Вмъкни връзка:
- ако е включен Разширен изглед трябва да се маркира текст (маркираният текст става описание).
  След това се натиска бутона Вмъкни връзка, който отваря прозорец за въвеждане, допълва се връзката след h t t p://
- ако не е включен Разширен изглед когато се натисне бутон Вмъкни връзка първо пита за адреса на връзката, след това за описанието на връзката.

Ако имате идеи за цветовете на форума пишете тук да ги обсъдим.

Цеци_Вихронрав:
Май на всички ни харесва тоя светъл фон. Лесно се чете и не изморява очите.

theshadow:
Имах някои идеи, но на второ мислене и аз реших, че така е всъщност перфектното...  [yes]

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия